סקירה שעשיתי לסמסונג 226BWוהשוואה לדל 228WFP... קישור בפוסט הראשון! - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה שעשיתי לסמסונג 226BWוהשוואה לדל 228WFP... קישור בפוסט הראשון!

Xvertigo

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צודק לגבי איכות הפאנל בהשוואה, אין פה ויכוח כלל וכלל, אך אתה טועה בהנחה שרוב האוכלוסיה מסוגלת להבחין בהבדלים. יש אנשים שמבחינים בדקויות והרוב לא. מה שיוצא מדבריך שאת ה226 לא היית שם אפילו כשטיח כניסה לבית וזה יוצר הילה של מסך "זבל" כשהוא לא מדהים, אבל גם לא זבל. 95% לא מסוגלים להבחין בהבדל אפילו (אותו דבר עם Overclocking). זה לא מסך של חברה עלומת שם עם מעגלים אלקטרוניים משנות השמונים ואיכות שואפת לאפס.

אני ממש לא סובל מהמסך, נכון שלא השוואתי 1:1 עם פאנל טוב יותר, אבל שוב, גם יחס עלות מול תועלת נכנס לתמונה.

מה זה רוב האוכלוסייה? את מי זה מעניין?

בסוף היום אני חוזר ל 2407WFP שיש לי ומבסוט מכל שניית שימוש מבחינת עומק צבעים במיוחד.

לעומת פאנל TN שהיה לי לפני זה עם מסך שנחשב על ידי מוכרים בבאג למסך טוב LG 1970HR.

אין בכלל מה להשוות וזה שאני אישית מבחין בהבדלים מספיק לי, לא איכפת לי שאיזה פלוני אלמוני

שלא יודע איפה זה התחל לא מבין.

זה כמו שטועם יינות יבחין בהבדלים בין יין איכותי ליין מעפאן וזול ורוב הציבור לא.

אז זה אומר שגם טועם היינות צריך לשכוח מזה שהוא אנין טעם ולקנות יין גרוע?

למה בכלל להכנס לפילוסופיות על המסכים הללו? מדובר בייתרון שיש למסכי S- ו-VA

שהוא מתמטי, העליונות שלו פשוט מוכחת מספרית, איך אפשר להתווכח עם זה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר לב היקר, הרשה לי לשאול אותך מספר שאלות ותענה בבקשה בכנות:

1> איזה רכב יש לך?

2> איזו יש לך?

3> מה המפרט של המחשב שלך? ראיתי כבר בפרופיל, לא צריך לפרט.

4> איזו מערכת יש לך בבית?

5> איזה עכבר ומקלדת יש לך?

6> איזה שעון יש לך?

השאלות הן רציניות מאוד ולא רטוריות.

תודה!

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1> איזה רכב יש לך?

2> איזו טלויזיה יש לך?

4> איזו מערכת סאונד יש לך בבית?

6> איזה שעון יש לך?

תודה!

טל

בכדי לספק לך יותר אינפורמציה אני החלטתי גם לענות על השאלון המורחב שלך יאיר לפיד :}

1.אופניים 21 הילוכים של xride

21.2 אינץ' של lenco

3.לא מחשב טוב בכלל אני לא מהמגזימים

5.אין עוד מקווה שיהיה בעתיד ...

5.של מיקרוסופט אופטי הכי פשוטים 200 שקל

6.ג'ישוק שחור כזה עמיד במים ואפשר לצלול איתו עד 200 מטר !!!!!! טירוף !

מקווה שעזרתי לך

lol

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אני לא חבר ותיק בפורום הזה, אבל אני נוטה לקרוא הרבה מההודעות ומהדיונים שנכתבים כאן אבל

לעניות דעתי בתור אחד שעד שהוא קונה רכיב חדש למחשב (ובכלל זה מסך) אני נוטה להסכים עם טל שרוב האוכלוסיה (ואני בתוכם) לא ישימו לב להבדלים בין שני המסכים ולכן באמת מה שמעניין אותי זה גודל המסך (הגודל כן קובע כאן :P)

בכל דבר יש את היוצא מן הכלל ואת היותר טוב ויותר איכותי ואין ויכוח בנושא, אך הכל שאלה של מה ישרת אותך בצורה הטובה ביותר או את האנשים שאתה ממליץ בפניהם על מוצר.

agheera : התרשמתי ממך שאתה מבין "קצת" בנושא המסכים,

והתפלאתי על המיני תוקפנות הזו כלפי הסקירה של טל

הרי בסך הכל מה שהוא ניסה להעביר זו העובדה שהוא מסכים איתך לגבי האיכויות אך בנושא איכות מול "מה רוב הלקוחות בארץ צריכים ומבינים" אז אין ספק שהגודל קובע.

