קניתי מסך של DELL 2007WFP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מסך של DELL 2007WFP

ranran

Recommended Posts

טוב אני חייב להגיד לכם מסך מדהים..

דבר ראשון בהתחלה חשבתי לקנות CHIMEI בגלל הביקורות הטובות עליו באתר....זה שטויות הייתי בחנות של KSP ראיתי אותו מול איזה 19" לא זוכר איזה דגם אבל לא משהו הכי מפציץ בקיצר במסך של CHIMEI ראו זוועתי..צבע דהוי לא חד בכלל פשוט גרוע..

טוב אז המשכתי לחפש אמרתי אם אני קונה זה רק רחב ורציתי משהו איכותי אז עזבתי את כל הTNים וראיתי שהמסך הזה פשוט הכי איכותי שיש בכל האתר חומרה גדול הוא במקומות הראשונים עם איכויות עצמות וגם יש לו וחיבור שזה ממש אחלה והבנתי שזה המסך שאני רוצה

חיפשתי באינטרנט מחירים ובסוף קניתי בחנות PCCENTER חנות נחמדה בראשון קניתי שם סידרתי תחדר חיברתי תמסך והוא ממש מדהים

דבר ראשון אנשים אם אתם מתלבטים בין רחב לרגיל...רק רחב זה הרבה יותר איכותי גם לסרטים גם לגלישה ולמשחקים זה שווה

מריחות אין בכלל שיחקתי כבר בכל שוג משחק שיש יריות אסטרטגיה ספורט וכו..

סרטים..עצום!

בתור הוא אחלה אבל מה שחיברתי זה HOT שלא ממש תומך HD אז לא ממש דרך לבדוק..

זהו אחלה מסך ממש שווה כל אגורה

שאלה קטנה יש לי A04 איזה פאנל זה ומה ההבדלים בין הגרסאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטויות הייתי בחנות של KSP ראיתי אותו מול איזה 19" לא זוכר איזה דגם אבל לא משהו הכי מפציץ בקיצר במסך של CHIMEI ראו זוועתי..צבע דהוי לא חד בכלל פשוט גרוע..

ראית אותו כשהוא מחובר בנפרד למחשב.. או בתצוגה כשמלא מסכים יש שם.. וכולם מחוברים לאותו המחשב..?

בגלל שאם זה בתצוגה.. הכל מחובר למחשב אחד ומכוון על רזולוציה של מסך רגיל.. ככה שהאייקונים במסכים הרחבים נמתחים לצדדים וגם זה לא בטוח חיבור DVI..

ותתחדש אחי אחלה מסך :xyxthumbs: מקווה שבדקת פיקסלים שרופים לפני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש מסך מעולה!

אבל מה שאמרת לגבי ה 22" של chimei זה שטויות- הוא מסך מעולה, אולי פשוט לא שמו אותו בחיבור מתאים או משהו, אבל אני יכול להגיד לך שהוא עוקף כמעט כל מסך tn היום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשפט שלו נראה כמו איזה הכלאה של שני משפטים שונים שבסופם לא הבנתי אם הוא מרוצה מאיכות הצפיה במסך כטלויזיה

או ש הHD לא אפשר לו לבדוק :s05:

וההסבר שלך ממש לא סייע. על איזה "הבדלים" אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מובן? HOT לא משדרים HD אז קשה להבחין בהבדלים.

בדיוק.. לגבי הצ'ימיי הם כולם מחוברים לאותו מחשב אז כנראה הרזלוציה לא טובה אבל הצבעים והחדות גם קשורים לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש ,קניה טובה.

מוסיף, אני ניכנס לחנות KSP חנות שמוכרת מסכים,אני רואה כל המסכים מכובים,לא מכוונים,וחיברו אליהם כרטיס מסך הכי מסכן,כך לא מוכרים מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...