U.S. puts 12 nations on watch for piracy - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

U.S. puts 12 nations on watch for piracy

tamar

Recommended Posts

למה שזה יפתיע מישהו, למרות שאחוז הפיראטיות פה יורד, הוא עדיין מאוד גבוה.

אחוז המשתמשים בWINDOWS חוקי במשתמשים הפרטיים הוא לא גדול, בעסקים לעומת זאת המגמה משתנה והיום רוב העסקים עובדים עם גרסאות חוקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לדעתי במשתמשים הבייתים בישראל שום דבר לא השתנה והמצב ישאר פחות או יותר אותו דבר בגלל

שיש יותר ויותר אנשים עניים, בנוסף לזה מחשב + חיבור הפך לדבר זול והכרחי היום לכן יותר

אנשים עניים יכולים להרשות לעצמם אחד, שני הדברים האלה ביחד יוצרים הרבה הרבה .

בתחום העיסקי להחזיק תוכנה פיראטית זה טיפשי כמו להשתין על גדר חשמלית... במיוחד כשיש

לך כלכך הרבה פתרונות קוד פתוח מצויינים. אני לא מבין בכלל איך ולמה יש עדיין עסקים שמשתמשים

בתוכנה פיראטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש. אתה יודע למה לא מוזכרות הרבה מדינות ערביות אה?

ת. אין להם חיבור לאינטרנט, אין להם מחשבים.

אחרת היית רואה רק מדינות מאפריקה ומאסיה. (לך תמצא את בין לאדן... :cool2:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיוחד כשיש

לך כלכך הרבה פתרונות קוד פתוח מצויינים. אני לא מבין בכלל איך ולמה יש עדיין עסקים שמשתמשים

בתוכנה פיראטית.

בקשר לשרתים וכו' אתה צודק, אבל בקשר לישומי משרד, אנשים רוצים להשתמש בעבודה במה שהם משתמשים בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, האמריקאים יכולים לקחת את ה-Digital Millennium Copyright Act שלהם ולדחוף אותו אתם יודעים לאן.

ובכלל, כשחברה קובעת את מחירי התוכנה הם כבר מתחשבים בעובדה שרוב המגזר הפרטי ישתמש בגרסה פיראטית ולכן המחירים הם כה גבוהים כי הם מראש מיועדים למגזר העסקי. מזמן היו צריכים לשנות את המודל העסקי כך שרק ארגונים מוסדיים יהיו מחויבים להשתמש בתוכנות חוקיות יקרות ככל שיהיו ולאפשר למשתמשים פרטים לרכוש את התוכנות במחיר סמלי. זה היה מגדיל את הרווחים של חברות תוכנה באופן ניכר. אבל לא, הם חושבים שהם יצליחו לנצח את הפיראטים שמאפשרים גם לעניים בעולם להשתמש בתוכנות מתקדמות וזה לא יקרה לעולם. הידד לפיראטים :yelclap:.

PS: אני מתבייש להודיע שההודעה הזו נכתבה ממחשב שמפעיל גרסה חוקית לחלוטין של . :smile1:

במחשב שלי מותקנת גרסה חוקית, ולכן בתור לקוח משלם של מר' גייטס וחבריו יש לי זכות מלאה לשלוח אותם לכל הרוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה למחירים הגבוהים הם חוסר תחרות רצינית (במקרה של מיקרוסופט)

ובמקרה של תוכנות מקצועיות (אודיו,גרפיקה וכו') השוק קטן וצריך להחזיר את הוצאות הפיתוח, וגם שם התחרות לא גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישראל אי אפשר לקנות בחנות רגילה דיסק פיראטי (תקנו אותי אם אני טועה). במוסדות ישראליים רשמיים לא משתמשים בתוכנה פיראטית (תקנו אותי אם אני טועה). במוסדות לימוד כנ"ל . לא יודע מה קורה בצבע\משטרה\מוסדות מסוג זה.

אז אם נניח שלא מדובר בגילוי אנטישמיות רגיל שמנצל את זה שהממשלה שלנו בשיא חולשתה ובשיא טמטומה, אז ברור מי אשם:

אני כל יום מנגן שירים של מטאליקה בפול ווליום, השכנים שלי שומעים, אבל לא משלמים להם(מטאליקה) תמלוגים .

:givemebeer:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לך לתחנה מרכזית תל אביב

ב. המסדות הרשמיים משתמשים בתוכנות חוקיות

ג. חלק מהעסקים משתמשים בתוכנות חוקיות וחלק לא, בעיקר הקטנים

ד. בוא לא נערב פה אנטישמיות, אני מניח שקראת את הכתבה ויש שם רשימה של 12 מדינות, ודווקא אותנו הם שונאים?

ה. אני לא מאמין שהשכנים שלך נמנעים מלקנות דיסקים של מטאליקה בגלל הסטים שאתה משמיע להם דרך הקירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לך לתחנה מרכזית תל אביב

באמת ראיתי שיש שם יותר מידי חנויות דיסקים...

ד. בוא לא נערב פה אנטישמיות, אני מניח שקראת את הכתבה ויש שם רשימה של 12 מדינות, ודווקא אותנו הם שונאים?

עצם העובדה שאנו מדורגים במקום מסויים ששונה בצורה משמעותית ממקום שבו אנו נמצאים בפועל (להזכירך: במקום שבעבר היתה בו ברית המועצות כרגע יש בסביבות ה 20 מדינות (עולם שלישי). יש כמות דומה של מדינות ערב(שלחלקן הגדול יש את הכבוד להשתייך לעולם שלישי) . ועוד הרבה מדינות עולם שלישי. לא יכול להיות שעקפנו את כולם )

ה. אני לא מאמין שהשכנים שלך נמנעים מלקנות דיסקים של מטאליקה בגלל הסטים שאתה משמיע להם דרך הקירות

לא הבנת את כוונתי: על פי החוק בארה"ב מי שמנגן שיר של זמר כלשהו חייב לשלם לחברת ההקלטות שלו. כנ"ל לגבי השמעת דיסקים בפומבי, ואפילו לגבי הפצת תווים.

שיטפלו קודם בסין, אחר כך שיבואו בטענות לישראל.

הם "יטפלו" קודם בסין , הסינים לפנינו ברשימה :biggrinangelA:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...