Xvertigo: סקירה מעולה, למדתי דברים חדשים וקיבלתי מושג מי נגד מי ומה קורה שם ועדיין אני בעננים ממסך ה 19' BENQ שלי FP93GX

תמשיך לכתוב סקרים כאלו

ותמשיכו את הדיונים רק בלי מכות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1> איזה רכב יש לך?

2> איזו יש לך?

4> איזו מערכת יש לך בבית?

6> איזה שעון יש לך?

תודה!

טל

למה לעשות חידון?

תבהיר את הנקודה שלך וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא חידון אדוני.

אני יכול לצחוק לך על המחשב (עד מחר), על הסטראו, על האוטו וכד'. יש אילוצים בחיים ואם הייתי יכול לקנות את הכי טוב אז הייתי קונה. כתבתי בסקירה וכנראה לא הבנתם מזה מה שהייתם צריכים להבין. למה קנית מחשב בינוני? למה לא הטופ? למה לא מערכת סטראו ב100000 ש"ח (זו לא טעות) ? למה לא את העכבר הכי טוב שיש? אתה מבין את הכיוון? לך למשל יש מסך מ ע ו ל ה ללא שום ספק! לי יש מחשב מעולה ומסך קצת פחות טוב. מה לעשות, אני נשוי והכסף לא גודל לי על עץ בגינה שאין לי. למה למשל אנשים קונים יונדאי סונטה? זהו רכב מנהלים מחברה בינונית, לא יקר ונותן תמורה טובה לכסף, אבל למה לקחת אותו ולא מרצדס S500 ? הרי היא הרבה יותר טובה, זה ברור לכולם! יש גם הרבה אנשים שיקחו את הסונטה על פני משפחתית איכותית יותר מחברה יוקרתית יותר בגלל שהסונטה גדולה יותר. אפשר לתת אלף דוגמאות. מה שאתה ובגירה לא מבינים זה שאני ממש לא מתווכח לגבי האיכות, אתם צודקים ב100% ! אתם טועים לגבי יחס העלות מול תועלת לרוב האוכלוסיה. אנשים למשל שקונים מערכת קולנוע ביתי ב2000 ש"ח וטלויזית LCD ב3000 - זה צורם לי ברמות שלא יתוארו. אני השקעתי את כל מה שהיה לי במערכת סטראו כי זה חשוב לי ויותר מזה, זה התאפשר לי בזמנו (רווק, ללא משכנתא, משתכר יפה בעבודה). אתה קולט שלא כולם ירוצו לקנות צג במחיר כפול ממה שקונים מחשב ממוצע היום?.

אגב, רק לידיעה לשניכם, את הסוני HS94P שלי קניתי ב2004 כשהוא נחשב בין הטובים בעולם, חיכיתי לו כמעט 3 חודשים ביבוא מיוחד דרך ישפאר והוא עלה 4200 ש"ח. בסכומי הכסף שאני זרקתי לכיוון המחשב בעשור האחרון אפשר היה לקנות אוטו כמעט. היה לי מערך של VOODOO 2 12MB כשהייתי בצבא, זה 1600 ש"ח כל כרטיס, אז הכרטיס הממוצע היה ATi Rage PRO Turbo ..במחשב הקודם היה מערך של 7900GTX... אבל דברים משתנים בחיים. הסקירה היתה מיועדת לשוק הMAINSTREAM ולא לHIGH END כלל! המסך לא ממותג ככה ולא עולה ככה.

יש מבין? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מוגבל בתקציב מסיבות כאלה ואחרות וכמו שאתה רואה המחשב שלי לא הכי טוב, אבל מתאים לצרכים שלי.

אבל במסך החלטתי להשקיע כי השימוש שלי במחשב הוא צפייה בצרכים ועבודה מול טקסטים, בפאנל TN יש היבהובים

מעצבנים שאחרי רבע שעה של קריאת טקסט העיניים שלי היו מתחילות לכאוב.

גם לא התייחסתי בכלל לסקירה שלך, אני בסה"כ מעלה נקודה לתקן.

אתה טוען שאנשים לא יבחינו בהבדל, למרות שאין כל ספק שכן. כי זה פשוט מאוד מתמטי, מסך שמציג 262,000 צבעים

ייראה למישהו בדיוק כמו מסך שמציג 16.7 מיליון צבעים? אני בספק.

קח בחשבון שניתן לקנות מסך עם פאנל VA או S- בתקציבים נמוכים יותר שנעים בין 2300-1500 ש"ח, פשוט צריך

להתפשר על גודל באינצ'ים, אבל להרוויח עומק צבעים טוב יותר, ארגונומיה מעולה וזוויות צפייה רחבות יותר.

בגלל זה אנשים מסתייגים כאן מהדגמים שהחלטת לסקור, זה הכל.

נ.ב-

על האוטו שלי תצחק עד מחר, גם אני צוחק עליו :)

מיצובישי לאנסר שנת 92' עם קילומטראז' של 350,000 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...