יאללה נגמר הלימודים, מקבלים תעודות יום רביעי! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאללה נגמר הלימודים, מקבלים תעודות יום רביעי!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין תעודות בכל הארץ בגלל העיצומים של המורים [האלה שעשו שביתות לפני&אחרי פסח]

גדול זה צומי.

ולא, אני לא מדבר על אלכסנדר הגדול שנמצא במכנסיים של 95% מאוכלוסיית הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מסכים איתך

לא, אין תעודות, רק מידע על הקבצות (לתלמידי י''א העתידיים) ורשימת ספרים.

אני בפרויקט הספרים של בית הספר אז אני לא צריך רשימת ספרים ואני לא מגיע מחר ולא ביום רביעי 8)

רק לתגבורים ולבגרויות הקרובות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשו לי לסביר בנוגע לקבלת התעודות

כל מי שהמורים בביה"ס שלו מתשייכים לארגון המורים לא יקבל תעודות בגלל אי הגעתו של הארגון להסדר עם משרד החינוך,עם זאת בתי ספר שהמורים שלהם משתייכים להסתדרות המורים (למשל: עמל) יקבלו תעודות כרגיל.

אצלנו בביה"ס מחר זה היום האחרון וחייבים להגיע לשם קבלת רשימת ספרים ועוד כמה דברים (סיכום שנה וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי אין תעודות, אבל למרות שאין לי ממה להתבייש ( אפילו להיפך ), זה לא מפריע לי במיוחד...

בקשר להודעה הראשונה שפותח הת'רד שאל מה יש לעשות, קודם כל, חובה ליסוע לאילת עם חברים!!!

ויש ב-26.7 הופעת קוורים ל-pink floyd לאלבום the wall :ylsuper: ( אני חוזר, קוורים, כלומר להקה אחרת לא כלכך מוכרת תנגן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלנו אין תעודות.. אבל חילקנו לנו (שכבת י"ב) תעודות כבר מלפני יותר מחודשיים.. י' וי"א אין תעודות.. מה הם צריכים תעודות.. מה אנחנו צריכים תעודות.נגמר הבצפר כבר לפני חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי אין תעודות, אבל למרות שאין לי ממה להתבייש ( אפילו להיפך ), זה לא מפריע לי במיוחד...

בקשר להודעה הראשונה שפותח הת'רד שאל מה יש לעשות, קודם כל, חובה ליסוע לאילת עם חברים!!!

ויש ב-26.7 הופעת קוורים ל-pink floyd לאלבום the wall :ylsuper: ( אני חוזר, קוורים, כלומר להקה אחרת לא כלכך מוכרת תנגן )

איפה ההופעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...