רשת ביתית (לאינטרנט) של שני מחשבים דרך ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ביתית (לאינטרנט) של שני מחשבים דרך ראוטר

Yehazkel

Recommended Posts

שלום יש לי שני מחשבים ואני רוצה לחבר אותם ברשת לראוטר עכשיו יש לי את המודם של החדש (aht-e300) שבזק מוכרים עכשיו האם אני צריך לקנות בשבילו האב או לקנות ראוטר ואיזה סוג לקנות וכמה עולה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפוש פשוט בפורום , והיית מוצא תשובות.

ובכן לעיניין.

היום מוכרים נתבים עם מספר פורטים משותפים (Switch), ולכן זו הבחירה המשתלמת ביותר. הבחירה של ביתי עשוייה להוות בעייה היות ואתה צריך שיתמוך בחייגנים של חברות ספקיות האינטרנט השונות(ב- ADSL לפי מה שהבנתי אין בעייה היות ואתה מתחבר דרך PPPTP וכל ביתי פשוט וזול תומך בשיטה האחרונה).

בכבלים יש עדיין בעיה עם חברת תבל וחייגנים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם אני יכול להשתמש במקום סוויטש בהאב כי אני מחבר רק שני מחשבים על 0.5 והמודם שלי כמו שהזכרתי למעלה הוא מה שאומר שהוא לא ppptp הוא pppoe או משהו כזה אז מה לעשות

טנקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחבר שלני מחשבים ואת המודם, אז 3 פורטים נחוצים ל- HUB , כמובן שזה דיי מקובל ומספיק.

רק אל תשכח לחבר כבל RJ-45 מוצלב בין הנתב ל-HUB (או שתקבל אופציה בנתב או ב-HUB לבצע הצלבה פנימית בתוך הפורט).

לפי מה שבדקתי, רוב הנתבים הפשוטים/ ביתיים תומכים באופציה של pppoe כמובן שלא עולה כסף לשאול לפני שקונים מוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחברים כבל מוצלב בין ה-hub לנתב

או שמחברים אותו עם כבל ישר ל-uplink

כמו שנאמר.

zzroni- כנראה שכפתור Uplink שלך מקונפג כך שהפורט מוצלב ולכן אתה מחבר כבל רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. זכרתי שמי שפתח את הת'רד הזה (Yehazkel) ציין כי יש ברשותו מודם סמסונג. והוא גם ביקש לדעת איזה לקנות.

בקשר אליך - כל דבר שמתחבר למודם כבלים עם יציאת WAN, ותומך ב- PPTP ובחיבור מודם כבלים. יש כאלו גם עם HUB מובנה של 4 פורטים.

אגב - המודם שלך בעל חיבור רשת או USB? אתה חייב מודם עם חיבור רשת, בכדי שתוכל להתחבר באמצעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...