בעיות מהירות עם בזק(aDSL), עוד מישהו? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות מהירות עם בזק(aDSL), עוד מישהו?

trek

Recommended Posts

בשבוע האחרון הכול זז ממש באיטיות, הפינגיים לשרתים הם בעלי ארבע ספרות ומהירויות ההורדה משרתי האיטנרנט החזקים בארץ עומדות על 7KBs, משרתים רגילים בחו"ל אני מוריד על 1-3KBS, אני ממש מרגיש כאילו אני שוב עם 56K.

לאחר שפותחים וסוגרים את המודם הפינגים שוב נמוכים והכול טוב ויפה, אבל רק לחצי שעה בערך, זה ממש מעצבן שבאמצע FCM צריך לצאת בגלל הפינג, שלא לדבר על ההורדות הליליות.

פרטים:

מודם אלקטל Home(משודרג ל-Pro).

שני מחשבים מחוברים לסוויטש של 10/100 עם כרטיסי רשת של 10/100, הרשת עובדת על 100MBPS.

אני לא חושב שהבעיה הזאת קשורה לחומרה או בכלל אלי, אלא אל בזק(aDSL), עוד מישהו חווה את זה ב-aDSL של בזק או בכלל אצל ספקיות אחרות. אם לא הייתי משתמש במודם כראוטר הייתי עובר מזמן לכבלים.

שאלה נוספת, הגיוני שבזק עושה שדרוג למערכות או ש"מהנדסי"(ככה הם אומרים בטלפון LMAO!) עובדים(משחקים) שם עם השרתים? מישהו יודע על זה משהו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר "בזק" (חוץ מהעובדה שזה ADSL) אתה מתכוון לספקית בינלאומי? כי גם אני אצלם וגם אצלי בשבוע האחרון יש האטה במידה מסויימת. חשבתי שזה רק בראש שלי.

נ.ב.- יש לי בדיוק אותה כמו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר "בזק" (חוץ מהעובדה שזה ADSL) אתה מתכוון לספקית בינלאומי? כי גם אני אצלם וגם אצלי בשבוע האחרון יש האטה במידה מסויימת. חשבתי שזה רק בראש שלי.

נ.ב.- יש לי בדיוק אותה כמו שלך.

כן, אני מתכוון לספקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת"א, מרחק של בית מגורים אחד מהמרכזיה.....

מאיזה איזור אתה בת"א? אני גם ניסיתי אותם וחוויתי איטיות מטורפת, בעוד שחבר שלי מנס ציונה מגיע איתם לביצועים מרשימים.

ככל הנראה שמדובר בבעיה נקודתית כלשהי בין המרכזיה עצמה למרכז ה ATM של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...