דו"ח ועדת וינוגרד: אולמרט, פרץ וחלוץ כשלו!-!-! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דו"ח ועדת וינוגרד: אולמרט, פרץ וחלוץ כשלו!-!-!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הועדות האלה לא שוות את הבורקסים שהם זוללים במהלך הישיבות. כבר הייתה "ועדת וינוגרד", לפני כמה שנים, שהמליצה על הורדת שכר לימוד ב-50% והממשלה בגדול מצפצפת על המלצה זו אז למה ש"ועדת וינוגרד 2.0" תהיה שונה?! זה כמו לדפוק ראש בקיר, ממש ככה :s07:.

ברור היה מלכתחילה שכל הסיפור לא יגמר בטוב. מספיק היה לראות מי יושב בממשלה: אולמרט - ראש הממשלה בטעות בלבד. פרץ :screwy:- האיש הזה לא היה ראוי להיות שר בכלל ושר הבטחון בפרט. זו בדיחה. אני לא הייתי סומך עליו לנהל דוכן פלאפל בשוק. זה היה יכול להיות מצחיק אם לא היה כל כך עצוב שאיש כזה מצליח להפוך לשר בכיר. וכל הבטחוניסטים האלה - חלוץ וכו' - מה אפשר להגיד עליהם? רק תראו את מופז שהיה רמטכ"ל גרוע :bash: וזה לא הפריע לא להפוך לשר הבטחון גרוע עוד יותר וגם אחרי כל זה וכל הזגזגים שלו בין המפלגות הוא עדיין יושב בכסא נוח בתור שר ודופק את משרד התחבורה. רק תראו מי ישב לנו בכנסת הקודמת והנוכחית - חבורה של אידיוטים מושחתים. יש שם אולי 10 חברי כנסת ראויים לתפקיד כשכל השאר הינם אינטרסנטים מפגרים אבל זה לא מונע מהם לדפוק אותנו שוב ושוב. ואני כבר לא מדבר על נשיא האנס ושר אוצר הגנב (כביכול, לכאורה :cool2::lol:). אבל נגיד ונצליח להפיל את צמד חמד של מפגרים הזה - אולמרט+פרץ ומה אחר כך? נקבל את ביבי בגרסה 2.0 או את ברק "המחודש" :nixweiss: בסרט אימים זה כבר היינו, לא? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, באמת השפלה לנו....

אנחנו צריכים להפוך לצבא גרילות (כמו יחידת אגוז) רק שצריך לאמן המון חיילים, כי הסיכוי שסורייה תתקוף אותנו הוא מאוד קטן, וכעיקרון אנחנו נלחמים ר עם ארגוני טרור אז זה מה שצריך לנקוט, לשקם את צה"ל ולהכשיר אותה למלחמה נגד ארגוני טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב אבא'לה, ועדת וינוגרד היא לא ועדה ממלכתית.

רואים כמה משכיל.

מה זה אמור להביע?

אתה קורא עליי תיגר?

בו תיכנס לפורום "תצוגה וגרפיקה" ואני אכנס בך כך :s07:.

הבנו שזה הטריטורייה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחח מה אתה כאילו מזמין אותו ל "battle" בפורום "תצוגה וגרפיקה" ? :lol: :lol: :lol:

ואני חשבתי ששתי ניגרים שמקללים אחד את השני או שני הומואים שרוקדים אחד מול השני בתורות וקוראים לזה battle זה פאטטי אבל battle על תצוגה וגרפיקה זה כבר מעבר לזה... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...