דיי לשאננות ולשחיתות! בתים בארץ בסכנת התמוטטות!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיי לשאננות ולשחיתות! בתים בארץ בסכנת התמוטטות!!

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

אני מזועזע ורוצה לחלוק אתכם את אשר על ליבי, זה לא סוד שהמצב הכלכלי בשפל שלא נודע עשרות שנים.

עם מצב קיים שאין ברירה אלא להתמודד איתו אין מה לעשות אבל שהמצב נוצר כתוצאה משחיתות אני רותח מזעם! ואני מדבר כאן על הכתבה שפורסמה אתמול על האגודה לתרבות הדיור! האגודה גורפת הון של מיליונים בשנה, כל שנה שכרם של המנהלים תופח באופן מכפיר בזמן שחסרי כל נותנים נתח נכבד מכיסם לאגודה ועדיין חיים שנים בבתים ישנים בסכנת קריסה והאגודה לא עושה דבר, מסתבר שהאגודה נותנת תשובה שלילית ברוב המקרים והשאלה היא לאן הולכים כל המליונים?!

דבר שני אדם שלא חבר ומשלם לאגודה כל שהיא לא זכאי לשום תמיכה מצד המדינה ז"א ביתך קרס?! בעייה שלך לא שילמת ולא היית חבר באגודה.

זאת שערוריה ואני פונה לכל אחד שאכפת לו לכתוב לאגודה לתרבות הדיור, הנה גם הכתובת של אתר האגודה.

מקווה רק שלא יקרה אסון שיעלה בחיי אדם עד שמשהו ישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהפרסומות שלהם ,הדי נחמדות, אני לא מוצא בהם שום דבר טוב. הם חלק התרבות שעברה מפה מזמן - תרבות הקולקטיב. עצוב מאוד ש1.5 מיליון מכספי האגודה הולכים לשכר מופקע למנהליה.

נו אבל זה לא ממש מפתיע. במדינה מושחתת כזו, העשירים רק מתעשרים יותר, על חשבונינו. גם אני כעסתי אתמול אבל לא הרמתי גבה. משום מה זה כבר לא מפתיע אותי. רק תגובתו של המנכ"ל שלהם עיצבנה אותי. כזה יהיר ושחצן, חי על חשבוני וחשבונכם, והכי חשוב - צוחק כל הדרך אל הבנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...