cmv 221d 22"--> תמונות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

cmv 221d 22"--> תמונות

itayshar

Recommended Posts

המסך הנפלא הזה שהרבה אנשים מבקשים ממני , הרבה מתעניינים לגביו (גם אני) ורוצים לקנות אותו אבל רוצים לראות , אז הנה מצאתי לכם שתוכלו להתרשם:

http://forums.whirlpool.net.au/index.cfm?a=wiki&tag=Chimei%20221D%20Pictures

תהנו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא ראיתי פה איזשהו יתרון מול המסכים המתחרים של סמסונג ו-Dell, רק הכרזות שרירותיות שה-CMV הכי טוב.

הנה ביקורת רצינית, מישהו יכול לספר לי למה ה-CMV יותר טוב?

אני גם לא מבין את הקטע בלראות דרך האינטרנט. מה הן מראות פרט לעיצוב של המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי פה איזשהו יתרון מול המסכים המתחרים של סמסונג ו-Dell, רק הכרזות שרירותיות שה-CMV הכי טוב.

הנה ביקורת רצינית, מישהו יכול לספר לי למה ה-CMV יותר טוב?

אני גם לא מבין את הקטע בלראות תמונות דרך האינטרנט. מה הן מראות פרט לעיצוב של המסך?

http://www.atomicmpc.com.au/article.asp?CIID=66820

דרך אגב יש אותו לאח שלי, ול5 חברים שלי- והם די מבינים במסכים, והם אמרו לי שבחיים לא ראו כזה מסך מדהים..

וmcfly אני לא נתתי את התמונות כביקורת על המסך אלה סתם להראות לכל מה שביקש ממני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת שהבאת באמת מאוד מקצועית, אבל לא הצלחתי למצוא את הבדיקות המקיפות שהם ערכו. כנראה פספסתי אותן. יש לך קישור אליהן?

חוץ מזה, אני בטוח שחברים שלך מבינים גדולים במסכים. אז אולי הם יכולים לבוא לפורום ולהסביר מה כל כך טוב ב-CMV?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

רק התגובה הזאת שלך מראה עד כמה אתה תקוע ולא רוצה לחשוב אחרת , אולי תפסיק לחשוב כבר שאתה יודע הכול חכם גדול ותתחיל להבין שהוא אכן מסך מצויין ומשתלם- הבאתי לך , ביקורות, יותר מזה אני כבר לא יעשה כי הדעה שלך לא חשובה לי כל כך.. בכל מקרה תחשוב מה שאתה רוצה זה לא מזיז לי, אבל אני רק מציע לך תלך איזה יום לחנות ותראה את המסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מסכי ה 22" הם אותו הדבר, כולם בעלי פאנל tn , בנוסף לכך , cmv מוכרת לdell פאנלים כך שאין לך מה להוסיף עוד 800 שקל ולקחת מסך 22" של כשיש לך מסך מעולה של cmv ב1390..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

McFly

MM{}RTAL][TY][

היתרון של ה-CMV זה המחיר, אתם טועים שאתם רושמים ש- מתחרה בו,

אין להם שום דבר משותף חוץ מהגודל, הם לקהל יעד שונה ובטווח מחיר שונה לחלוטין.

המתחרים של ה-CMV זה BENQ\MAG\VIEWSONIC ונדמה לי שגם ל- יש אותו גודל במחיר דומה.

בכל אופן מול המתרים האלה, ה-CMV משתווה מבחינת תצוגה אך זול יותר כך שמעלה את כדאיות הקניה (את התמורה הכספית).

אני ממליץ עליו בחום למי שרוצה אותו בעיקר לסרטים.

גם במשחקים ובגלישה באינטרנט הוא לא מאכזב, אבל כמובן שהוא בכלל לא לקהל יעד פדנט שצריך אותו לעריכות גראפיות וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Dell לא עולה פי 2, אפשר להשיג אותו ב-1700 שקל

http://www.mega-sale.co.il/

מה גם שאנשים פה מציגים את ה-CMV כטוב ביותר בלי קשר למחיר

[TY][ link=topic=259817.msg2293216#msg2293216 date=1178997483]

איך הוא לעומתו?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_2258&products_id=16731

ה-Dell נבדק בצורה רצינית

ה- והסמסונג יצאו הכי טובים אל מול 7 מסכים אחרים. יש להם גם HDCP שאין ל-CMV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שאנשים פה מציגים את ה-CMV כטוב ביותר בלי קשר למחיר

אז? תמיד יקפצו כאלה שיתלהבו משטויות, אני יכול להגיד ש-IPOD זה הנגן הטוב בעולם, SO?

