כמה זה צפוי-החיילים החטופים כניראה מתים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זה צפוי-החיילים החטופים כניראה מתים

stone cold

Recommended Posts

דו"ח סודי: הסיכוי שהחטוף שרד - אפסי

"ידיעות אחרונות" חושף מחר דו"ח סודי של צה"ל על מצב החיילים החטופים אהוד גולדווסר ואלדד רגב. הדו"ח קובע כי אחד מהם פצוע קשה "לכל הפחות", וכי הסיכוי שהשני בחיים אפסי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3401542,00.html

אני אמרתי את זה מהתחלה

לא היה אף סימן חיים ולא כלום והממשלה ידע שהסיכוי שהם בחיים מאוד נמוכים כבר לפני המלחמה

הכרזות כמו

נחזיר אותם בחיים מצביעות על ממשלה שיקרית

ושחרור הרבה שבוים תמורת 2 גופות כמו שרצו לעשות ניראה מטומטם מתמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה חדש. דיברו על זה כבר באיזו כתבה שראיתי בטלוויזיה על החטופים.

בכל מקרה, זה נראה לי די סביר שהם לא חיים - רק בגלל שאם היו חיים לחיזבאללה היה אינטרס להראות איזשהו סרטון שבו הם מדברים. היה לזה אימפקט מאוד חזק. הרבה יותר מחוסר ידיעה. לכן, סביר להניח שהם פשוט לא חיים.

לגבי גלעד שליט, הסיבה המרכזית שלא מראים ממנו סימני חיים היא, שמנסים להימנע מכל יכולת של המודיעין הישראלי לאתר אותו. הרי אם ידעו היכן הוא בעזה, יוכלו לתקוף את המקום בקלות (בניגוד ללבנון או סוריה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה חדש. דיברו על זה כבר באיזו כתבה שראיתי בטלוויזיה על החטופים.

בכל מקרה, זה נראה לי די סביר שהם לא חיים - רק בגלל שאם היו חיים לחיזבאללה היה אינטרס להראות איזשהו סרטון שבו הם מדברים. היה לזה אימפקט מאוד חזק. הרבה יותר מחוסר ידיעה. לכן, סביר להניח שהם פשוט לא חיים.

לגבי גלעד שליט, הסיבה המרכזית שלא מראים ממנו סימני חיים היא, שמנסים להימנע מכל יכולת של המודיעין הישראלי לאתר אותו. הרי אם ידעו היכן הוא בעזה, יוכלו לתקוף את המקום בקלות (בניגוד ללבנון או סוריה).

מה? איך יאתרו את שליט? חחחחחחחח עם כל הכבוד מצלמת מהפלאפון שמים מאחוריו סדין לבן ומעלים ל UTUBE כל אהבל יכול לעשות את זה.

ואני כבר מזמן לא הייתי שם אגורה שחוקה על זה שהם חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...