שאלה בקשר לאינטרנט ברשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לאינטרנט ברשת

SpLAsH

Recommended Posts

יש לי שני מחשבים מחוברים ברשת ועל אחד מהם אינטרנט

סידרתי עם פרוקסי+ שאפשר יהיה לגלוש במחשב השני דרך המחשב הראשון אבל כשאני רוצה לשחק באינטרנט (קאונטר סטרייק לדוגמא) משניהם בו זמנית אני יכול רק מהמחשב עם האינטרנט

יש איזה דרך לסדר שיהיה אפשר לשחק משניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ווינדוס על כל מחשב?

בת'רד הזה יש WScript (ל-Windows XP, אני לא בטוח שיעבוד בגרסאות אחרות. אולי כותב הסקריפט יעזור לך בקשר לזה) שמשתף פורטים חסומים ב-ICS. אתה צריך לבדוק באיזה פורט המשחק משתמש, ולפתוח אותו עם הסקריפט הזה, או ידנית.

נ.ב.- קרא את חוקי הפורום, ולאחר מכן שנה את הכותרת לכותרת יותר עניינית, שמציגה את השאלה שלך באופן ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה זה לא ממש אותו דבר

אין לי בעיה להפעיל איי סי קיו וכו'

גם לגלוש דרך הדפדפן אני יכול

אבל משחקי אני לא מצליח להפעיל

זה אפשרי בכלל?

אשמח אם תהיו יותר מפורטים בתשובות שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, על המחשב עם האינטרנט יש לי אקס פי, על השני יש 98 (אני מפחד שהוא ימות עם אני אשים עליו אקס פי :))

טוב אם לא הבנתם את השאלה, בעיקרון אני רוצה לשחק דרך המחשב השני, בלי האינטרנט, בקאונטר סטרייק באינטרנט דרך המחשב הראשון (עם האינטרנט)

חיפשתי להגדיר פרוקסי במשחק אבל לא מצאתי

אולי יש איזה תוכנה שעושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא נשמע מאוד דומה לבעייה המוזכרת שם.

הבעייה שם היא שהפורטים של האייסיקיו לא פתוחים בשיתוף , ולכן אי אפשר לקבל קבצים. אותו דבר עם משחקים. הפורטים שלהם לא משותפים, ולכן אין למחשב שלא מחובר ישירות גישה אליהם.

בכל מקרה, תנסה להוסיף את הפורט שהמשחק משתמש בו לרשימה של הפורטים המשותפים בשיתוף (במחשב עם האינטרנט: מאפיינים של ההתקשרות -> מתקדם -> הגדרות ושם תוסיף את הפורט, או עם הסקריפט בת'רד ההוא).

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין תוכנת DHCP במחשב המרכזי ככה זה יעבוד בצורה הכי פשוטה ולא תיהיה שום התנגשות.

תגדיר את המחשב המשני שיקבל כתובת מה-DHCP (בהגדרות ה-TCP/IP של כרטיס הרשת שלך- זה די פשוט).

וב-DEFAULT GAT WAY תתן את כתובת האיפי של המחשב הראשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...