סקירה שעשיתי לסמסונג 226BWוהשוואה לדל 228WFP... קישור בפוסט הראשון! - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה שעשיתי לסמסונג 226BWוהשוואה לדל 228WFP... קישור בפוסט הראשון!

Xvertigo

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל האנשים ה"רגילים" פה שמחפשים מסך נחמד (מאוד) בתקציב לא קטלני :cool2:

אני מקווה שאצליח לכתוב את זה כמו שצריך :lol: .. הנה תמונה או שתיים:

הנה קישור לסיקור שכתבתי בפורמט PDF :

http://rapidshare.com/files/27727965/Samsung_226BW_review.pdf.html

אגב, אם מישהו יכול לעשות לי HOSTING לקובץ אני מאוד אשמח כי הקישור לRAPIDSHARE מעיק...

תגובות יתקבלו בברכה!

מדוע אתה לא פותח חשבון ב- MediaMax.

זה מאוד פשוט. תקבל 25 GB של הארד דיסק שתוכל לגשת אליו מאיפה שאתה רוצה לגיבוי כל הדברים החשובים במחשב שלך (תמונות, מסמכים, וכו').

זה חינם ומגובה על יותר מ- 7 שרתים ע"פ העולם. ככה שזה הגיבוי הכי בטוח לחומר חשוב.

יש אפשרות לחלוק קבצים, כלומר יהיה להם כתובת HTML להורדה / .

כולכם יכולים, זה פשוט שירות נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להגיב על זה?, זה מאחד האתרים שנתנו פה נראה אתר מיקצועי , ניראה לי רק בפורום הזה קוטלים NT ואוהבים את הDELL WFP2007

"Dell UltraSharp 2007WFP (panel lottery, PVA panel of poor quality). The S- version belongs above the VX2025WM in the Multimedia section. Those who are willing to take the gamble and exchange until they get an S- are welcome to, but because of this panel lottery it can't be recommended to the general public. The dethroning is extremely unfortunate because the S- version is the flagship of 20" widescreen LCDs, second only to the NEC 20WMGX2. The PVA version doesn't even come close (it's bad even for PVA, you'd probably prefer a TN). "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אם כל הפאנלים השונים אני כבר מבולבל, לי יש כרגע HS94P ואני מתכוון לשדרג ל 22 WIDE השאלה היא האם ישנו מסך שיכול לתת לי איכות צבע המשתווה לאיכות שהסוני נותן לי ? כי טכנולוגיית ה X-BLACK שיש ל HS94P הצבעים נראים מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...