סקר: האם צריך לשחרר את האסירים הערביים תמורת גלעד שליט? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם צריך לשחרר את האסירים הערביים תמורת גלעד שליט?

Born2Kill

האם צריך לשחרר את האסירים הערביים תמורת גלעד שליט?  

820 הצבעות

1. 1. האם צריך לשחרר את האסירים הערביים תמורת גלעד שליט?

Recommended Posts

אני יודע. זה היה בגדר course of action שהיינו צריכים לקחת. עכשיו באמת מאוחר מדי. זאת הבעיה של המדינה הזאת, כשצריך להגיב ההחלטות לא באות, ואז צריך לפתור בעיות שהיו יכולות לא להיות. כמה טיפוסי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקטע להוריד להם את המים והחשמל, אח"כ המדינות בעולם יראו שאנחנו מדינה רעה, שהמחסור שמים וחשמל יגרום לאנשים למות....

הטרוריסטים מאוד ייכעסו ויהיה פיגועים פי כמה ממה שהיה בעבר, זה פשוט להתגרות באריה ואנחנו לא מחפשים את זה.

לחראות האלה אין להם ערך לחיים, הם ישלחו אלינו עשרות מתאבדים במכה אחת.

אז יופי, ניתקנו להם את החשמל, לא החזרנו את שליט, ובנוסף אזרחים רבים יהרגו כתוצאה מגל של פיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתגרות באריה?

איזה אריה?

מדובר פה בחלאות. ואם המדינות האחרות יחשבו שאנחנו מדינה רעה שהן ייראו לאיזה מדינת אוייב הם מספקים חשמל ומים.

חוץ מזה, שיחשבו מה שהם ירצו. הם לא צריכים לסבול את הטינופת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שהם חראות, חלאות ובני זונות אבל מה אפשר לעשות עם טרוריסטים שלא מקנים לעצמם ערך לחיים.

צריך לפעול ע"פ הראש שלהם, כי אם נעשה הפוך זה יהיה יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעול לפי הראש שלהם- להרוג כמה שיותר מחבלים ותומכים- לדוגמא, להפיל פצצה בהפגנות שבהם מלבישים על איזה 100 חארות בחגורות נפץ, ומנופפים ברובים...

ולהפסיק לתמוך בהם! כי זה פשוט הופך אותם למשתפי פעול עם הרוצחים האלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהלך של שחרור אסירים בסוף יצא לפועל אבל הממשלה מחכה שתהיה תפיסה רצינית של בכירים בתנועות הטרור שם ואז המחיר יפחת זה יקח עוד הרבה זמן אבל נאלץ לחכות.לדעתי זה הזמן להכנס לשם ולהתחיל לטבוח בכל חמוש שהם יבינו שכל חטיפה תהיה לה כניסה מאסיבית של כוחות קרקעיים לרצועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אפשרות אחרת כדי להחזיר את גלעד שליט בריא ושלם בלי להתגרות בהם?

עצם זה שאתה חי זה התגרות בהם. לחסל אותם זה ממש לא יגרום למהפך גדול ביחס שלהם... זה רק יקדים את הבלתי נמנע.

ובינתיים

http://news.walla.co.il/?w=//1098705

נשמע מוכר?

אבל כוווולם תומכים בטרור... (טוב, לא כולם... 90% or so...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם מציעים עכשיו כבר לא רלוונטי.

אם כבר היינו מיסמים את הדברים הללו בשעות הראשונות של החטיפה.

אבל עכשיו, אם נתחיל אפילו בצעדים מאוד קטנים, נתקל בלחץ אדיר ממדינות חוץ כולל ארצות הברית.

למה לעזאזל עדיין אכפת לאנשים ממה שיאמרו עלינו בעולם?! את מי זה מעניין?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע להוריד להם את המים והחשמל' date=' אח"כ המדינות בעולם יראו שאנחנו מדינה רעה, שהמחסור שמים וחשמל יגרום לאנשים למות....

[/quote']

להזכירך, אנשים חיו יפה מאד גם בלי חשמל ומים. היו הולכים לשאוב בבאר/נחל. ולהזכירך, החשמל הזה והמים האלו אנחנו מייצרים ומקורות מביאה. עדיף לנו להשאיר אותו אצלינו. שהזונות יבנו תחנת כוח משלהם. עם כל הכסף שהם קיבלו עד עכשיו, הם יכלו כל אחד לבנות לעצמו בית עם בריכה ולמלא אותה מים ולבנות כמה תחנות כוח.

יש לנו עסק עם ראשות טרור. אסור לנו להכנע להם. זאת המטרה בטרור - לזעזע, להפחיד ולסחוט על מנת לקבל את מבוקשם. בסוף ניתן להם גם את המדינה בקצב הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל קיצוני

לא רק לא לשחרר את האסירים (טוב אני לא ארשום את הדעה שלי)

לגבי מה שאמרו פה אנשים אני חושב שצודקים עם כל הכסף שהם קיבלו הם יכלו לבנות מדינה מאוד משגשגת אבל את הכסף הם מעדיפים לשמור לעצמם ולתשתי טרור שלהם.

אז נכון לא לתת להם כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל קיצוני

לא רק לא לשחרר את האסירים (טוב אני לא ארשום את הדעה שלי)

לגבי מה שאמרו פה אנשים אני חושב שצודקים עם כל הכסף שהם קיבלו הם יכלו לבנות מדינה מאוד משגשגת אבל את הכסף הם מעדיפים לשמור לעצמם ולתשתי טרור שלהם.

אז נכון לא לתת להם כלום

יש לנו ממשלה דפוקה מה לעשות, נותנים כסף לארגוני טרור :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות את ההפך :)

לצאת בהודעה ברורה, עד שגלעט שליט לא חוזר, תוציא להורג טרוריסט, הטרוריסטים האלה חשובים להם.

או שאפשר לנתק את החמשל ומים, לסגור אותם מכל אמצעי אפשרי, עד שיכנעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...