פורום חתולים בתפוז: צעירה רצחה גור חתולים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורום חתולים בתפוז: צעירה רצחה גור חתולים

the dead

Recommended Posts

הנה עוד בחור נחמד ששותף להשקפת העולם שלך שחיים של חתולי רחוב לא שווים כלום:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3401207,00.html

גם הוא אגב, מגדיר את עצמו כ"אוהב חיות" , יש לו אפילו שני חתולים וכלב משלו שאותם הוא "מאוד אוהב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה עוד בחור נחמד ששותף להשקפת העולם שלך שחיים של חתולי רחוב לא שווים כלום:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3401207,00.html

גם הוא אגב, מגדיר את עצמו כ"אוהב חיות" , יש לו אפילו שני חתולים וכלב משלו שאותם הוא "מאוד אוהב"

מילה אחת להגדיר אותך -- חולה נפש

כיאילו מה אתה פשוט מפגר? אתה באמת חושבת שזאת השקפת העולם שלי יאידיוט מטומטם! אתה פשוט בנאדם מגעיל שצריך להגלות מפני האדמה יחמור!

אני מעולם לא חשבתי על זה בצורה כזאת! פשוט לא הבנתי מה המהומה מאחריי זה, ואתה בא בחוצפתך וטימטומך ומשווה אותי למטורף הזה? אתה פשוט מגעיל אותי וכמו שכולם יכולים לראות אתה אדוני פשוט אידיוט מוחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב, אני חוזר בי , רק אל תתחרפן עלי עם גרזן או משהו..

רק תקרא באיזה טירוף כתבת את המשפטים האחרונים שלך, אני חושב שאתה צריך עזרה ילדון , ברצינות. יש לך את כל הסימנים של סוציופת :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מטומטמת מאמצת גור בשלב היניקה :kopfpatsch: חתולים בגיל כזה עדיין לא מסוגלים להזין את עצמם ופשוט לא מסוגלים לשרוד בלי האמא. העיקר הוא מיילל ונראה מסכן אז ניקח אותו הביתה, למי איכפת מההשלכות? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי רצח של בעל חיים נורא כמעט כמו רצח של תינוק,כי הרי החתול המסכן לא יכול להגן על עצמו בשום דרך והוא תמיד פגיע ,יש משפט שאני קצת יעוות אותו "במקום שבו רוצחים חיות רוצחים גם אנשים" שזה בדיוק מה שקרה לא מזמן בחדשות עם הבחור שרצח 500 חתולים ורצח שניים.ואנשים כמוך slim_shady אני פשוט מתעב,אנשים בלי כבוד לשום דבר חי לטבע ועם השקפת עולם שלך שבני אדם הם עליונים וכל השאר הם נחותים וניתן לפגוע בהם סתם כך-אז אין לי מילים אחרים להגדיר אותך מלבד -נאצי-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב, אני חוזר בי , רק אל תתחרפן עלי עם גרזן או משהו..

רק תקרא באיזה טירוף כתבת את המשפטים האחרונים שלך, אני חושב שאתה צריך עזרה ילדון , ברצינות. יש לך את כל הסימנים של סוציופת :-\

איך אתה הייתה מגיב אם היו משווים אותך למטורף כמו בכתבה ההיא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל צריך להבין שדיבור על פגיעה בחיות או זלזול בהם יכול להשפיע על אנשים ולפגוע בהם.ואולי פשוט ניסית לעשות בדיחה נוסח הומור שחור שלא הלכה טוב,בכל מקרה צריך להבין שיש הרבה דברים שאנשים מאוד קשה להם לשמוע שזה בשבילהם מקום רגיש,כמו בדיחות על השואה,גזענות ודברים כאלה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא נהנתי מזה ( ציניות , למי שזה לא ברור ) .

אם יש אלוהים , את הדין אתן בפניו , על כל המחשבות והדברים שיכולתי לעשות ולא עשיתי , ביודעין או לא , בהתחשב בכל מיני דברים , שרק הוא , אם הוא קיים , יכול לדעת, כולל מגבלות אישיות , שאין לי שום כוונה לפרט כאן .

יכולתי להגיד שהוא מת , וזהו .

כתבתי את מה שעשיתי , לא התחבאתי בפחדנות .

צר לי מאוד שנאלצתי לעשות זאת , אבל עשיתי זאת , לצערי הרב .

הייתי רוצה לדעת אם הייתם בנעלי , מה הייתם עושים ?

שאלה רטורית , כיוון שאם אני לא חושפת הכל , אין אתם יכולים לקבל את ה"נעליים" שלי .

אוי היא כ"כ מטומטמת אלוהים.

מענין איך היא הרגה אותו

אפרורו חתולים, קניתי רובה אוויר חדש :smile1: (סתם סתם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם איזו נערת בלוגים מטומטמת (ואם אתם שואלים אותי, הסיפור בכלל לא נכון, ואם הוא נכון אז לא איך שהיא סיפרה אותו) שרוצה להוסיף צפיות לת'רד שהיא פתחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד, גם לא לווטרינר או לעמותה מסויימת אין אף זכות שבעולם לקבוע מי למיתה ומי לחיים - לא משנה אם מדובר באדם, גור חתולים או פושע מתועב. אני מקווה מאד שהיא והווטרינר שייעץ לה יכנסו לכלא, אבל אני יודע שזה לא יקרה.

ולאידיוט שאמר שזה רק חתול רחוב שעשו לו טובה: אולי גם ננתק חולים סופניים מהמכונות בלי לשמוע את דעתם בנושא? אולי נרצח ילדים קטנים בשנתם בגלל שהם עניים והולכים לישון על בטן ריקה כל לילה? אולי נהרוג אותך כי אתה סובל בעולם שבו יש כ"כ הרבה אנשים שלא מסכימים איתך - אה, מה דעתך בנידון?

למה כשעולה הנושא של המתת חסד של חולים שמבקשים זאת באופן מפורש כל העולם ואחותו קופצים ישר ומתנגדים ואילו כשרוצחים גור חתולים זה בסדר כי הוא "חתול רחוב שעשו לו טובה"?

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד, גם לא לווטרינר או לעמותה מסויימת אין אף זכות שבעולם לקבוע מי למיתה ומי לחיים - לא משנה אם מדובר באדם, גור חתולים או פושע מתועב. אני מקווה מאד שהיא והווטרינר שייעץ לה יכנסו לכלא, אבל אני יודע שזה לא יקרה.

:'(

אין לו סמכות לקבוע מי מת ומי חי,אבל יש לו את האפשרות ליעץ.

והבעלים מחליט אם החיה תחיה או תמות,אף אחד לא מגיע לווטרינר להרדים את החיה שלו כי נמאס לו ממנה,אלה כי היא חולה וסובלת,ועדיף לה למות מאשר לחיות ביסורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...