מס הקנייה יבוטל מחצות הלילה על רוב מוצרי הצריכה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס הקנייה יבוטל מחצות הלילה על רוב מוצרי הצריכה

stone cold

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3410965,00.html

מיסי הקנייה יבוטלו החל מהלילה בחצות על כ-100 מוצרי צריכה בהיקף של כ-400 מיליון שקלים לשנה. המס יבוטל על רוב המוצרים שהיו חייבים במס קנייה עד היום (מוצרי חשמל, כגון מקררים, מכונות כביסה, מדיחי כלים ותנורי אפייה, מזגנים, מוצרי קוסמטיקה, טלפונים פרט לסלולאריים וסוללות). ביטול המס צפוי להביא לחיסכון של מאות שקלים למשפחה ברכישת המוצרים.

אני מקווה מאוד שזה כולל מסכים\מחשבים\וקונסולות

בכל מיקרה הגיע הזמן שאולמרט יעשה משהו טוב סוף סוף :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מוצרי צריכה? עם כל הכבוד, מוצר צריכה כמו אלו שמוצגים כאן, קונים כל כמה שנים (חודשים/שבועות אם מדובר בקוסמטיקה). למה שלא יוזילו את מחירי מוצרי המזון הבסיסיים כמו לחם, חלב וביצים?

זה כמו להוזיל את מס הייבוא לוולוו ולהקפיץ את המחיר ללחם. שוב, לא מתחשבים במי שבאמת צרייך הוזלה במס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצרי צריכה? עם כל הכבוד, מוצר צריכה כמו אלו שמוצגים כאן, קונים כל כמה שנים (חודשים/שבועות אם מדובר בקוסמטיקה). למה שלא יוזילו את מחירי מוצרי המזון הבסיסיים כמו לחם, חלב וביצים?

זה כמו להוזיל את מס הייבוא לוולוו ולהקפיץ את המחיר ללחם. שוב, לא מתחשבים במי שבאמת צרייך הוזלה במס.

היצתרפות ל-OECD

די מחייבת תמדינה להוריד מיסים

מהאוצר נמסר הערב כי נטל המס הכולל עדיין גבוה בישראל מהממוצע במדינות ה-OECD ארגון שישראל עתידה להתקבל אליו כחברה מלאה.

ולמזלנו לבעלי ההון יש אינטרסט ברור ליצתרף למדינות המפותחות

נכון שיש דברים יותר חשובים להוריד ולבטל מיסים בהם

אבל זה שמורידים מחירים על מוצרי חשמל עוזר גם לרוב העניים בארץ

וגם יוצר יותר קניות לטווח הארוך מה שמעודד את שוק העבודה

ההורדת מיסים עוזרות לעסקים ולקונים ולבסוף זה יעזור גם למדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה צודק.

יבוטל בדיוק כמו שהופחת אז המע"מ בחצי אחוז.

אנחנו בדיוק רוצים לקנות תנור אפייה חדש, אני יודע מה היה המחיר הקודם, בוא נראה אם ירד בשקל, אני מהמר שלא.

גם נקודה טובה. אני מניחה שבעלי העסקים/יבואנים פשוט ישמרו לעצמם את ההפרש וירוויחו מזה, לא האזרח הקטן אשר ימשיך לשלם את אותו המחיר ששילם קודם.

אה, וקרירין...

תמיד חשדנו שאתה קונסולופיל. עכשיו אנחנו גם יודעים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אבל באמת שאין על מה לשמוח. אין בארץ שום גוף אשר אוכף את החוק הזה שבהתאם למס ירדו גם המחירים.

המס ירד ב-10% והמחיר רק ב-2%? הגיוני? כן, הגיוני שבעל הסניף של "ג'נרל אלקטריק" יקנה לעצמו עוד BMW ווילה בסביון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמעצבן! פה בארץ יש לך רשויות מס שהשר המפקח עליהן גנב, זה העומד בראשן מאפיונר וזה שמפקח מהצד פשוט לא אכפת לו.

בארה"ב רשות המסים (IRS) מופרדת ממשרד האוצר והפיקוח על המכס גם נעשדה ע"י רשות עצמאית, פה הכל באותה הצלחת!

ומילא זה היה רק ברשתות הקטנות, גם שקם אלקטריק לא שמה אז קצוץ על המע"מ וטענה שבמקריות הפחתת המס באה בזמן של העלאת מחירים עקב עליית מחירי הבנזין!

גועל נפש, עכשיו אני מכין מניפסט של כל התנורים שבחנתי ואת עלותם, אני אבדוק אם ירד המחיר ואני אעדכן אתכם.

היי VITNIR זאת בחורה, באתר ::)

COOOAL :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, וקרירין...

תמיד חשדנו שאתה קונסולופיל. עכשיו אנחנו גם יודעים את זה.

כולם בפורום קונסולות יודעים שאני פאן בוי של

שחולם לעשות אהבה אם זלדה ופיץ (נסיכות של מקביל לשילגיה וכו של דיסני)

ויש לי פוסטר של יממוטו בחדר-

splash.jpg

סתם סתם אני לא במצב כל כך גרוע ;D

באמת אבל באמת שאין על מה לשמוח. אין בארץ שום גוף אשר אוכף את החוק הזה שבהתאם למס ירדו גם המחירים.

המס ירד ב-10% והמחיר רק ב-2%? הגיוני? כן, הגיוני שבעל הסניף של "ג'נרל אלקטריק" יקנה לעצמו עוד BMW ווילה בסביון

זה לא ירד מהיום למחר אבל בסוף זה ירד

התחרות הטבעית תגרום לזה

תפסיקו להיות כל כך פסימים

היי VITNIR זאת בחורה, באתר גיימרים

אתר גיקים כללי שכולל גימרים גיקים כמוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ירד מהיום למחר אבל בסוף זה ירד

התחרות הטבעית תגרום לזה

תפסיקו להיות כל כך פסימים

להזכירך לפני 7 שנים מכונית משפחתית עלתה 99000 ש"ח כאשר עלה קצת הדולר והמע"מ הועלה מ16.5% ל17% הקפיצו

את המחיר של אותה מכונית ל 130000 (30 אחוז!).בינתיים ערך הדולר פחות ממה שהוא היה אז, המע"מ 15.5% ובוטל

אחד ממסי הקניה על הרכבים. עכשיו בוא נעשה חישוב כמה עולה משפחתית חדשה היום? צדקתם -132000 ש"ח טבין ותקילין.

התחרות הטבעית נעצרת בקרטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יירד כמו שזה לא יירד כאשר הורידו את המע"מ. אל תהיה תמים. אני יודעת שאתה רוצה להאמין שתוכל להרשות לעצמך ולצאת להרפתקאות עם מאריו ולואיג'י, אבל אולי זה לא יקרה בזמן הקרוב. לא בזמן שהחתולים השמנים מפקחים על ייצור השמנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-אני יכול להרשות לעצמי נינטנדו גם היום

אבל מחכה לזמן משתלם יותר מבחינתי לקנות

2-אני מעדיף לשחק במשחקים כמו סדרת זלדה-הבעיה שלינק קצת גיי וזה מעצבן

3-מכוניות זה לא דוגמה

מחירי MP3\מחשבים וכו ירדו משמעותית

נכון הרבה מיזה בגלל דברים אחרים

אבל עדיין המחיר ירד ויורד

תיראו מחירי לדוגמה ותיראו כמה המחיר ירד לזנות יחסית לנפח יחסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...