יאללה נגמר הלימודים, מקבלים תעודות יום רביעי! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאללה נגמר הלימודים, מקבלים תעודות יום רביעי!

Born2Kill

Recommended Posts

שיט במחצית הזאת למדנו איך לחפש בגוגל בדיוק

זה מה שמלמדים היום בחטיבה?!?!?

בשביל לא להרוס את התרד בספאם:

כן גם אני לא קיבלתי היום תעודה, איזה באסה לא יהיה לי עם מה לנגב את התחת =\ טצתרך להישתמש בנייר טואלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים נגמר הסיוט! :yelclap:

קיבלתי את התעודה הכי מפתיעה שקיבלתי בחיים!

אנגלית- 93!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מליון אחוז זה טעון כי חישבתי ההמוצעה שלי היה אמור להיות 75+- המורה בכלל לא מתה עלי ואני גם לא כזה משתתף ומכין שיעורים, אבל מה אכפת לי![למרות שכן אכפת לי כי סה"כ האנגלית שלי יותר חשובה מהתעודה) אבל עדין |וויוו|

היסטוריה- 90 ! אנשים 90 ! הממוצעה כאן היה אמור להיות 70+- וגם כאן טעון בטוח!

גיאוגרפיה 80 ציון מעולה!, כי סה"כ המורה תפסה אותי מעתיק בשתי המבחנים שהיו (עוד מעט היא הייתה נותן לי אוזניה)

ערבית 65 - ציון סבבה סה"כ היו 2 מבחנים אחד קיבלתי 100 אחד קיבלתי 8 ככה שיש התחשבות.

מדע 94 בשתי המחציות

חנ"ג 100 שבתי המחציות

רובטיקה 100 ;D :D

והנה מגיעה לה האכזבה הגדולה:

מתמטיקה 79! :'( אני ! אני שהייתי מסיים בכיתה ג חוברות של כיתה ה' , אני שזכיתי מקום 8 באולימפידת המטמתיקה (עירוני).

אני באמת תותח במתמטיקה (בלי להשביץ), אבל החומר השנה היה כל כל משעמם! אין שום חשיבה אין דריכים מעניות.... הכל זה פילוג וכפל וחרטה ברטה...

יאלה מה שמשנה זה שנגמר!

חופש, מסיבות, יצאות, לילה ,חברות חברים....... :yelclap::xyxthumbs:

צאו להסתבוב ותנצלו תחופש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחר לא מודאג, אני אקבל תעודה, אח"כ מיום שישי ועד סוף חודש יולי אני דופק יום יום עבודה..... Money מזומני. :)

אני אהייה פחות פעיל באתר, חצי יום עבודה.

אתה באמת צריך קצת חופש, 17 הודעות ביום בממוצע? (אני שלחתי היום 80+ הודעות היום ;D, אבל אני לא שולח כ"כ הרבה הודעות כל יום)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת צריך קצת חופש, 17 הודעות ביום בממוצע? (אני שלחתי היום 80+ הודעות היום ;D, אבל אני לא שולח כ"כ הרבה הודעות כל יום)

תקשיב הפורום הזה ממכר אותי, כל פעם אפשר למצוא פה משהו מעניין שפותחים דיונים פה אנשים, שהם דיי מעניינים ובמיוחד עם הם הזויים :).

מחשבים זה תחום התעניינות שלי כולל משחקים, במיוחד תחום הגרפיקה.

זה למה יש לי 17 הודעות בממוצע. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...