ריצוד במסך חדש ב Dell2007 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריצוד במסך חדש ב Dell2007

zaphod

Recommended Posts

אהלן

שבוע שעבר רכשתי את ה 2007 WFP

עד היום טפו טפו הכל היה בסדר. אין פיקסלים רעים התמונה מעולה והצבעים טובים. רק היום פתחתי את ה photoshop כשהתוכנה נפתחה, והיה רק השטח האפור ללא מסמך פתוח ראיתי שהמסך מרצד. זה לא קורה בזמן סרט, ולא בזמן עבודה על דברים עם רקע לבן - רק שם.

עוד פרטים - המסך מחובר דרך DVI לכרטיס מסך (שבמקביל מחובר גם ל 17 נוסף שיושב לי דרך החיבור האנלוגי).

כרטיס המסך לא חלש - 9600 pro עם 256 מגה. אני יודע שיש יותר חזקים בשוק אבל זה כרטיס סביר ביותר.

כשאני מנסה לבדוק את ה Screen reprash rate אני מקבל (אם מסמנים את ה checkbox אפשר לראות רק את המודים האפשריים) אני מקבל רק 60 הרץ.

מה אפשר לעשות כדי לשפר את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נגרם בגלל Inversion ("היפוך מתחים" בתרגום חופשי לעברית). אתה יכול לקרוא על זה כאן.

זה חלק מהטכנולוגיה, אי אפשר לשנות את זה. לכל מסך LCD יש איזושהי דוגמה שתגרום לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

הרקע אחיד בצבעו - אפור #808080 .

http://www.flashoo.co.il/eitan/pds.jpg

אגב באפורים אחרים זה לא מופיע, לפחות לא שמתי לב לזה.

ובאותה נשימה, כשאני מסתכל על צבע לבן אחיד, אני רואה משהו שדומה טיפה לפילטר noise של . כאילו שאני מסתכל על המסך דרך מלא מנסרות קטנות שכל אחת נותנת שבירה של אור שונה. ממש טקסטורה (חלשה אומנם).

כשאני מזיז את הראש טיפה הצידה, אני רואה את הרעש הזה משתנה לי מול העיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי mcfly תודה

חשבתי שזה הציפוי של המסך. או איזו שכבה בין הפיקסלים לעין. מה כוונתך בזה שזה לוקח זמן ? האם הכוונה שאני עם הזמן אפסיק לראות אותם כי המוח יתרגל אליהם, או שהמסך יסתדר מאליו ?

האם זה נחשב פאק של המסך ? האם זה עלול לגרום לי לקבל כאבי ראש או עינייים עייפות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 2 מסכים בטריניטרון ? ? ? :o

;)

(אגב אני אף פעם לא הפסקתי לשים לב אליהם)

תודה. אני פשוט הוצאתי על המסך הספציפי הזה (בעצת רבים מפה) סכום לא קטן והייתי רוצה לדעת שיש לי מוצר טוב ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבנתי את זה לבד כבר... :-[

בכל אופן איך אני יכול למדוד האם זה רעש רגיל או רעש שחורג מהנורמה ? יש לכך מדדים ? ניתן בכלל למדוד כזה דבר שלא דרך עין אנושית ?

ואם זה לא באמת ניתן למדידה, האם יש לי קייס לבקש החלפה למסך חדש מול החנות שממנה רכשתי את המסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...