מספר אתרים שלא עולים עם Explorer אבל עולים עם FireFox - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר אתרים שלא עולים עם Explorer אבל עולים עם FireFox

PJ

Recommended Posts

אהלן , יש לי על המחשב גם אקספלורר (גירסא 5 אני חושב) וגם FireFOx. אני מעדיף להשתמש בפיירפוקס אבל אבא שלי שגם ככה מתקשה יכול רק עם אקספלורר . הבעיה היא שיש מספר אתרים שמשום מה לא עולים לי על האקספלורר כמו Headbang.co.il והכי חשוב - www.hvr.co.il שאבא שלי נכנס אליו רבות.

אין לי מושג למה האתרים האלה לא עולים לי עם האקספלורר , פעם הם דווקא כן עלו אבל משהו קשה ומאז פשוט כתוב לי "DOne" בתחתית המסך אבל הדף נשאר ריק לחלוטין. הבעיה היא שאי אפשר להכנס לאתר גם עם פיירפוקס.

מישהו יכול לעזור לי? אולי יש וירוס? או אולי אני צריך לשדרג את האקספלורר?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , תודה על העצה . יש לך רק מושג איפה אני משיג לינק לאקספלורר 6? זאת אומרת , נכנסתי לאתר של מייקרוסופט ויש שם רק את גירסא 7.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.... כנראה שאני קצת דפוק.... :kopfpatsch:הורדתי את קובץ ההתקנה של אקספלורר 6 , אבל כשניסיתי להתקין אותו הוא כתב לי שיש לי כבר גירסא מתקדמת יותר... אולי אקספלורר 7? אם כן , אקספלורר 7 באמת מעצבן. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. בדיוק הסתכלתי על זה.. :)

טוב , נראה לי שהברירה היחידה שנשארה לי היא להוריד את אקספלורר 7.

את זה כבר נעשה בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שפשוט תשנה את הקידוד באקספלורר.

אם יש לך דף לבן וכתוב כמו שאתה אומר done (כלומר האתר נטען כביבכול), כמעט בטוח שהבעיה היא הקידוד.

(את הקידוד אתה יכול לשנות דרך תצוגה>> קידוד, באנגלית: view >>encoding

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה! עובד הקטע של הקידוד. מגניב , תודה רבה.

מה זאת אומרת לשחזר את הגדרות ברירת המחדל באקספלורר? מה זה נותן ואיך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...