אני רוצה להבהיר משהו בנוגע ל-DELL 2407. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה להבהיר משהו בנוגע ל-DELL 2407.

swg

Recommended Posts

העתיד כבר פה ועוד זמן קצר זאת תהיה כבר טכנולוגיה מיושנת.

http://computers.walla.co.il/?w=/4/962152/

להגיד לך את האמת,

זו מכונה מאד משתלמת בתמורתה

לאנשים שיש בידם דולרים מיותרים.

אך אני אצטרך להסתפק במסך המהולל הזה,

גם בגלל היותו תומך FHD ב DVI באופן מצויין,

וגם בגלל שדרוג ממסך ה ''CRT 17 שלי.

אתה יכול לתאר לעצמך איזה שדרוג זה בלי שום

קשר ל FHD. ועל אחת כמה וכמה עם FHD שזהו

אחד הבונוסים לאחד כמוני שמשדרג למסך הזה.

אני חובב HD, אז אם רואים בו מצויין FHD

ב DVI זה עוד יותר מושך אותי לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשאלתך מצורפת תמונה של ה REV03 שלי מריץ 1080P עם PS3

ככה שהדל 2407 כן תומך ב 1080P דרך DVI לכל הסקפטים למינהם. :xyxthumbs:

dsc0002wy5.th.jpg

בקשר לאיכות התמונה, ובכן 1080P נראה מצוין ב DVI אבל 1080P אינו נתמך כלל דרך קומפוננט,

המסך כן מקבל 1080i בקומפוננט וכפי שניתן לראות/לקרוא בהשוואה הוא לא מציג אותו באופן איכותי.

ארז אני מצטער אבל התמונה שהעלת מראה בדיוק את ההפך ממה שאמרת, וזאת שהדל לא תומך ב1080P בצורה מושלמת.

אפשר לראות בתמונה שהמסך לא מציג את יחס הגבהים 16:9 ובמקום זאת מותח את התמונה ל16:10.

(בRev A03 לפחות - לא יודע אם זה תוקן בA04).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך עכשיו שאחרי שראיתי שלושה סרטי BluRay ב 1080P ושיחקתי בשני משחקי PS3 זה פשוט לא משנה בכלל

שהמסך מותח את התמונה ל 16:10, זה ממש לא נראה כמו מתיחה של 4:3 ל 5:4 או 4:3 ל 16:9.

אני מודה שמבחינה מושלמת המסך אכן אינו תומך בהתאמת תמונה נכונה של 1080P אך הוא אכן מקבל אות 1080P ומציג

אותו בצורה מצוינת והדבר לא השתנה ב REV04, שם אכן נוספו אפשרויות לבחור התאמת תמונה נכונה אבל זו

גורמת ל Tearing ובעיות אחרות שנעלמות במצב FILL כמו ב 03, בשורה התחתונה המסכים היחידים בארץ

שמבצעים התאמת תמונה טובה ל 1080P הם ה EIZO והבנקיו כאשר הבנקיו מצבע זאת בתאוריה,

הכל תלוי באיזה מלאי יש לגטר טק כי רק דגמים שיוצרו אחרי 2007 מצוידים באופציות תיקון תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך עכשיו שאחרי שראיתי שלושה סרטי BluRay ב 1080P ושיחקתי בשני משחקי PS3 זה פשוט לא משנה בכלל

שהמסך מותח את התמונה ל 16:10, זה ממש לא נראה כמו מתיחה של 4:3 ל 5:4 או 4:3 ל 16:9.

אני מודה שמבחינה מושלמת המסך אכן אינו תומך בהתאמת תמונה נכונה של 1080P אך הוא אכן מקבל אות 1080P ומציג

אותו בצורה מצוינת והדבר לא השתנה ב REV04, שם אכן נוספו אפשרויות לבחור התאמת תמונה נכונה אבל זו

גורמת ל Tearing ובעיות אחרות שנעלמות במצב FILL כמו ב 03, בשורה התחתונה המסכים היחידים בארץ

שמבצעים התאמת תמונה טובה ל 1080P הם ה EIZO והבנקיו כאשר הבנקיו מצבע זאת בתאוריה,

הכל תלוי באיזה מלאי יש לגטר טק כי רק דגמים שיוצרו אחרי 2007 מצוידים באופציות תיקון תמונה.

