מעוניין לעבור מנטויז'ן. כמה דברים בחיקי לחלוק ולשאול. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לעבור מנטויז'ן. כמה דברים בחיקי לחלוק ולשאול.

1_Nike_1

Recommended Posts

קודם כל, תודה לאלו שמנסים לעזור, תודה מראש. (אלו לא כולן שאלות, חלקן רק הבהרות..)

1) אני בחבילה של החצי מגה (ADSL), חבילה בה אני אמור להוריד על 60KBps. עכשיו, קראתי באחד הת'רדים על אחד (כן כן, זהו אתה!) בחבילה של ה3/4 מגה- בחבילה זו הוא משלם אותו דבר ומקבל יותר, הבן-אדם כ"כ מלא שהוא עוד בא בטענות בת'רד אחר על פינג של 150 או משהו באיזור.

2) אם אני אנטוש את נטויז'ן, אז במצב בו הפינג וההורדה חשובים גם יחד, כשהפינגים החשובים יותר הם פינגים לשרתים בחו"ל, איזו ספקית היא המומלצת ביותר? (יש לי מודם, אני צריך רק את החשבון, אפילו דוא"ל והנחות למצלמות דיגיטליות מטופשות לא מעניינות אותי..) (חשבתי על 012..)

3) אני שילמתי כמה חודשים 90 או לא יודע כמה וזה עלה אוטומטית ל160, אבא שלי התעצבן, הלך ועם השטויות שלו אנחנו שוב משלמים 90שקלים לחודש (זה לחודש, או חודשיים?). כעדכון למתהלך אצלי, החליפו לי את המודם הקודם שהיינו עוד משלמים עליו בתשלומים (20לחודש), היה לי את מודם האורקיט הידוע לשמצה, עכשיו אני עם הAHT-E300 של סאמסונג, הכחול-שקוף הזה.

4) אם אני אנטוש את נטויז'ן, רק שאני אחזור אליהם שוב, לפי ההיגיון שהם אולי ימחקו את המשתמש שלי וימנעו ממני גישה לרשת, אבל הם עדיין יהיה להם מידע על החשבון שהיה קיים. אז הקטע הוא שאני רוצה לשלם כמו החדשים שבאים ומשלמים 70ומשהו שקלים לחודש למשך חצי שנה, מקבלים מודם וכל השטויות האלו- הם יתחשבו בזה שהייתי מחובר אצלהם כבר ואני אשלם כמו עכשיו או כמו שאני אהיה אמור לשלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאטעז'ן ירשמו אותך כלקוח חדש, אפילו אם זה יהיה אותו שם משתמש שהיה פעם..

אתה אפילו עכשיו יכול להגיד להם שאתה רוצה להתנתק ואז ישר להתחבר כלקוח חדש, ולקבל את המבצעים של לקוח חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח?, מאיפה אתה יודע?, אני לקוח של נטעז'ן.

נדנדתי להם עד שקיבלתי את המצלמת אינט' והם שלחו אליי הביתה 2 בטעות :smoke:

בהפרשי זמן של 10 דקות.

הם עוד מעט עומדים להעלות לי את המחיר ל 150 ש"ח לחודש(איזה *****!!!), אני רוצה להתנתק ולהתחבר,

ואני רוצה לדעת אם זה כדאי, כיוון שאין לי מודם משלי כנראה אני אצטרך להחזיר להם את שלהם

אז אני גם אצטרך לחפש חברה עם מודם, אז אולי אתם מכירים חברה אחרת שנותנת בדיוק אותו הדבר,

המודם וה - 90 ש"ח בחודש, (דיי מוגזם לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...