פורום חתולים בתפוז: צעירה רצחה גור חתולים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורום חתולים בתפוז: צעירה רצחה גור חתולים

the dead

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות .

לדעתי זה מזעזע שהיא בכלל מסוגלת לעשות כזה דבר, שלא לדבר על העובדה שהיא לא מוכשרת לקבוע את חומרת המצב של הגור, יכול להיות שלעין של אדם רגיל הוא נראה "במצב נוראי" אך המציאות היא שהמצב הקליני שלו לא כל כך נורא, אולי אפשר היה להציל אותו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א לא תורם? אז לתרום לת'רד זה לבכות על חתול עלוב שאפחד לא שם עליו ז*ן חוץ מכמה ...animal rights freaks

וד"א אני מאוד אוהב בעליי חיים! אבל זה לא אומר שצריך לבכות על חתול רחוב... יש מיליון כאלה והם מתים כל יום, אז חסכו לאחד מהם סבל מתמשך, בואו כולם לתרום לדיון ולהגיב בסמיילים בוכיים... כל הכבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הביג דיל? סה"כ חתול רחוב...

אבל כל יצור חי יש לו נשמה, בכל מיקרה מיסכנה החתולה למרות שאני שונא חתולים.

אתה לא אוהב בעלי חיים? יופי לך, אל תגיב ותעבור לת'ראד הבא, אתה לא תורם שום דבר לדיון

והאמתי גם אתה לא תורם, אז תיבכה על חתולה או שתגיד כאילו אז כולה הלכה חתולה זה לא משנה ככה או ככה זה לא תורם.

וגם אני לא תורם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מגעילים.

דין רצח חיה כדין רצח בן אדם.

לא משהו אישי.. אבל זה המשפט בלי ספק הכי מפגר ששמעתי בחיים שלי. פשוט אמירה עם כלכך הרבה טימטום לא יצא לי לשמוע הרבה הרבה זמן...

עזוב, אין לך עם מי לדבר, מדובר כאן בזאטוטים שלא למדו לכבד וחושבים שחמלה כלפי בעל חיים אומלל זה גילוי חולשה ו"התבכיינות"...

זבל של נוער :bash:

ואתה תעשה טובה ופשוט תסתום... לך תתנשא על אנשים אחרים ולא פה.. מה זה זבל של נוער? כיאילו אם עברה את גיל ה-20 אתה שווה משהו? או הדעה שלך שווה משהו? אז לא.

אתה חושב שאתה יכול להגיד על כל תגובה שלא מוצאת חן בענייך שזאת תגובה של ילד.. ככה אתה מגבה את עצמך וזה פשוט עצוב! עכשיו בטח תצטט אותי ותגיד לי שאני ילדון.. ואתה במקום להתמודד עם המצב כמו בנאדם ריאלי מתחיל לבכות על חתול רחוב שמת ועוד אתה קורא לי ילד? פשוט עצוב איך שאין לך משהו להגיד ששווה לשמוע, ואני שלא כמוך לא מתנשא, אני מדבר איתך ואומר לך את דעתי ואתה כמו איזה סנוב כותב לי שאני ילד קטן? יודע מה לא אפכת לי מה בנאדם מגעיל כמוך חושב, אם אתה לא מסוגל לדבר כמו שצריך לדבר אז עדיף באמת לא לכתוב כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות .

לדעתי זה מזעזע שהיא בכלל מסוגלת לעשות כזה דבר, שלא לדבר על העובדה שהיא לא מוכשרת לקבוע את חומרת המצב של הגור, יכול להיות שלעין של אדם רגיל הוא נראה "במצב נוראי" אך המציאות היא שהמצב הקליני שלו לא כל כך נורא, אולי אפשר היה להציל אותו ..

היא נעזרה בשכן שלה שהוא ווטרינר,הוא קבע את מצבו.

ותגובה שאני מסכים איתה :

ואתה הרגת זבוב

אז?

ואני הרגתי עקרב

והרגתי נחש פעם

והרגתי גם נמלים

והרבה עכבישים

ויתושים

אז מה?

רוצה להגיש נגדי תלונה בגלל זה?

מי קבע את הגבול,שזה בסדר להרוג נמלה\זבוב\ג'וק וכו'

וחתול לא.

אם היא באמת נעזרה בשכן הווטרינר שלה,אני לא רואה פה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא שווה תגובה בכלל.

אתה זבל של בן אדם, אין לך מושג מה זה ערך של חיים ,בן אם זה של חיה ובן אם זה של בן אדם.

אתה פשוט האשפה של האנושות.

אני? אני זבל האנשות? אתה כמו איזה מפגר אומר שחיים של חיה שווים כמו חיים של אדם? תחשבו על מה שאתה אומר בעצם..

וגם כן תגובה, פשוט מגעיל אותי לקרוא את התגובות המפגרות שלכם! במקום לדבר ולתקשר כמו אנשים נורמלים שתהגובה שלהם שווה קריאה אתם מתנשאים ומקללים, גם כן בחרתם לכם דרך להתגונן, פשוט עצוב איך אתם מדברים, לפחות לחסוך את הקללות היה אפשר אבל עזוב בעצם, למה ציפיתי ממישהו שכותב משפט כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע טוב מאוד מה אני אומר.

חיים של חיה הם לא חיים?

ברור שחיים של בן אדם חשובים יותר, אך להרוג ללא כל סיבה מוצדקת חיה זה רצח ללא ספק בכלל.

מה שהיא עשתה היא פשוט על דעת עצמה הרגה את החתול המסכן הזה.

התגובה הראשונית שלך היא זו שהתסיסה אותי.מה זאת אומרת כולה חתול רחוב?

אז מותר להרוג אותו?

אני מתנצל על הדיבור שלי בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני רוצה להודות לך על ההתנצלות!

דבר שני אני לא אמרתי שמה שהיא עשתה זה בסדר אבל בכל זאת לפי דעתי זה לא אסון גדול, אוליי אני לא רגיש ומתחשב כמוכם, אז בסדר אז כולנו שונים, זאת בסה"כ דעתי האישית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...