מדריך לאנרכיסט: כך תילחם במשטרה ובכיבוש - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לאנרכיסט: כך תילחם במשטרה ובכיבוש

בייגל טוסט

Recommended Posts

פאק, חשבתי שטיפשים כאלה יוצאים רק מהימין, מסתבר שזאת תופעה

גלובלית...

ברוך הבא לעולם

אני אישית הולך לקחת חלק באותן מחאות לציון 40 שנות כיבוש.

אני מקווה שתיענש. באמת. אם אתה תעשה פעולה ולו הקטנה ביותר נגד חיילי צה"ל או המחסומים או המדינה או החברה- אני מקווה שמצא את עצמך במקום הראוי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פאק, חשבתי שטיפשים כאלה יוצאים רק מהימין, מסתבר שזאת תופעה

גלובלית...

אגב במקור אנרכיזם מתנגד לאלימות, אז אני לא יודע למה טוענים שהם אנרכיסטים... כנראה מאותה סיבה שכל מי ששומע מטאל נחשב סוגד שטן...

חוץ מזה, בסדר אז דופקת לפלסטינים את החיים, אין על זה

בכלל ויכוח, אבל אירגוני הטרור הרבה הרבה יותר. חוץ מזה

האנרכיזם מאוד נגד כפיה דתית ודתיים קיצונים בכלל, שמישהו

יסביר לטיפשים האלה שהם נלחמים ("מתנגדים לממשלת הכיבוש")

בשביל אירגונים כמו דתיים פנאטים כמו חמאס...

אני יכול להבטיח לך שלא הולך להיות שום דבר אלים.

יש המון גישות באנרכיזם. כולם פציפיסטיות +-, והויכוח הוא על אם מותר להשתמש בכוח על מנת לעשות מהפכה.

חס וחלילה לא לאנשים שחושבים שונה ממני, אלא לאנשים שמיידים אבנים על חיילים, חותכים גדרות ופורצים מחסומים שנועדו להגן על חייהם של אזרחי , מתמחקים ממילוי חובתם האזרחית כפי שהיא קבועה בחוק ולא שמים זין על החברה בישראל ועל חוקי המדינה.

אדם שמתנגד לכפייה באשר היא מוזמן לתקוע לעצמו כדור בראש ולעזוב את כולנו לנפשנו. אין שיטת ממשל ביקום שלנו שמאפשרת לפרט לעשות ככל העולה על רוחו, אז כדאי שאותם אנרכיסטים פשוט יוותרו מראש, או יעברו לגלקסיה אחרת. אני אחיה עם שני הפתרונות.

הו ואוו. הם חתכו גדר ופרצו מחסום?

ועוד ראיתי בכתבה שהם הולכים להשתמש בפצצות סירחון.

צודק. אין פיתרון אחר מאשר כדור בראש. :)

מיידים אבנים על חיילים - בולשיט. כל זריקות האבנים שאתה מתאר נוצרות על ידי שוטרים שמסתננים להפגנות כפעילי שמאל.

אתם צריכים לרדת מהעניין של אנרכיסטים, לא כל השמאל הרדיקלי זה אנרכיסטים ולא קרוב לזה, סתם מתוך בורות זה נכתב בכותרת הכתבה.

אני מקווה שתיענש. באמת. אם אתה תעשה פעולה ולו הקטנה ביותר נגד חיילי צה"ל או המחסומים או המדינה או החברה- אני מקווה שמצא את עצמך במקום הראוי לך.

אני פציפיסט, אני לא מתכוון לעשות שום פעולה אלימה נגד אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד-אחד, ללא יוצאי דופן, מציעים לתקוע כדור לראש לאנשים שחושבים שונה ממכם.

:s07:

רובכם אפילו לא יודעים אנרכיזם מהו, ומתלהמים בהתבטאויות שמתבססות על הצעות כמו "ללכת לצבא" לאדם שמתנגד לכפייה באשר היא.

אני אישית הולך לקחת חלק באותן מחאות לציון 40 שנות כיבוש.

