בעיית איטיות מחרידה ממחשבי הרשת (הביתית) לאינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית איטיות מחרידה ממחשבי הרשת (הביתית) לאינטרנט

Vega

Recommended Posts

שלום,

יש לי רשת בבית, בעלת 3 מחשבים אשר מריצים Professional, ויש בעייה רצינית עם הרשת כשמנסים להתחבר לאתרים מתוך הרשת. אני כרגע משתמש בפרוקסי של Kerio (Winroute) אבל זה מאוד מסורבל... חלק מהאתרים טוענים לאט (מאוד), וחלקם בכלל לא עולים.

מה יכולה להיות הבעיה? בזמנו התעסקתי קצת עם המודם (alcatel) אבל החזרתי את ההגדרות לברירת מחדל. יכול להיות ש012 בכוונה עושים לי בעיות עם החיבור לאינטרנט בתוך הרשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לי רשת בבית, בעלת 3 מחשבים אשר מריצים Professional, ויש בעייה רצינית עם הרשת כשמנסים להתחבר לאתרים מתוך הרשת. אני כרגע משתמש בפרוקסי של Kerio (Winroute) אבל זה מאוד מסורבל... חלק מהאתרים טוענים לאט (מאוד), וחלקם בכלל לא עולים.

מה יכולה להיות הבעיה? בזמנו התעסקתי קצת עם המודם (alcatel) אבל החזרתי את ההגדרות לברירת מחדל. יכול להיות ש012 בכוונה עושים לי בעיות עם החיבור לאינטרנט בתוך הרשת?

איך אתה משתף אינטרנט ? עם ה KERIO ? אם כן, למה שלא תשתף עם ה ICS הפינימי של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיתוף בעיקרון מתבצע בעזרת אפשרות ה-ICS הפנימית של WinXP, אבל אני קצת התחכמתי (כי זה עצבן אותי), התקנתי kerio על השרת וכשבא לי (כשזה לא עובד טוב [תמיד]) אני מחבר את המחשב שלי (בלבד) לפרוקסי של Kerio.

הקליינט השני מתחבר רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיתוף בעיקרון מתבצע בעזרת אפשרות ה-ICS הפנימית של WinXP, אבל אני קצת התחכמתי (כי זה עצבן אותי), התקנתי kerio על השרת וכשבא לי (כשזה לא עובד טוב [תמיד]) אני מחבר את המחשב שלי (בלבד) לפרוקסי של Kerio.

הקליינט השני מתחבר רגיל

אז כדאי שתפסיק להתחכם. הכנס לפורום של תפוז, לרשתות ופס רחב. יש שם מדריך מאד מפורט איך לחבר ICS למחשבים ברשת, בלי תוכנות שיתוף מוזרות ביניהן. אחרי שתקרא את המדריך שלהם, בצע את הנאמר שם, וחזור לכאן עם פידבקים. אוקי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...