קניתי סמסונג 931BW צריך עזרה בבקשה.. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי סמסונג 931BW צריך עזרה בבקשה..

achiya1

Recommended Posts

^

ככה זה, אנשים פה חושבים שלכל אחד יש כסף לקנות את ה"בסט" , מסכי ה tn הם גם טובים ואני רק רוצה להגיד שאני לא חדש בתחום ושיש מסכים tn שהם טובים מאוד- לא תמיד חייבים להשתגע- למשל ה cmv 22" ראיתי אותו פשוט אין לי מילים- ואני השוותי אותו לעוד מסך 24" בעל פאנל mva

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני ראיתי אותו ונשארה לי רק מילה אחת לתאר אותו: צהוב

אה?! דבר ברור בן אדם!

אני לא יודע איזה מסך ראית, אבל המסך שאני ראיתי פשוט מדהים.. בבקשה ממך לא לדבר שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב תתחדש יום טוב חג שמח

מוסיף אני לא עשיר ,אפילו לא קרוב ,ואני קניתי את הדל המסך לדעתי הכי איכותי שיש בארץ,יקר מסכים,אבל זה מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב תתחדש יום טוב חג שמח

מוסיף אני לא עשיר ,אפילו לא קרוב ,ואני קניתי את הדל המסך לדעתי הכי איכותי שיש בארץ,יקר מסכים,אבל זה מה שיש.

נו אז מה הקטע,אני גם לא עשיר וקניתי את ה931BW שמספק אותי.

הייתי יכול גם לקנות את הדל,אבל לכול דבר יש סף שזה הסכום מקסימום שאותו אתה מוכן להשקיע במוצר מסוים וזה אצל כול בן אדם שונה.

אתה יכול לקנות מסך ב5 אלף ואחרי זה לא ישאר לך כסף נגיד לדברים אחרים חיונים לא פחות,צריך לדעת איך לנהל את הכסף בצורה חכמה כשאתה לא מיליונר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מחירי הם סבירים ביותר ומשתלמים,לפני כמה חודשים היו להם מחירי שחיטה לא לעניין בכלל.

חבר שלי קנה לפני שבוע את 931BW במחיר סביר ביותר,המסך מרשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה הקטע,אני גם לא עשיר וקניתי את ה931BW שמספק אותי.

הייתי יכול גם לקנות את הדל,אבל לכול דבר יש סף שזה הסכום מקסימום שאותו אתה מוכן להשקיע במוצר מסוים וזה אצל כול בן אדם שונה.

אתה יכול לקנות מסך ב5 אלף ואחרי זה לא ישאר לך כסף נגיד לדברים אחרים חיונים לא פחות,צריך לדעת איך לנהל את הכסף בצורה חכמה כשאתה לא מיליונר.

מחזק- לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

931BW=מסך דל=אני לא יודע איך עושים סמייל.

הכוונה שאין מה להשוות בין המסכים,ועל איכות משלמים יקר.

פחחחחחחחחח ילד איזה שטויות אתה מדבר- אתה הרי מדבר פה כמו כולם אתה בטח חושב חברה לא מוכרת cmv ושהיא זבל, אבל רק שתדע שcmv מכרה לדל כמה מאות אלפי פאנלים בתקופה האחרונה אז תהיה בטוח שcmv זה לא זבל! ומה זאת אומרת אין מה להשוות בין המסכים? שניהםםם פאנלל tn זה אותו פאנל !!!

ואם כבר אין מה להשוות אז ה cmv לוקח ואתה יכול לשאול כל אחד שראה או שיש לו את ה cmv!!

בבקשה ממך פעם הבאה לפני שאתה סתם זורק מילים תחקור את הנושא ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ראיתי את המסכים שלהם והם נראים מעולה.. וגם המחיר ממש זול

למשל את ה CMV 22" אפשר לקנות כבר ב 1450 ש"ח ב KSP

את ה 20" שלהם אפשר להשיג ב 1250

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...