thermite is it relly that esay? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

thermite is it relly that esay?

nehmia

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא כזה קשה להשיג אבקת אלומיניום... אבל השאלה היא מאיפה תשיג אבקת חלודה....??? כי אתה צריך שזה יהיה רק חלודה בלי כל מיני דברים אחרים בתוך זה... ובכמות גדולה ועוד באבקה... כמוצר זה ממש ממש יקר לפי מה שאני זוכר... אבקת אלומיניום אפשר ללכת למפעלי תריסים או דברים כאלה שמנסרים אלומיניום ולקחת מהם נסורת של אלומיניום

אם לא אפשר לשייף בבית פחית אבל צריך את 2 האבקות בצורה הכי דקה שאפשר זו גם בעיה גדולה... כמו אבקת סוכר צריך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אפשר להשיג חלודה על ידי שיוף או גירוד פחי זבל ישנים שכבר החלידו או כל משהו אחר שרואים לגמרי שהוא החליד. זה גם היה בתוכנית "מדע על אי בודד", גם כן בערוץ 8. לפי מה שהבנתי, השתמשו פעם בתרמיט כדי לחבר בין מסילות רכבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשו פעם בטרמיט לחיתוך מתכות בכלליות... וראיתי ביוטיוב קונספירציה ענקית ממש מעניינת ממליץ לכולם לראות על ה11.9 שהשתמשו בטרמיט לחיתוך העמודים המרכזיים בבנייני התאומים לפני שהתנגשו בו המטוסים... תחפשו ביוטיוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג מאיפה אפשר להשיג חלודה?.. אני זוכר שקראתי פעם באיזה פורום שאפשר באלקרוליזה אבל אני לא יודע איך...

וכל החלודה שמוצאים על דברים חלודים זה לא מתאים... כי זה לא לגמרי חלוד ואפילו לא קרוב לזה כמעט הכל שמה זה ברזל... סתכלו תצבע בסרטון זה ממש אדום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...