ושוב, התולעון מראה טימטום חסר מעצורים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ושוב, התולעון מראה טימטום חסר מעצורים

IG

Recommended Posts

אם רוצים להתחיל לדבר על שלום, יש לבצע מחווה ולהביע תמיכה באבו מאזן ואנשיו, זו הדרך היחידה.

מה זה השטויות האלה?!

מה הם ילדים קטנים?

עם כל ההסכמים שהם הפרו אנחנו עוד צריכים לתת להם מתנות?

אם זו הדרך- מצידי עדיף כבר להמשיך במלחמה.

250 מחבלים חופשיים לא יתרמו לשלום.

ואיך זה אינטרס שלנו לחזק את אבו מאזן עם חבורה של טרוריסטים שיפעלו נגדנו?

כי הדרך היחידה של ארגון כלשהו להתחזק (לזכות באהדת הקהל), זה לפגוע כמה שיותר בישראל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת נבלה וזאת טריפה ,

אבל הפת"ח בראשות אבו מאזן משדר שהוא מעוניין להגיע להסכם שלום הגיוני על שתי הצדדים ,

ובעוד אצל החמאס , מודים בראש חוצות על כך שהם יוזמים מדיניות טרור כנגד , ועוד ועוד דברי נאצה כאלה ואחרים ,

לכן וארה"ב לא רוצים לדבר איתם כלל וכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה ממש רלוונטי לדבר עם אבו מאזן- במיוחד אחרי שפתחו לו ולאוסף הח$א שלו את הרקטום...

ועדיין לא הבנתי מה הסיבה שבגללה כל כך דחוף לאולמרט לשחרר לחופשי 250 כמעט-רוצחים (שאם היו נותנים להם עוד קצת זמן הם היו רוצחים מלאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן פתחו לו את התחת מה שמאפשר לך כרגע לשים אותו במעמד של בובה, ברגע שהעם הפלשתיני בעזה יראה כמה כיף זה ללכת ברעלות, לצפות בסקילות של ילדות בנות 12 כל יום, ועד כמה שהם חשבו שרמת החיים לא תוכל לרדת היא תרד ובהרבה. תוכל לבוא עם האמריקאים והארופאים לפנות את החמאס לים ולשים שמה את הבובה הנחמדה שקוראים לה כרגע אבו מאזן. במקרה הטוב זה יכול לתת לך מצב של שלום לעשר שנים עד שהפת"ח יחזור לקדמותו אני לא חושב שאף אחד משלה את עצמו שיהיה כאן שלום בקרוב.

מה לעשות אין לך עם מי לדבר אז זה אם אף אחד או אם החמאס, לא חושב שנחזור שוב על הטעות ששמה יאסין, ועל זה שהקמנו את החמאס בעצם בתור תחליף לאשף שילמנו כבר בגדול.

בפעם הראשונה אולי יש לנו סיכוי לא לצאת הרעים מכל הסיפור, לא משנה כמה החמאס ינסה להתפלסף, הגינוי של כל אומות ערב, האירופאים המתורממים, ואפילו העם הפלשתינאי של הפעולות שלו נותנות לנו מרחב תמרון שבו יהיה נוח לנו לנהל את העניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תשנה את הכותרת - המילה תולעון ממש לא הולמת... הדימויים האלה הם סוג של הסתה שאין בה שום דבר טוב.

אתה יכול לבטא את דעותך בלי לדמות אנשים לחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד רבא[br]פורסם בתאריך: 25.06.2007 בשעה 23:39:21

על שום מה ולמה הוא החליט לשחרר טרוריסטים שחיילים סיכנו את החיים שלהם כדי לתפוס?

אני לא יודע אם לתמוך במעשה הזה.

אבל מן הסתם הוא עשה את זה כדי לחזק את האש"ף מול החמאס ולהראות שדרך הטרור לא הצליחה להשיג את מה שדרך המשא-ומתן משיגים.

כאילו - במקרה שאלא הבנת...

