מחפש מסך "19 1600 ש"ח והבהרות בנוגע לכמה מסכים... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך "19 1600 ש"ח והבהרות בנוגע לכמה מסכים...

Cookie Monster

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום,

אני מעוניין בקניית מסך מחשב חדש (יותר נכון יש לי חבר שמעוניין). עברתי על המון הודעות בפורום וקראתי את המאמר ב-2 החלקים על נושא ה-LCD.

הדרישות מהמסך - קצת משחקים (לא הכי חדשים, אך אם אפשרות כזו בעתיד), עבודה משרדית, אינטרנט וכו'.

אני מבין כי עדיף לקנות מסך עם פאנל VA ולא TN (לפי מידע שקראתי, אני אישית לא ראיתי עדיין מסך בעל פאנל שונה מ-TN), ולפי ההמלצות בפורום המסכים הקיימים בתקציב הזה הם:

SONY X95F

LENOVO L192P

XEROX XG-91D

BENQ FP91GP

ויש לי עליהם כמה שאלות:

1) ה- L192P - מה זמן התגובה שלו? לפי מה שמצאתי יש לו זמן תגובה של 20MS - זה די איטי, לא? שאר המסכים ברשימה הם עם 8MS בלבד (לא?), אז הם לא עדיפים עליו? פשוט לחבר שלי יש מכר ב- ועליו הוא יכול לקבל כנראה עוד הנחה...

2) מבין ה-4 מסכים - מה יותר ומי פחות מומלץ? ועל סמך מה הקביעה? האם יש כאן אנשים שהתנסו בכל/חלק מהמסכים ומה הרשמים?

3) האם מסך עם פאנל מסוג TN עדיין בא בחשבון, או שבמסגרת הדרישות, לא כדאי לי לבזבז עליהם את זמני?

4) יש לחבר שלי אפשרות אולי לקבל את ה-viewsonic VP930B במחיר יחסית זול (שלא רחוק מהתקציב). תקנו אותי אם אני טועה, אך הוא עדיף בכל קנה מידה על 4 המסכים לעיל, לא?

אשמח לתשובות ותבונות בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, כמו שחשבתי, אני מבין שה-VP930 הוא העדיף ביותר. רציתי רק לשמוע עוד חוו"ד שתאשר את מה שחשבתי, ואכן הבאתם לי אותן.

אשמח אם רק תוכלו לתת לי תשובה ודאית בנוגע לזמני התגובה של המסכים (אני יודע שמה שכתוב לא בהרכח משקף את המציאות) - האם ה- לא נחות יותר בגלל זמן תגובה ארוך יותר? או שלכל המסכים יש "פחות או יותר" את אותם הביצועים, ולכן הוא עדיף על ה-Benq ועל ה-XEROX?

אשמח לתשובה, ותודה על העזרה עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים היבשים הם הדבר האחרון שכדי לך להיסתמך עליו היום.

בנוסף ה VP930 שידוע בתור מסך מהיר הינו בעל זמן תגובה של 20ms שחור-לבן-שחור ו-8ms אפור-אפור

שמוביל אותנו למסקנה שלנובו בחרו לציין במפרט את זמן התגובה האמיתי שנמדד לפי תקן ISO הוא שחור-לבן-שחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב שלום לכולם,

דיברתי עם החבר שלי, ורציתי לדעת עד חוו"ד הפורום על המסך 1907FPV של . אני בכלל לא יודע אם הוא נמכר בארץ, אבל אולי דרך העבודה הוא יוכל להשיג אותו. לפי מה שמצאתי ברשת, הוא בעל פאנל MVA. אשמח לשמוע עוד פרטים וחוות דעת עליו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על מסך אחר... אני יודע שה-1907FP הוא בעל פאנל TN. הדגם המדובר מופיע באתר של DELL

http://www1.euro.dell.com/content/products/compare.aspx/19_inch?c=il&l=he&s=bsd

ובאתר הזה רשום שהוא בעל פאנל MVA:

http://www.prad.de/en/guide/screen3324.html

יש למישהו תובנות בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי דניס, תודה על הכנות ;). אולי מישהו אחר מכיר? אולי Bagheera ? נראה כי הוא די מכיר את השוק.... לא סתם קוראים לו LCD Guru אני מניח....

אבל כל מי שיש לו מה להוסיף לדיון, אשמח לשמוע ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...