התעקם לי הפין - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התעקם לי הפין

Doctor Robert

Recommended Posts

החלפתי מעבד היום אחרי שהאחרון נהרס, כהנחתי את המעבד על השולחן הוא בטעות נפל לי על הריצפה והתעקם לי הפין בצד...

אם אני איישר את הפין המעבד יעבוד? אני לא רוצה לנסות ליישר סתם כי זה מאד רגיש, אני מפחד לשבור את הפין...

תודה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90% שלא יעזור אם תיישר,היום מישהוא פתח תר'ד על אותו הדבר בדיוק (התעקם לו הפין) - הוא יישר אותו וזה עדיין לא עזר.

אני מציע שקודם תדבר עם החנות ותשאל אם הם יכולים להחליף (מה שלא בטוח),

אם הם לא יהיו מוכנים להחליף,תגיד: על החיים ועל המוות ותנסה ליישר אותו - לא תהיה לך בירירה.

מקווה שעזרתי,

בתודה,

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש בספק אם זה יעבוד..אבל תנסה ..מה אכפת לך אתה לא יכול להפסיד כלום כבר..

אבל אתה יכול לנסות מה ש MuTaTiOn אמר ללכת לחנות ולבקש שיחליפו למרות שממש לא נראה לי שיחליפו כי אתה שברת את זה..

חח ואני חייב לציין שהכותרת שלך הפילה אותי מצחוק :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר אתך, אתה לא יכול לתת כותרת נורמלית!?

מסכים 100%

תעשה ככה : לך לחנות תבקש שיחליפו, אם מחליפים לך, סבבה, אם לא מחליפים לך, אז קח פינצטה ובעדינות בעדינות תנסה לישר את הרגל, ואז פשוט תכניס את המעבד לתושבת וזה יישר את הרגלים סופית, כמובן תבדוק אם הוא עובד, ואם הוא עובד, סבבה, אם לא, אז לך למחרת לחנות ותקווה שהפעם המוכר קצת יותר נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ב HWzone כותרת כמו "התעקם לי הפין " יכולה להיות מובנת במשמעות טכנית ולא רפואית :smile1:

להבא תקפיד על סקס בטוח

ועכשיו ברצינות, אני עובד כבר כמעט שלוש שנים עם מעבד שהתעקמה לו שורה שלמה ! , לקח לי קרוב לשעה לישר אותם כמו שצריך עם שלל אביזרים שונים אבל בסוף זה עבד וכשהוא נכנס סוף סוף לתושבת שלו זו הייתה הרגשה כל כך טובה ... כמו ... כמו המשמעות הרגילה שרוב האנשים ייחסו לכותרת כאשר הדבר זה יגיע למחוז חפצו. רק תזהר להשתמש עם פלייר שלא תוציא אותו בטעות או תעקם אחרים זה חייב להיות ממש בעדינות מרבית כמו כמו... תושבת בטולה ? :smile1:

סליחה על האנלוגיה המוזרה אבל הסיפור אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעקם לך הפין????

איך זה קרה? מה עשית איתו.

תלך לקופת חולים לגניקולוג או לרופא עור. הם בטח יוכלו לסדר לך את זה.

או שבעצם הם לא מבינים כ"כ במחשבים אז תישר אותו עם כרטיסי אשראי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את המברגים המיוחדים האלה שכל הכיתה שלי במגמת אלקטרוניקה משתמשים בזה כדי לחבר חוטים לכל מיני פינים אז אולי תוכל להשתמש בזה כדי לישר אם תשים מברג כזה זה יהיה ממש פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...