cmv 221d 22"--> תמונות - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

cmv 221d 22"--> תמונות

itayshar

Recommended Posts

שלום לכולם אשמח עם תעזרו לי מאוד התרשמתי מרמת המחיר של המסך הנ"ל בהשוואה למסכים אחרים שהתענינתי לגביהם הצרכים העיקריים שלי מהמסך הם למשחקים ולסרטים עכשיו שאלתי היא עד כמה אהנה מהסך הזה במשחקים כאשר אחבר אליו אקסבוקס360 ופיסי3 המסך יפיק תמונה איכותית אשמח על עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לכולם אשמח עם תעזרו לי מאוד התרשמתי מרמת המחיר של המסך הנ"ל בהשוואה למסכים אחרים שהתענינתי לגביהם הצרכים העיקריים שלי מהמסך הם למשחקים ולסרטים עכשיו שאלתי היא עד כמה אהנה מהסך הזה במשחקים כאשר אחבר אליו אקסבוקס360 ופיסי3 המסך יפיק תמונה איכותית אשמח על עזרה

יש לך כסף לאקסבוקס 360 ופליישטישן 3 ואתה מדבר על "רמת מחיר" ?

במקומך היתי הולך ישר על ה NEC 20WGX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לכסף ואני בטח שלא פריאר לזרוק כאן סכומים אסטרונומים בארץ על אקס ופיסי מביאים לי ביבוא בחצי מחיר אוקיי ואני לא איזה עשיר שיהיה ברור פשוט רציתי לדעת עם המסך ייתן מענה חיובי למכשירים הנ"ל כי המחיר סבבה ואם לא אז ברור שעדיף מסך hdtv 27 או 32 כן או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ברור לך, אז למה לשאול?

כל מסך שהוא 22" יהיה לפחות באותה רמה כמו ה CMV, כמובן שיש הרבה יותר טובים ממנו... תייבא 2407 ויש לך מסך איכותי ב"חצי מחיר" כמו שאתה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שה-PS3 מחייב מסך שתומך ב-HDCP למשל.. והנה משהו לא כל כך תלוש מהמציאות לשחק עם ה-PS3 על מסך ה-22" שלך בחדר, אולי HDCP זה דווקא כן חשוב ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה סדרה של 350MB

1.שוקלת ב720P..?

* יש 700 כמו שאמרו אבל זה בקושי קיים ולא יודע איזה יש לזה, הרוב זה 1.1GB ויש גם 1.4GB אבל זה במיעוט.

2.שוקלת ב1080P..?

* שידורים ב1080P לא קיימים ככל שידוע לי, לפחות לא כדבר מקובל, הכי הרבה זה 1080I וגם לא יוצאים קבצים כאלה ב99% מהמקרים אם בכלל וזה שוקל כמו 720P.

כמה סרט של 700MB

3.שוקל ב720P..?

* מ4.3~ ג'יגה שזה כ70% מהסרטים ב720P ואחרים 6-8GB הם בקידוד קצת פחות אגרסיבי ובאיכות טיפה יותר טובה(לדתי לא שווה את ההפרש בגודל).

4.שוקל ב1080P..?

* הסרטים האלה במיעוט יחסית ל720P- שוקים מ8GB שהם הרוב ועד לכ 12-15GB.

5.האם יש צורך ב1080P? או ש720P מספיק..? מן הסתם זה תלוי במסך שבו אני משתמש.. אז מאיזה מסך עדיף להוריד 1080P ומאיזה 720P..

6. אם הסרט הוא מעל 4.3 גיגה אז איך אפשרי לצרוב אותו..?

*עניתי לך בכוכביות.

5)במסכים של מחשב 720P מספיק מעל ומעבר, ראיתי את הסרט GOOD FALLAS ב1080P שקל 12 ג'יגה ויחסית ל720P לא הבחנתי בשינוים. 1080P מחייב מהסך 1920*1080 פיקסלים לפחות שתוכל לחשוב בכלל על יכולת הבחנה באיכות בין 1080P ל720P.

6)או שהוא מחולק ל2 חלקים כבר מה שלא זכור לי *או* שאתה צורב אותו על דיסק DVD9 או שאתה מחלק אותו עם תוכנה במחשב ל2 חלקים וצורב על 2 דיסקים שונים *או* שאתה לא צורב.

ואל תנסה לצרוב ולראות בDVD בסלון כי מספר הDVD שיש להם בכלל יכולת להציג תוכן HD(לא מלכותי) הוא 1-2 ובטח שהם לא נמכרים בסופר או בדיוטי פרי.

..........

KOM

אני די בטוח שלא, אולי רק לסרטים ודי בטוח לא לכאלה שיוצאים עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שה-PS3 מחייב מסך שתומך ב-HDCP למשל.. והנה משהו לא כל כך תלוש מהמציאות לשחק עם ה-PS3 על מסך ה-22" שלך בחדר, אולי HDCP זה דווקא כן חשוב ? ;)

מעולם לא אמרתי ש-HDCP זה דבר מיותר שלאף אחד אין שימוש בו

אמרתי של-80 אחוז מהאנשים פה אין שימוש בו ולכן לא הכרחי לחשוב עליו כשיקול בקניית המסך

מי שיודע מראש שיש סיכוי שהוא כן יצטרך אותו, שישקיע במשהו שיניב לו פירות מאוחר יותר.

לא לכולם כל מסך מתאים.

סך הכל היתרון של ה-CMV זה התמורה למחיר המצחיק, מעולם לא התימר להיות מסך סופר איכותי או המילה האחרונה בתחום הטכנולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...