Wake Up and Smell The Irony - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wake Up and Smell The Irony

Judas Iscariot

Recommended Posts

חלק ניכר מהערבים הישראלים רואים בעצמם קודם כל ערבים/פלסטינים, פחות ישראלים, או כלל לא. הם פשוט מעדיפים לחיות בצד שלנו כי יש פה כלכלה ורווחה ואין מלחמת אזרחים משתוללת ברחובות.

בגידה במדינה שלך היא עדיין לא מוסרית, גם אם אינך מאותו גזע

כמו מרבית המדינה.

אינני יודעת אם אתה מבין זאת, אבל מבחינתו הוא מיעוט על אדמתו תחת שליטת עם כובש. למה שבכלל נבטח בו מלכתחילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק ניכר מהערבים הישראלים רואים בעצמם קודם כל ערבים/פלסטינים, פחות ישראלים, או כלל לא. הם פשוט מעדיפים לחיות בצד שלנו כי יש פה כלכלה ורווחה ואין מלחמת אזרחים משתוללת ברחובות.

אינני יודעת אם אתה מבין זאת, אבל מבחינתו הוא מיעוט על אדמתו תחת שליטת עם כובש. למה שבכלל נבטח בו מלכתחילה?

אני מבין זאת מצויין ועם זאת, בגידה במדינה, גם אם אתה מעדה אשר מיעוט באותה מדינה

איננה מעשה מוסרי.

על מה הוויכוח פה בדיוק?

את נותנת לגיטימציה לבגידה במדינה אם אתה מיעוט בה, אני לא מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה שוב מעוות את דברי כהרגלך.

אמרתי, שמלחתכילה אין מה לצפות משר שהוא נציג של אומה שהינה מיעוט שמרגיש כנטע זר בתוכינו. אין לבטוח בו, נקודה. אין לו אינטרס לשרת את האינטרסים של מדינת/עם . הוא מכהן בממשלה בגלל חוק/עקרון הדמוקרטיה אשר מאפשר לכל אחד להבחר, אם מקבל מספיק קולות, ומובן שרוב הערבים-ישראלים יעדיפו להצביע למועמד "שלהם" שיתמוך באינטרסים שלהם (או של הפלסטינאים או של הסורים...), מאשר לבחור במועמד יהודי - ללא קשר לאילו אינטרסים הוא משרת.

הדמוקרטיה הינה האוייב הגדול ביותר של עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, לא עיוותתי דבר, שמתי סימן שאלה בסוף, את יודעת מה זה אומר? וגם רשמתי שאני "לא מבין"!

ז"א שאת צריכה להסביר לי למה התכוונת.

דבר שני, בישראל יש חברה מגוונות.

בכנסת צריך להיות ייצוג של כולם.

אותו הנציג כמובן צריך להבין בסה"כ את מהות קיום המדינה(במקרה שלנו ישראל)

וכמובן לייצג את המגזר אליו הוא משתייך, כיוון שכל מגזר בישראל בעל צרכים שונים

ותרבויות שונות.

הבעיה היא שאחמד טיבי משתמש בכך בשביל להשיג אג'נדה ומטרות אישיות.

אני אישית מכיר קרוב משפחה של ח"כ ערבי והוא סיפר לי כמה פוליטיקה פנימית יש במפגלות הערביות

וכמה דיעות שונות ומשונות, חלקם(אם לא רובם) בכלל לא תומכים באחמד טיבי ושונאים את עזמי בשארה בדם.

זה שאחמד טיבי ח"כ שמייצג מגזר מסויים בצורה נלוזה, לא אומר שיש כתם וחוסר אמון על כל המגזר כולו.

לבטוח בו מלכתחילה כן צריך וכך גם במגזר הערבי-ישראלי, אין מה לעשות, הם אזרחים במדינה בדיוק כמוך

ולא מעט מהם דווקא מנהלים חיים רגילים לחלוטין(כמובן תלוי באיזור מגורים וכיו"ב).

נ.ב-

"כהרגלי", מי יישמע, איזה הרגל מגונה יש לי.

נראה לי שאת לוקה בו הרבה יותר ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לרדת לפסים אישיים, תוכיח כמה אני "רק מילים על מסך" בשבילך וחזור לנושא.

הפוליטיקה הערבית בישראל לוקה. לא בחסר, פשוט לוקה, חולה. בעיקר באיזור ההגיון. הם יתמכו באחד רק כי הם שונאים את האחר (רגע, מאיפה אני מכירה את זה?).

עכשיו קצת נסתה מהנושא ונתייחס דווקא לנקודה בה אתה אומר שכל אחד זכאי לייצוג בכנסת, כל מגזר.

האם יש מי שמייצג את הדרוזים ואת הבדויים בכנסת? ולא איזה שר ישראלי סופר שמאלני שמשחק אותה נחלץ לעזרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה כל סיבה שלא יהיה להם ייצוג, כנראה שפשוט אין להם מועמדים

או אנשים שמעוניינים לייצג אותם בכנסת.

בנוסף, המגזר הערבי בישראל הרבה, הרבה יותר גדול מהמגזר הדרוזי בישראל ואפילו יותר גדול

מהמגזר דוברי הרוסית(אולי משם את מכירה שאנשים מצביעים למישהו רק בגלל שהוא מאותה עדה

כמוהם?).

נ.ב-

למה פסים אישיים?

את עיוותת את דבריי בכך שאמרת שעיוותתי את דברייך,

מה שהיה להוכיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...