ריצוד במסך חדש ב Dell2007 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריצוד במסך חדש ב Dell2007

zaphod

Recommended Posts

זה בטח נורמאלי מה שקורה אצלך. אני ממש השתגעתי בגלל זה בהתחלה. אבל כמו שאמרו כאן, אתה מתרגל (לא מתפשר). למרות האבק הזה, אתה תלמד להעריך את המסך הזה.

אגב, לפני חודשיים בערך גם אני ניהלתי כאן דיון ארוך בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה עוד משנה לך תראה מה מצאתי

"Dell UltraSharp 2007WFP (panel lottery, PVA panel of poor quality). The S- version belongs above the VX2025WM in the Multimedia section. Those who are willing to take the gamble and exchange until they get an S- are welcome to, but because of this panel lottery it can't be recommended to the general public. The dethroning is extremely unfortunate because the S- version is the flagship of 20" widescreen LCDs, second only to the NEC 20WMGX2. The PVA version doesn't even come close (it's bad even for PVA, you'd probably prefer a TN). "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the S- version is the flagship of 20" widescreen LCDs, second only to the NEC 20WMGX2.

באת לקלל ויצאת מברך.

אתה רק מחזק שהדל הוא המסך הכי מומלץ.

בארץ לא נמכרים מסכי PVA והם גם כמעט לא נמכרו אף פעם בעבר.

יש חנויות שייתחייבו על לפני הקנייה וכך תקבל את "מסך הדגל של מסכי 20"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא באתי "לקלל" אני גם לא באתי "לברך"

אני נטראלי מנסה להבין תבעיה , אולי החנות יבאה בעצמה אומשהו ? , אי אפשר לדעת

מה שם החנות?

אני מסכים עם החלק האחרון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2007WFP ואני רואה נקודות שחורות במסכים בהירים, אם זה מה שאתה מתכוון אז כנראה אנחנו רגישים ולא יותר מזה, אני מקווה לפחות.

לא רגיש ולא נעלולים. כולם רואים את זה. זה הציפוי אנטי גלייר. במסכים מבריקים אין את זה. בכל אופן, מתרגלים ובאמת שזה חסרון קטן לעומת יתרונות רבים של המסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...