האם הראוטר הזה הוא גם מודם? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הראוטר הזה הוא גם מודם?

ofir123

Recommended Posts

זה ראוטר + SWITCH. אתה צריך לחבר לו מודם (כבלים או ADSL) ליציאת ה WAN שלו. הייתרון המשמעותי - שיתוף בין מחשבים בקלות רבה. אם אתה משתמש במחשב אחד או שניים, חבל על הכסף - שתף באמצעות ICS של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ראוטר + SWITCH. אתה צריך לחבר לו מודם (כבלים או ADSL) ליציאת ה WAN שלו. הייתרון המשמעותי - שיתוף בין מחשבים בקלות רבה. אם אתה משתמש במחשב אחד או שניים, חבל על הכסף - שתף באמצעות ICS של .

למה אתה חושב ככה? אני עם שני מחשבים ועבדתי הרבה זמן עם ICS וזה לא ממש נוח. תמיד תלוי במחשב אחד שיהיה דולק ומחובר, וגם השיתוף של לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב ככה? אני עם שני מחשבים ועבדתי הרבה זמן עם ICS וזה לא ממש נוח. תמיד תלוי במחשב אחד שיהיה דולק ומחובר, וגם השיתוף של לא משהו.

אם הבעיה היא רק חוסר הנוחות, אז צריך לעשות את החשבון הפשוט - חוסר נוחות מול 500 ש"ח על ראוטר נורמלי. אם אתה יכול להרשות לעצמך, בכיף. באמת פתרון טוב. אבל רוב הקוראים פה הם ילדים, שנתמכים רוב הזמן על ידי ההורים. קשה לי להמליץ לילד שיקנה ראוטר, כי המשמעות היא שהילד הזה צריך ללכת לבקש מאבא שלו או מאמא שלו 500 שקל על ראוטר כי לא נוח לו להשאיר מחשב דולק ?! :) תסלחו לי, אבל בתקופה הקשה בה אנו נמצאים (ויסלחו לי כל אותם עשירים למיניהם שלא ממש שמים לב שאנו במיתון עמוק ושחיקה נוראית של השכר שלנו) , לפעמים יש צורך להתפשר, ולא לקפוץ מעל הפופיק ולהכנס להוצאות מיוצרות רק בגלל "חוסר נוחות" קל.

אני מקווה שהבהרתי את הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקולים הם לכאן ולכאן.

משפחה עם שני מחשבים יכולה להסתפק בשיתוף בסיסי ופשוט של ICS.

משפחות אחרות עם יותר מחשבים ויכולים להרשות לעצמן שיתוף יעיל ואמין - יבחרו בנתב ביתי עם switch.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...