ה-CMV מראש לא תוכנן ל-HIGH-END של המסכים.

ה- נבדק בצורה רצינית ה- והסמסונג יצאו הכי טובים אל מול 7 מסכים אחרים. יש להם גם HDCP שאין ל-CMV.

עם כל הכבוד לביקורת, אני לא חושב שתמצא הבדל בין מסכי TN 22" שנמכרים היום תחת מותגים שונים בטווח מחיר זהה (מניסיון).

המסכים התקצייבים של (שכדבריך אפשר להשיג ב1700 שקל) לא יתקרבו בשום צורה ל- 2007\DELL2407 ושאר ספינות הדגל של החברה, אז להתלהב סתם בגלל המותג זה להיות תקוע.

עד כמה שידוע לי המסכים שבביקורת שהצגת בחלקם מיוצרים ע"י CHIMEI (מי שמיצרת את ה-CMV 221D).

בכל אופן, ה-CMV נכון להיום ונכון לארצנו, נותן תמורה מטורפת לכסף.

אתה מקבל ב-1400 ש"ח בלבד, מסך 22" באיכות שלא נופלת משאר ה-TN 22" שנמכרים בארץ בטווח מחירים דומה.

הוא לא מתיימר להיות שיא האיכות ולא תוכנן לקהל יעד שדורש איכות מקסימלית, לכן הם מרשים לעצמם להוריד למחיר זנות וע"י כך לתת את התמורה המעולה הזאת למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז? תמיד יקפצו כאלה שיתלהבו משטויות, אני יכול להגיד ש-IPOD זה הנגן הטוב בעולם, SO?

ה-CMV מראש לא תוכנן ל-HIGH-END של המסכים.

אז? אז אני מעדיף להגיד להם שהם טועים במקום לתת להם לשכנע אנשים לעשות טעות וללכת על מסך נחות.

עם כל הכבוד לביקורת, אני לא חושב שתמצא הבדל בין מסכי TN 22" שנמכרים היום תחת מותגים שונים בטווח מחיר זהה (מניסיון).

איכשהו אני מעדיף לסמוך על ביקורת שנעשתה עם ציוד בדיקה מקצועי ולא על העיניים שלך.

המסכים התקצייבים של (שכדבריך אפשר להשיג ב1700 שקל) לא יתקרבו בשום צורה ל- 2007\DELL2407 ושאר ספינות הדגל של החברה, אז להתלהב סתם בגלל המותג זה להיות תקוע.

אני לא רואה איך בדיוק נכנס כאן הקשר למותג. יש לך ביקורת עם ציוד בדיקה מקצועי שמראה מעבר לכל ספק שה- והסמסונג הם מסכי ה-22 הכי טובים שתוכל למצוא היום בשוק. מה אתה צריך יותר מזה? ומה הקשר ל-2007/2407?

עד כמה שידוע לי המסכים שבביקורת שהצגת בחלקם מיוצרים ע"י CHIMEI (מי שמיצרת את ה-CMV 221D).

זה נכון שהפאנל מיוצר ע"י Chi Mei, אבל אני לא רואה למה זה רלוונטי מכיוון שכל שאר המסך לא מיוצר על ידם.

בכל אופן, ה-CMV נכון להיום ונכון לארצנו, נותן תמורה מטורפת לכסף.

אתה מקבל ב-1400 ש"ח בלבד, מסך 22" באיכות שלא נופלת משאר ה-TN 22" שנמכרים בארץ בטווח מחירים דומה.

הוא לא מתיימר להיות שיא האיכות ולא תוכנן לקהל יעד שדורש איכות מקסימלית, לכן הם מרשים לעצמם להוריד למחיר זנות וע"י כך לתת את התמורה המעולה הזאת למחיר.

300 שקל יותר ויש לך HDCP ואיכות תמונה יותר טובה. אני הייתי מוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...