איזה רזולוציה עדיפה במסך רחב 20" במשחקים שאין רזולוציה טבעית\או רזולוציה רחבה? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רזולוציה עדיפה במסך רחב 20" במשחקים שאין רזולוציה טבעית\או רזולוציה רחבה?

dd7

Recommended Posts

יש לי את המסך 2007wfp 20" רחב + כרטיס 8800 עכשיו יש משחקים שבהם אין רזולוציות רחבות או שאין רזולוציה טבעית, מה הרזולוציה הכי עדיפה מבחינת

איכות ושטח?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה המרובעת של מסך כזה(עם פסים שחורים בצדדים) היא 1400X1050, זו רזולוציה לא סטנדרטית במיוחד

ורוב המשחקים לא תומכים בה אלא אם אתה יכול להכניס להם רזולוציות משלך, בנוסף אני לא בטוח שה 2007WFP תומך בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1680 על 1050 אני מניח.

לא הבנת אותי תראה מה שאלתי

איזה רזולוציה עדיפה במסך רחב 20" במשחקים שאין רזולוציה טבעית

מה שאתה אמרת זה הרזולוציה הטבעית - אני לא שאלתי מה הרזולוציה הטבעית???

הרזולוציה המרובעת של מסך כזה(עם פסים שחורים בצדדים) היא 1400X1050, זו רזולוציה לא סטנדרטית במיוחד

ורוב המשחקים לא תומכים בה אלא אם אתה יכול להכניס להם רזולוציות משלך, בנוסף אני לא בטוח שה 2007WFP תומך בה.

אני חושב שלא הבנתי אותך..

אני אסביר את עצמי שוב במשחקים מסויימים אין את הרזולוציה הטבעית 1680 על 1050 לכן, איזה רזולוציה עדיפה מכמה שפחות לפגוע בשטח של התמונה ואיכותה...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין את הרזולוציות במשחק אבל אני הצלחתי להריץ ספלינטר סל 4 על 1920X1200 רק חשוב לציין שרק כרטיס של ATI

הצליח לעשות זאת שכן כל כרטיס של נבידיה גרם למשחק להתרסק בעת בחירת רזולוציה מעל 1600X1200.

בכל מקרה הרזולוציה המרובעת שבה תאבד הכי פחות חדות היא 1400X1050 והסיבה היא שהרזולוציה האנכית מתאימה לרזולוציה

האנכית הטבעית של המסך, האם תוכל בכלל לבחור 1400X1050?, בדוק באתרים כמו WideScreenGamingForum.com בשביל

לברר אם ניתן לאלץ את המשחק לעבוד ברזולוציה מסוימת, לעיתים ניתן לאלץ משחקים כאלה לעבוד גם ב 1680X1050.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המסך 2007wfp 20" רחב + כרטיס 8800 עכשיו יש משחקים שבהם אין רזולוציות רחבות או שאין רזולוציה טבעית, מה הרזולוציה הכי עדיפה מבחינת

איכות ושטח?

תודה

אני מתכנן לקנות כזה מסך..

אתה מוכן בבקשה לציין משחקים שנתקלת בהם ואין להם רזולוציות רחבות..?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...