ועוד הערה - הישגם הטוב ביותר של חיילים הוא בקידום התהליך המדיני (והשלום כפועל יוצא)... ובדרך כלל זה מתבצע על ידי החזרה של מה שהושג צבאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם אולמרט, למרות שהם עשו פשעים כנגד רואים פה ממש שהפת"ח רוצה שישראל תעזור לו להפיל את חמאס, ואכן כדאי לנו שתהייה לנו בת ברית.

"לגור, בדירת פאר, לחשוב שאתה מליונר......."

תבין לאן אני חותר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד רבא[br]פורסם בתאריך: 25.06.2007 בשעה 23:39:21

אני לא יודע אם לתמוך במעשה הזה.

אבל מן הסתם הוא עשה את זה כדי לחזק את האש"ף מול החמאס ולהראות שדרך הטרור לא הצליחה להשיג את מה שדרך המשא-ומתן משיגים.

כאילו - במקרה שאלא הבנת...

ועוד הערה - הישגם הטוב ביותר של חיילים הוא בקידום התהליך המדיני (והשלום כפועל יוצא)... ובדרך כלל זה מתבצע על ידי החזרה של מה שהושג צבאית.

כדי להראות שמו"מ משתלם יותר- צריך להכריז על השחרור *אחרי* הפגישה והדיונים... רצוי לפחות אחרי שיש הבטחה של הצד השני להפסיק לרצוח...

דבר שני, פת"ח זה ארגון טרור בדיוק כמו חמס. אין שום סיבה להתייחס אליו אחרת.

דבר שלישי- אתה באמת חושב שיהייה עכשו איזהשו קידום במו"מ?!

אכן פתחו לו את התחת מה שמאפשר לך כרגע לשים אותו במעמד של בובה' date=' ברגע שהעם הפלשתיני בעזה יראה כמה כיף זה ללכת ברעלות, לצפות בסקילות של ילדות בנות 12 כל יום, ועד כמה שהם חשבו שרמת החיים לא תוכל לרדת היא תרד ובהרבה. תוכל לבוא עם האמריקאים והארופאים לפנות את החמאס לים ולשים שמה את הבובה הנחמדה שקוראים לה כרגע אבו מאזן. במקרה הטוב זה יכול לתת לך מצב של שלום לעשר שנים עד שהפת"ח יחזור לקדמותו אני לא חושב שאף אחד משלה את עצמו שיהיה כאן שלום בקרוב.

מה לעשות אין לך עם מי לדבר אז זה אם אף אחד או אם החמאס, לא חושב שנחזור שוב על הטעות ששמה יאסין, ועל זה שהקמנו את החמאס בעצם בתור תחליף לאשף שילמנו כבר בגדול.

בפעם הראשונה אולי יש לנו סיכוי לא לצאת הרעים מכל הסיפור, לא משנה כמה החמאס ינסה להתפלסף, הגינוי של כל אומות ערב, האירופאים המתורממים, ואפילו העם הפלשתינאי של הפעולות שלו נותנות לנו מרחב תמרון שבו יהיה נוח לנו לנהל את העניינים.

[/quote']

הוא גם עכשו לא יותר מבובה- וזה לא יעזור לנו כל עוד הוא לא ישלוט בשטח- וזה לא יקרה גם אם נשחרר 500 מחבלים מהארגון שלו...

בובה יודעת לשלוט בשטח שלה, לפי פקודות שהיא מקבלת מהמפעיל... עבו מאזן לא שולט בשטח.

אולי תשנה את הכותרת - המילה תולעון ממש לא הולמת... הדימויים האלה הם סוג של הסתה שאין בה שום דבר טוב.

אתה יכול לבטא את דעותך בלי לדמות אנשים לחיות.

יש לך הצעות אחרות ייצור חסר חוליות שיעביר את הדעה שלי על רוה"מ?

"לגור, בדירת פאר, לחשוב שאתה מליונר......."

תבין לאן אני חותר פה.

:lol:... באמת אחד הטובים :xyxthumbs:

שלח מייל ל-i@care.gov.il.

כבר נמאס לי לשלוח להם מיילים... אף אחד לא עונה :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...