אדוני הנכבד,

אני הולך לעשות מילואים בבקעה בגזרת יריחו החל מאמצע יולי עד תחילת אוגוסט. אני מזמין אותך וכל אחד מחבריך שתצליח להביא איתך בתקופה הזו. אני מבטיח לטפל בכם יפה.

מקווה שתבוא,

יגאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני הנכבד,

אני הולך לעשות מילואים בבקעה בגזרת יריחו החל מאמצע יולי עד תחילת אוגוסט. אני מזמין אותך וכל אחד מחבריך שתצליח להביא איתך בתקופה הזו. אני מבטיח לטפל בכם יפה.

מקווה שתבוא,

יגאל

פשש, חייל לתפארת, ממש מלח הארץ :)

אני מרחם על הילדים שלך כשתחזור מיום עבודה ארוך, אם זה מה שקורה כשדופקים לך מילואים באמצע החיים. מבאס, הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדור בראש, אבל מי שיוצר פירצות בגדר עבור מתאבדים בהחלט צריך להנמק בכלא עד סוף חייו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, בסדר אז דופקת לפלסטינים את החיים, אין על זה

בכלל ויכוח, אבל אירגוני הטרור הרבה הרבה יותר. חוץ מזה

האנרכיזם מאוד נגד כפיה דתית ודתיים קיצונים בכלל, שמישהו

יסביר לטיפשים האלה שהם נלחמים ("מתנגדים לממשלת הכיבוש")

בשביל אירגונים כמו דתיים פנאטים כמו חמאס...

יש על זה ויכוח. תקרא בבקשה מה היתה רמת החיים לפני האינתיפאדה בשטחים ותשווה לנתונים מכל המדינות המקיפות. למעט לבנוןהם עקפו את כולם (וגם לירדן היו צמודים) מצרים סוריה וירדן. והמצב הלך והשתפר. הבעיה היחידה שלהם זה שהדת שלהם דורשת מהם להיות מפגרים.[br]פורסם בתאריך: 4.06.2007 בשעה 20:32:49

פשש, חייל לתפארת, ממש מלח הארץ :)

אני מרחם על הילדים שלך כשתחזור מיום עבודה ארוך, אם זה מה שקורה כשדופקים לך מילואים באמצע החיים. מבאס, הא?

לא כל כך מבאס כשיודעים למה.

אני הולך לשמור על הבטחון של האנשים שחשובים לי (ולצערי גם של כאלה שחשובים פחות, כמוך. אם היתה דרך לא לשמור עליך בלי לפגוע בבטחון של אחרים הייתי מיישם)

ושאלה רצינית, אתה באמת יודע מול מה אתה מוחה? ומה תשיג במחאה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיידים אבנים על חיילים - בולשיט. כל זריקות האבנים שאתה מתאר נוצרות על ידי שוטרים שמסתננים להפגנות כפעילי שמאל.

כן הו ואוו הם חתכו גדר ופרצו מחסום שנועד להגן על חיי אדם. אם זה היה קורה במקום אחר במדינה, הם היו מטווחים מיד על ידי טנקים (וטוב שכך), וזה לא שיש הבדל ברמת הסיכון, זה פשוט שצה"ל פרוס עד דק בשטחים ולא יכול לשלוט באש על כל האזורים. אז כן, כשבאים עבריינים שחותכים גדר שמפרידה בין כפר שממנו יוצאים מחבלים מתאבדים לבין מדינת , צריך להתייחס אליהם כמו למחבלים.

לא אמרתי כדור בראש, אל תקצין את דבריי, אבל כדור בפיקת הברך בהחלט ימנע נסיונות נוספים לחתוך את הגדר מצד אותו עבריין.

במיוחד אהבתי את השורה האחרונה בהודעה שלך, זה גם כל כך הגיוני שאני סוף סוף רואה את האור! הרי ברור שעבריינים שחותכים גדרות ומסייעים למחבלים לא ירימו יד או אבן על שוטר או חייל! צה"ל הקים ככל הנראה יחידת מסתערבים (מסתערכיסטים?) שנמטעת באוכלוסיית המתפרעים ומשליכה אבנים על חבריהם השוטרים.

