האם אפשר להעביר הרדיסק (C) מלוח אחד, ללוח אחר מבלי לפרמט? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר להעביר הרדיסק (C) מלוח אחד, ללוח אחר מבלי לפרמט?

swg

Recommended Posts

האות לא משנה, משנה אם יש עליו מערכת הפעלה ... אם אתה מתכוון סתם להעביר, כן, אם אתה רוצה להשתמש במערכת ההפעלה, צריך למחוק את הדריברים של ה IDE כדי שזה יעבוד.

צריך למחוק אותם לפני שמחליפים או אחרי שמחליפים בין הלוחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני, כי מן הסתם הם לא יעלו במחשב החדש, הבעיה שלפעמים הם לא ממש נמחקים ועושים בעיות, תנסה לחפש אם יש מדריך על איך לעשות את זה בצורה בטוחה (אם לא, תמיד אפשר לעשות repair installation), ואם כמובן הלוחות אם זהים, לא צריך להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שמעתי על השיטה של למחוק את הדרייורים של ה IDE , מאיפה מתקינה חדשים?

וגם אם ה HAL ממש שונה אני לא חושב שזה יעזור... בכל מקרה פשוט תעשה repair installation וזה

יסדר הכל בלי למחוק לך את כל המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבעיות שאני ראיתי, זה בגלל הדריברים, אפילו ה error code שאתה מקבל כשאתה מעביר דיסק מחשב, רשום ב knowledge base שלהם שהבעיה הם דריברים של IDE. זה טענה די נפוצה. בגדול תמיד יש לו את הבסיסים, אז כשאתה מצליח לנקות את הגרסא של הלוח אם שלך, הוא אמור לחזור להשתמש בהם. למרות זאת אני ניסית לא מזמן, והדריברים החדשים פשוט לא רצו להימחק סופית והוא חזר להשתמש בהם, אז בסוף עשיתי repair, אבל אני מניח שאם הייתי מתעמק בזה זה היה מסתדר בסוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לדרייברים או לכל דבר אחד, לא תומכים בOEM בצורה סטנדרטית, כלומר יש להם הגנות מהעתקה של מערכת ההפעלה ממחשב למחשב.

ברגע שיש שינוי חומרתי דרסטתי מערכת ההפעלה לא תעלה, תוריד את כלי הPE של MS ותריץ את הsysprep הדבר הזה מוחק את הSID ועוד כמה דברים.

תחבר את ההרדיסק למחשב החדש, שים לב שלאחר מכן תצתרך לעשות אקטיבציה חדשה למערכת ההפעלה שלך ואחריה הכל יעבוד כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא קשור ? בד"כ כשמעבירים דיסק (אני מדבר על חלונות פרוץ) מקבלים את ההודעה STOP: 0x0000007B (0xF741B84C,0xC0000034,0x00000000,0x00000000)

INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE

כשמפעילים את המחשב. ה KB הרלונטי:

http://support.microsoft.com/?kbid=314082

וגם פחות

http://support.microsoft.com/kb/268066

ופה יש הוראות איך לסדר את זה, אולי פעם הבאה אני ינסה אותם:

http://www.biermann.org/philipp/STOP_0x0000007B/

(בכל מקרה, מדובר בלשנות את הרגיסטרי, אולי כדאי לעשות גיבוי למפתחות הרלוונטים לפני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לדרייברים או לכל דבר אחד, לא תומכים בOEM בצורה סטנדרטית, כלומר יש להם הגנות מהעתקה של מערכת ההפעלה ממחשב למחשב.

ברגע שיש שינוי חומרתי דרסטתי מערכת ההפעלה לא תעלה, תוריד את כלי הPE של MS ותריץ את הsysprep הדבר הזה מוחק את הSID ועוד כמה דברים.

תחבר את ההרדיסק למחשב החדש, שים לב שלאחר מכן תצתרך לעשות אקטיבציה חדשה למערכת ההפעלה שלך ואחריה הכל יעבוד כרגיל.

אתה יכול לעשות sysprep עד מחר, כל עוד יש HAL שונה (לא כולל מעבר מ uniprocessor HAL ל multiprocessor HAL )

או/ו בקר ה IDE שונה זה לא יעבוד, בנוסף לזה אל תשכח את ה mini setup wizard המעצבן הזה שלוקח גמעט אותו זמן כמו התקנה

רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...