בנות במחשבים, איך זה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנות במחשבים, איך זה?

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובכן, לפי אבן שושן...

שסוס: בחור שהוא סוס - הפרוש הקלאסי מתייחס לבחור שרירי וחסון למדי. בהשאלה: אדם שהוא טוב ומומחה במה שהוא עושה.

לדוגמא: "איזה שסוס המתקין מזגנים הזה!!!!!111מאהואחתעשרה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוס (ת.פ)

סלאנג

1. אדם חסון מאוד (הבנאדם הזה הוא סוס, אני אומר לך, כדאי מעכשיו שתחתום על כרטיס אדי).

2. אדם שטוב במה שהוא עושה (אני אומר לך, התומר הזה הוא סוס במחשבים).

3. מתייחס בד"כ לנקבה - מכוערת (אני לא מבין מה יש לתומר לחפש עם הסוסה הזאת) (בהקשר הזה הביטוי משמש בתור תואר ולא תואר-הפועל)

הטיות אפשריות:

סוס, סוסה, סוסים, סוסות

עריכה:

השגת אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוס (ת.פ)

סלאנג סלאנג של ערסים מטומטמים בני 14

1. אדם חסון מאוד (הבנאדם הזה הוא סוס, אני אומר לך, כדאי מעכשיו שתחתום על כרטיס אדי).

2. אדם שטוב במה שהוא עושה (אני אומר לך, התומר הזה הוא סוס במחשבים).

הטיות אפשריות:

סוס, סוסה, סוסים, סוסות

עריכה:

השגת אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל never the less עדיין סלאנג.

וחוצמזה, בנות תמיד ישלחו לך באימייל את המצגות המטומטמות האלה ששוקלות 10 מגה כ.א על חוכמת הבודהה או ווטאבר, או מקומות יפים בעולם וכו'.

או את האזהרה על ה"וירוס המסוכן שהזהירו אתמול ב-CNN" שאמור לשרוף מחשבים או לחילופין להפוך אותם לקייסמי שיניים או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה קשור סוס?! ועוד למחשבים?? איך סוס יכול להשתמש במחשב? אין לו אצבעות אפילו FFS!

"יש סוסים שמדברים עברית...", אז זהו שעכשיו הם גם למדו להשתמש במחשב. :smile1:

funny story

פעם בתיכון פרצו בלילה והעלימו את כל מעבדת המחשבים דרך חור שנחצב בקיר ... זה קצת עיצבן בהתחלה כי הרמנו שם CS לתפארת שהינו משחקים בכל שיעור בחשאיות או אפילו אחרי ב"ס... בכל אופן כמה ימים מאוחר יותר קיבלנו מחשבים חדשים . כשנכסנו לחדר כל הבנים התלהבו מכך שהמחשבים היו חדישים וחזקים (יחסית לאנטיקות שהיו אז... גם כן גנבים מטומטמים :s07:) ואילו הבנות התלהבו מהשולחנות החדשים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

funny story

פעם בתיכון פרצו בלילה והעלימו את כל מעבדת המחשבים דרך חור שנחצב בקיר ... זה קצת עיצבן בהתחלה כי הרמנו שם CS לתפארת שהינו משחקים בכל שיעור בחשאיות או אפילו אחרי ב"ס... בכל אופן כמה ימים מאוחר יותר קיבלנו מחשבים חדשים . כשנכסנו לחדר כל הבנים התלהבו מכך שהמחשבים היו חדישים וחזקים (יחסית לאנטיקות שהיו אז... גם כן גנבים מטומטמים :s07:) ואילו הבנות התלהבו מהשולחנות החדשים :smile1:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

funny story

אצלנו משחקים UnrealTournament היישן במעבדת המחשבים, כל פעם שיש לי שיעור חופשי אני הולך לשם כדי לגלוש ב-HWzone או לשחק איתם,

אם תפתחו את המארז של המחשב של הבנות מה תראו שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...