יש לך את הטלפון של אילנה דיין? אני מציע שתתקשר אליה דחוף. אגב, שמעתי גם שרבין נרצח על ידי השב"כ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא שאני מת על הכנופיה של יונתן פולאק וחבריו,אבל יש בזה משהו.רוב האבנים נזרקות ע"י ילדי הכפר(שחצי מאדמותיו הופקעו להתנחלויות מודיעין עילית..).

יש לי שאלה אליכם:האם ההיתם מאשרים שימוש באש חיה גם במתנחלים שחוסמים כבישים?משום מה יש לי הרגשה שלא..

אני רוצה חוק אחיד.נגעל וסולד מהאנרכיסטים(פולק,ד"א,הוא גם די בור-קראתי קצת מהמאמרים שלו..),אבל חוק אחיד.יש לי הרגשה שהטיפול בהם אהיה הרבה יותר קשה מהטיפול בפורעי החוק הכתומים(ע"ע חיבוקים מהאלוף התורן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא שאני מת על הכנופיה של יונתן פולאק וחבריו,אבל יש בזה משהו.רוב האבנים נזרקות ע"י ילדי הכפר(שחצי מאדמותיו הופקעו להתנחלויות מודיעין עילית..).

יש לי שאלה אליכם:האם ההיתם מאשרים שימוש באש חיה גם במתנחלים שחוסמים כבישים?משום מה יש לי הרגשה שלא..

אני רוצה חוק אחיד.נגעל וסולד מהאנרכיסטים(פולק,ד"א,הוא גם די בור-קראתי קצת מהמאמרים שלו..),אבל חוק אחיד.יש לי הרגשה שהטיפול בהם אהיה הרבה יותר קשה מהטיפול בפורעי החוק הכתומים(ע"ע חיבוקים מהאלוף התורן).

אתה מתכוון בוודאי לאותם פורעי חוק כתומים שחטפו מכות משוטרים עם אלות ונדרסו על ידי סוסים? ובכן, אין לי בעיה עם זה. מצד שני, הם אינם מנסים לפגוע בבטחונם של אזרחי על ידי סיוע למחבלים, אז זו נקודה "לזכותם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

קודם אני רוצה לראות יסמניקים מרוצצים גולגולות של מפגינים, מפנים אותם בכוח מהבית ומדהירים סוסים לקהל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך מבאס כשיודעים למה.

אני הולך לשמור על הבטחון של האנשים שחשובים לי (ולצערי גם של כאלה שחשובים פחות, כמוך. אם היתה דרך לא לשמור עליך בלי לפגוע בבטחון של אחרים הייתי מיישם)

ושאלה רצינית, אתה באמת יודע מול מה אתה מוחה? ומה תשיג במחאה שלך?

על הביטחון שלי לא צריך לשמור, לא יפגעו בו - אין סיבה, לא כבשתי, דיכאתי, כלאתי בין גדרות 'ביטחון', רצחתי, הרבצתי לאף אחד.

על מה אני מוחה? אין לי מושג, תספר לי אתה.

מה אני אשיג? לעורר את הציבור לנוכח מה שקורה, כמו בכל מחאה.

אני לא חובב קונספירציות, אבל בנושא הזה - ככה זה. שום פעיל שמאל לא ירים אבן. אין בזה שום היגיון.

עצם העובדה שאותה גדר נפרצה, או מחסום שהוקם יוצרת את הבעיה. אם מדי יום לא היו משפילים אותם, מונעים מהם תעסוקה, , לא היה צורך בגדר או מחסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואנשים עוד לא מבינים למה אני חושב שהשמאלנים (מרצ וצפונה) צבועים ובוגדים... מתנגדים להרג ערבים אבל אותה נשימה (מבוזבזת) פועלים לרצח ישראלים... פציפיסטים עלק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...