המחשב נכבה פתאום בלי שום התראה מוקדמת !! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נכבה פתאום בלי שום התראה מוקדמת !!

king2007

Recommended Posts

שלום לכולם לאחרונה יש לי בעיה במחשב והיא שמדי פעם הוא נכבה לחלוטין בלי שום התראה מוקדמת , אני רוצה לציין שבדקתי את הטמפ' של המעבד והיא בסדר גמור 48 , אני רוצה לציין שלפני שבוע החלפתי את ספק הכוח שהיה לי בספק חדש 400 וואט בדיוק כמו הקודם . אני רוצה לציין שהמחשב נכבה גם במצב NORMAL ובמצב SAFE MODE וזה לאחר בדיקה שעשיתי והשארתי את המחשב דלוק בשני המצבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית בדיקת זכרונות?

כן עשיתי בדיקה דרך התוכנה MEMTEST והכל בסדר גמור , ואני רוצה לציין משהו חשוב שהמחשב שלי מחובר למכשיר אל-פסק וכשהמחשב נכבה לחלוטין ואני רוצה להדליק אותו שוב פשוט המחשב לא נדלק אלא אחרי שאני מכבה את מכשיר האל-פסק ומדליק אותו ואחרי זה אני מדליק את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ תוכנות מאמץ ותבדוק מה הטמפ' ומה קורה בכללי...

הרצתי ובדקתי את הטמפ' של המעבד היא 52 ולא קרה כלום , ואני רוצה לציין משהו חשוב שלפני שהבעיה הזאת קרתה הייתי מגיעה לטמפ' של 60 ולא היה קורה כלום כך שזה ממש לא קשור להתחממות . ואתמול בזמן שהוא נכבה הטמפ' הייתה 45 ככה שזה לא קשור להתחממות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהבעיה בספק או שיכול להיות שיש לך את הגנרטור הענקי הזה מחוץ למחשב? יש הרבה סיכויים שהוא נדפק..

יכול להיות ! וזה לא גנרטור זה מכשיר אל-פסק והנה תמונה שלו http://bug.co.il/prodtxt.asp?psn=2178&ser=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם יש בעיה בספק או באחד המאווררים שמחוברים ללוח אם. מאוורר פגום צורך מתח לא יציב וגורם לכיבוי המחשב.

יש לי שני מאוורים אחד מקדימה והשני של המעבד ושניהם עובדים ! וגם הספק חדש ועובד , אז לאיזה בדיקה התכוונת תסביר ? ואיך אני אמור לדעת אם יש בעיה בספק הכוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האל-פסק אמור לשמור על המחשב דלוק גם כשאין זרם חשמל

אז איך זה הגיוני שהוא עושה פעולה הפוכה? ממש דפוק הדבר הזה

כשאין זרם חשמל הוא פשוט נותן לך כרבע שעה כדי לשמור את כל מה שעשית המחשב ואח"כ לכבות אותו ! מין התראה כזאת ואם אחרי הרבע שעה לא כיבית את המחשב אז הוא יכבה אותו וזה לא ישאיר אותו דלוק עד שיהיה חשמל . אולי נגרם למכשיר האל-פסק נזק מסויים , בכל אני חיברתי אותו שוב למחשב ובבוקר אראה המחשב יכבה את עצמו שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...