רכישת מסך- VIEWSONIC 19" VP930 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מסך- VIEWSONIC 19" VP930

GUESSS

Recommended Posts

שלום,

אני מתכוון לרכוש את המסך- VIEWSONIC 19" VP930 ,

קראתי המון שרשורים עליו, ויש לי מספר שאלות שאני אשמח אם תעזרו לי בהן:

1.המסך לשימושים כלליים- כלומר לרוב, ולעיתים גם , האם צפויה מריחה נוראית? או בגדר הסביר?

2. האם אני אדע איזה גרסה אני מקבל? ואיזה גרסה הכי מומלצת? VER.3?

אני אוכל לבדוק את זה בחנות איזו גרסה לפני הקנייה?

3. מה בנוגע לאחריות? האם אני אוכל להחליף את המסך בעקבות פיקסלים שרופים? (או רק לאחר קנייה? ואחרי כמה פיקסלים בדיוק?...)

בתודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על תשובתך!

;):)אני אודה לך אם תסביר לי על האחריות/פיקסלים שרופים,

ושאלה שנייה:

באיזה המסגרת? לעיתים רואים בתמונות כסף, ולעיתים שחור!

איך זה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איפה אני יכול לראות את ה VS בחנות באיזור ראשל"צ?

בסט ביי - אין

אופיס דיפוט - אין

מחסני חשמל - אין

KSP - אין

מגה - אין

שקם אלקטריק - אין

טרקלין חשמל - אין

עוד חנות ששחכתי את שמה - אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרים טלפון לאומניטק http://www.omnitech.co.il/ הם היבואנים של ViewSonic בארץ ותשאל אותם איפה אפשר לראות את המסך באזור מגורך..

לגבי פיקסלים שרופים, ישנה תוכנה קטנה וחינמית ששמה: checkmon , התוכנה הנ"ל פשוט מריצה לך המון צבעים שונים על המסך ואם יש פיקסל שרוף אתה רואה אותו על המסך.

לגבי בדיקת המסך בחנות, זה בעקרון תלוי בחנות שעליה אתה הולך, תעבור בחנויות ותשאל אותם אני בטוח שאחת תסכים לזה.

מקווה שעזרתי..

דב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות על סידרת ה VP בארץ היא:

בשבועיים הראשונים מחליפים על פיקסל מת יחיד.

לאחר מכן משלושה ומעלה אבל זה לא באמת משנה כי מסך שאין לו פיקסלים מתים הסיכוי שהוא יפתח אותם הוא כמעט אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציפוי של המסך אינו ציפוי משתקף אלא ציפוי רגיל.

מה הקטע עם הציפוי במסכי LCD ?

"ציפוי רגיל" זה אומר שיותר נוח לעבוד עם המסך למשל בחדר מואר בשמש(או בכלל מואר) מאשר עם CRT..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי LCD נוחים בהרבה לצפיה באור חזק מאשר מסכי CRT כי הבהירות שלהם גבוה משמעותית.

ציפוי רגיל הוא ציפוי בעל שכבה דקה של "אבק" אשר גורמת לאור להינתז מהמסך במספר כיוונים שונים ולהיתפזר

וע"י כך למנוע מצב של השתקפות וסנוור.

ציפוי כזה יותר נוח בעת עבודה במקומות עם תאורה חזקה ובתוך מבנים והוא הציפוי המועדף לכל המסכים המקצועיים.

לעומתו ציפוי גלוסי או משתקף הינו ציפוי אשר מחזיר את האור בדומה למראה ואינו מפזר אותו,

יתרון אחד של כך הוא שצבעים נראים פחות חוורים לעין שכן שכבת ה"אבק" אינה קיימת.

המסך מקבל מעין בוסט וירטואלי לניגודיות, החיסרון הוא כמובן בהשתקפות מעל פני המסך.

לדוגמא בעת צפיה בסרט כאשר המסך הוא מקור האור היחידי בחדר האור מהמסך אשר מוחזר מהפרצוף

של הצופה גורם לכך שהצופה רואה בברור השתקפות של עצמו במסך.

נסיון העבר מראה שלרוב הבחירה של יצרן לשים ציפוי גלוסי הייתה בשל ניסיון להפנות את תשומת הלב מבעיה מסוימת של המסך.

נק השתמשו בציפוי שכזה בשביל להגביר באופן מלאכותי את יחס הניגודיות הנמוך של פאנל ה AS- ב 20WGX2 שלהם.

וברוב המחשבים הניידים בהם המסך אינו מציג יחס ניגודיות סטטי העולה על 150:1 ישנו צורך בציפויים שכאלה בכדי

לתת את האשליה שמדובר במסך יותר איכותי, על כל זה ניתן להוסיף את גורם ה"וואו" בחנות בפעם הראשונה שרואים

כאלה מסכים ליד מסכים רגילים שמה לעשות בחנות נראים פחות צעקניים.

בשורה התחתונה עדיף מסך עם ציפוי רגיל(כפי שחושבות החברות על המסכים שלהם לשוק המקצועי) אם כי זה גם עניין של טעם אישי כל אחד והעדפתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל - בגירה עונה כל פעם כמו גדול :xyxthumbs:

הבנתי..תודה

אגב בנושא הדיון - ה-VP930 ירד ל-1700 שקל :o

עוד מעט כבר הוא יוכל להיות תחליף לכל המסכים עם פאנל VA הזולים יותר..אחרי הכל אני מאמין שהוא איכותי יותר מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...