אז תן לי להבין משהו:

המסך לא מציג 1080P במיטבו דרך חיבור ה DVI?

ז"א תוכן 1080P > מההרדיסק של המחשב > לכרטיס מסך > למסך עצמו.

חשוב לי מאד לדעת.

תודה ענקית ולילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

התשובות האלה הכי הורגות אותי.

בעיית הכן לא, לא כן....

כן מציג FHD טוב ב DVI?

או לא מציג FHD טוב ב DVI?

אגב, יש לך את המסך שאתה כ"כ סמכותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SWG - תן לי לינק להורדה של סרטון ב-FHD לדוגמה, אני אריץ אותו אצלי ואענה על כל שאלה שתרצה, בסדר?

אם אתה באיזור הדרום אתה גם מוזמן לקפוץ אלי ולהתרשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה מריץ תוכן 1080P מהמחשב שלך הוא מציג אותו באופן מושלם והתוכנה דואגת לכך שהתמונה תהיה ביחס ממדים נכון של 16:9

עם פסים שחורים למעלה ולמטה, הבעיות מתחילות כאשר מחברים מכשירים כמו HD- או קונסולות בחיבור HDMI

הקונסולות/נגנים לא יודעים להוציא אות שונה מ 1080P או אות 1920X1200 כמו מהמחשב ולכן המסך עצמו צריך לבצע את התאמת הגדלים

הדל בגרסה האחרונה מבצע זאת אבל תוך כדי נוצר Tearing בתמונה, ללא התאמת תמונה כאשר 1080P נמתח ל 1920X1200

המסך מציג תמונה מעולה אבל זה עדיין לא יהיה מושלם לפדנטים ביננו שירצו את הפסים השחורים ואת יחס המימדים הנכון של 16:9

ולא 16:10.

כרגע בארץ המסך היחדי שבטוח מבצע התאמת תמונה נכונה מנגני HD- או קונסולות עם חיבור זה האיזו S2411.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ יש לי שאלה שקצת לא הכי קשורה לעניין..

בכלל מקורה במסך שלא תומך בHD ואתה שם לו סרט באיכות 1080P.. הוא לא יפתח או שפשוט האיכות תהייה נחותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה מריץ תוכן 1080P מהמחשב שלך הוא מציג אותו באופן מושלם והתוכנה דואגת לכך שהתמונה תהיה ביחס ממדים נכון של 16:9

עם פסים שחורים למעלה ולמטה, הבעיות מתחילות כאשר מחברים מכשירים כמו HD- או קונסולות בחיבור HDMI

הקונסולות/נגנים לא יודעים להוציא אות שונה מ 1080P או אות 1920X1200 כמו מהמחשב ולכן המסך עצמו צריך לבצע את התאמת הגדלים

הדל בגרסה האחרונה מבצע זאת אבל תוך כדי נוצר Tearing בתמונה, ללא התאמת תמונה כאשר 1080P נמתח ל 1920X1200

המסך מציג תמונה מעולה אבל זה עדיין לא יהיה מושלם לפדנטים ביננו שירצו את הפסים השחורים ואת יחס המימדים הנכון של 16:9

ולא 16:10.

כרגע בארץ המסך היחדי שבטוח מבצע התאמת תמונה נכונה מנגני HD- או קונסולות עם חיבור זה האיזו S2411.

רציתי לשאול אותך לגבי הנושא של 1080P, הורדתי סרט

בפורמאט הזה והיו לי בו תקיעות.

עם כל מיני נגנים ומערכות הפעלה(וויסטה וXP, מפרט בצד), שאלתי היא, האם אתה חווית בעיות

מהסוג הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Levo הבעיה יכולה לנבוע בעיקר ממערכת חלשה.. אבל אחרי מבט קצר במפרט שלך כנראה שזו לא הבעיה!

ככל הנראה משאבי המערכת שלך עמוסים לעייפה.

תכני HD צורכים הרבה משאבים, מומלץ להפעיל אותם בלי שום תוכנות ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...