סקר: האם צריך לשחרר את האסירים הערביים תמורת גלעד שליט? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם צריך לשחרר את האסירים הערביים תמורת גלעד שליט?

Born2Kill

האם צריך לשחרר את האסירים הערביים תמורת גלעד שליט?  

820 הצבעות

1. 1. האם צריך לשחרר את האסירים הערביים תמורת גלעד שליט?

Recommended Posts

זה לא עבד בלבנון, לומר שבעזה זה יעבוד זה פשוט ניתוק מוחלט מהמציאות.

ההבדל בין עזה ללבנון הוא, שבלבנון יש ממשלה ויש אירגון טרור והם שני חלקים נפרדים, ואילו בעזה אירגון הטרור הוא הממשלה!

כאשר אתה מעניש את האזרחים בלבנון אין להם למי לפנות חוץ מלהאשים את .

אתה ראיתה איך ראש הממשלה הלבנוני מתחנן שאנחנו נפסיק.

ואילו בעזה, לפחות היה נוצר לחץ על הממשלה, האזרחים היו מבקשים להפסיק.

בלבנון, לא משנה כמה פצצות תיזרוק, אתה עדיין לא יכול להפחיד כמו בעזה.

כאשר אתה זורק פצצה אחת בעזה בשלוש לפנות בוקר, כל עזה על הרגליים.

כולם יודעים שהפלסטינים עדיין מפחדים מאיתנו, ואילו הלבנונים האלו נהיו חצופים מאז שברחנו מלבנון בפעם הקודמת.

ודרך אגב, אף אחד לא מדבר על זה, אבל רוב הסיכויים שאתה מחזיר את השתים מלבנון בארונות.

המלחמה לא הייתה בשביל להשיב אותם בחזרה, המלחמה הייתה בשביל לפגוע בחיזבאללה - וזה לא הלך כמו שציפינו (אכזבה גדולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם נהיים יותר ויותר חכמים.

בששת הימים זרקנו על מצרים בקבוקי סודה!!! והם חשבו שזה טילים.

היו בלבנון אנחנו מורידים להם שטחים וזה לא מזיז להם.

עזה עוד איכשהו באמצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי,לא לשחרר אסירים תמורת גלעד שליט שיחיה.

עם כל הצער שבדבר,ציינתם כבר מה התוצאות של שחרור הרוצחים האלה,ועל כך שזה יתן להם מוטיבציה להמשיך לחטוף עוד ועוד חיילים,מה שהם מנסים כל העת.

לדעתי,צריך לשים להם אולטימטום-שחררו את גלעד בתוך שבוע,ולא,נכנס לעזה,נחריב את העיר,ננתק את החשמל ,המים ואספקת המזון שאתם מקבלים מאיתנו למרות שאתם מנסים רק להרוג אותנו.צריך להכניס שם את הציבור ללחץ,לגרום למלחמת אזרחים חזקה ולהפיל את ממשלת הטרור שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר; כן לעונש מוות בארץ. רק זה יקטין את הפשיעה ואת היקף הפיגועים.

ולכסיל שאמר שזה טוב להחזיק אסירים כי זה יוצר מקומות עבודה: עדיף שהסוהרים האלה יהיו שוטרים שיגנו על הציבור, את האוכל יחלקו לנזקקים וכו'(למרות שיש לנו מדינה דפוקה אז זה לא יקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שצריך לשחרר אותם, למה שאנחנו ניתן לחלאות האלה אוכל, פשוא צריך להפיק לקחים מן החטיפה ולשחרר את האסירים, האסירים נהנים על חשבוננו.

כל מי שעובד פה והוא מעל לגיל 18 מאכיל את אותו ערבי שרצח בדם קר ישראלים.

אין לנו מה לעשות עם הערבים האלה.... ואם לא נשחרר אותם זה יהיה יותר גרוע....

תקשיבו לערבים אין ערך לחיים, ואפילו אם לא נשחרר אותם עדיין יהיו פעולות טרור.

וכמובן לא נפקיר חייל שלנו אי שם בעזה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשחרר את כולם!

עם 3 גרם עופרת בראש. להם ולכול מי יבוא לברך אותם על השיחרור.

הם קבעו מחיר של 800 ערבים על חייל הרוג- לי אין בעייה עם 1600 ערבים הרוגים על חייל חי.

טרור אי אפשר להרגיע עם היגיון. זה פשוט לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשחרר את כולם!

עם 3 גרם עופרת בראש. להם ולכול מי יבוא לברך אותם על השיחרור.

הם קבעו מחיר של 800 ערבים על חייל הרוג- לי אין בעייה עם 1600 ערבים הרוגים על חייל חי.

טרור אי אפשר להרגיע עם היגיון. זה פשוט לא עובד.

אתה צודק שהגיון לא יעבוד כאן. אבל מה שאתה מציע זה טרור לא פחות ממה שהם עושים.

בתכלס ההצעה של פשוט לנתק להם את החשמל והמים עד שהם יחזירו זה רעיון טוב. זה רעיון טוב באופן כללי. הם לא רוצים להכיר בנו כמדינה ורוצים שנעוף? למה שהם יקחו מאיתנו? שיסתדרו לבד.

ואני לא יודע לגבי עונש מוות. זה יעיל יותר מלהחזיק אסירים בחיים לתקופות ארוכות, אבל זה לא יעזור לך נגד מחבלים, הם רוצים למות בכל מקרה, זה לא גורם מרתיע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתוק החשמל זה פגיעה גם בכאילו חפים מפשע... ויקח הרבה זמן עד שהם ירגישו את הלחץ.

לעומת זאת, אם הם יראו שיורים במי שמתעסק בטרור כמו בחיות במטווח, זה יהייה (לפי דעתי) יעיל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האלף - לנתק להם חשמל, טלפון ומים, להזרים את הביוב ברוורס ולהפציץ אותם עם סטי"ל מהים חזרה לתקופת האבן.

אני לא מאמינה שגלעד שליט חיי ואני לא מוכנה שישחררו את החולירות האלו תמורת כמה עצמות. מצידי, שימיתו את האסירים גם. סתם נטל על המדינה הגם ככה עומללה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתוק החשמל זה פגיעה גם בכאילו חפים מפשע... ויקח הרבה זמן עד שהם ירגישו את הלחץ.

לעומת זאת, אם הם יראו שיורים במי שמתעסק בטרור כמו בחיות במטווח, זה יהייה (לפי דעתי) יעיל יותר.

אני לא מסכים. הרבה זמן עד שהם ירגישו לחץ אתה אומר? אלפי אנשים באמצע יוני-אוגוסט בלי חשמל ומים? תאמין לי לא יקח הרבה זמן לזה, וזה לא מבזבז כדורים. למה לבזבז תחמושת עליהם? ובלאי לרובים? זה עולה לנו כסף.

ותאמין לי, אני בעד לירות בכל מי שעוסק בטרור, הקאץ' הוא שבמלחמת גרילה, אין לך אפשרות למצוא את כולם, ולהתחיל לירות סתם באנשים באופן שיטתי לא מתקבל טוב בעולם. להפעיל לחץ קולקטיבי לא אלים לעומת זאת, גם אם יגרום להם להראות טיפה יותר מסכנים, יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם מציעים עכשיו כבר לא רלוונטי.

אם כבר היינו מיסמים את הדברים הללו בשעות הראשונות של החטיפה.

אבל עכשיו, אם נתחיל אפילו בצעדים מאוד קטנים, נתקל בלחץ אדיר ממדינות חוץ כולל ארצות הברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...