האם כדאי לי להתחבר לADSL דרך בזק? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי להתחבר לADSL דרך בזק?

COca

Recommended Posts

שלום.

אני בטוח שנפתחים מלא נושאים באותו הקשר שאני פותח. אבל בגלל שיש כל כך הרבה מבצעים , אני לא בטוח שפתחו נושא בדיוק על מה שאני רוצה.

אז ככה , אין לי מושג באינטרנט מהיר , עד עכשיו יש לי ISDN 64 ולא ממש עקבתי אחרי כל הקטע של האינטרנט המהיר. לפני כמה ימים התקשרו אלי מבזק ושאלו אם אני מעוניין להקשיב להם בשטיפת מח בקשר שידרוג האינטרנט לASDL. לפי מה שהבנתי , כל העסק יעלה לי בדיוק כמו שאני משלם עכשיו , 99 שקל לבזק כספקית אינטרנט (בחצי שנה הראשונה זה יהיה יותר זול) ועוד 99 שקל על קו הטלפון. החבילה היא של חצי מגה .

אני אקבל מודם חינם ואני אצטרך לשלם רק על המרת הקו לASDL. האם המודם שאני מקבל הוא טוב? יש לכם ניסיון איתו? לפי מה שהבנתי הוא מתחבר דרך הUSB , האם עלי לבקש מודם שמתחבר לPCI והאם העובדה שאין לי בלוח מונעת ממני לקבל את מלוא רוחב הפס?

וכמובן שהכי חשוב , איך בזק כספק , אפשר להאמין להם? שירות ומחירים טובים?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.העסק שמציעים לך הוא יקר ביותר. אל תתפתה. תשאל אם הם מחייבים אותך להתחייב לתקופת זמן מסויימת(אני כמעט בטוח שאם תסכים לעסקה אתה תהיה מחוייב ל-6 חודשים או לפחות 3 ).

2.המודם שתקבל הוא לא המודם הכי טוב שיש לADSL (לי יש מודם ). אבל בהחלט עדיף על PCI . אל תיקח PCI בשום מקרה.

3. העובדה שאין לך בלוח ( ממש לא הגיוני אלא אם כן יש לך לפנטיום 1 או מחשבים יותר ישנים) לא תאפשר בכלל לחבר את המודם למחשב והאינטרנט בכלל לא יפעל (שלא נדבר על רוחב פס).

4. לפי העסקה שהציעו לך אז המחירים הם אסטרונומיים. בקשר לשירות אני לא יודע.

מקווה שעזרתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו בעיות קשות יותר יש ל PCI ?

לי יש אחד ועוד כמה שאני מכיר וכולנו מרוצים ואין בעיות..

יש לי חברים עם ואצלהם זה גרוע, האינטרנט איטי יותר, מתנתק הרבה, ומאט את המחשב יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אלי התקשרו לפני כחצי שנה באותו נושא ושדרגתי וסך הכל אני מרוצה!

המודם מספק אותי

ההבדל היחידי הוא שאני שילמתי פעם 90 שח (17.5$) וככה הם גם השאירו לי את זה (ולא 99 כמו שאצלך)+99 שח לבזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפה סדר בבלאגן:

מודם , מודם חיצוני שמתחבר אך ורק ליציאה של , יציאה טורית מהירה.

מודם PCI , כרטיס פנימי שנכנס לתוך המחשב, ויציאה ישירות לקו הטלפון.

מודם חיצוני עם ממשק חיצוני RJ-45, היא האפשרות היחידה שאני מוצא לנכון להמליץ ללקוחות ADSL.

כמובן שהאפשרות הארחונה דורשת התקנת כרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

בקשר לUSB . חלק כאן טעות קטנה. שחכתי להוסיף את המספר 2 ליד הUSB. מה שהתכוונתי לומר זה שאין לי יציאת 2 במחשב. יש לי רק 1 או 1.1 (אני לא בדיוק יודע).

האם 99 שקל לבזק כספקית זה מאוד יקר? (בחצי שנה הראשונה זה יותר זול) האם יש ספקיות יותר זולות? חשבתי ש99 שקל זה מחיר נורמלי , אחרי הכל , זה מה שאני משלם על ISDN כיום.

בקשר למודם או PCI. לפי מה שהנתי יש כאלה שאומרים שעדיף ויש שאומרים שPCI יותר טוב. יכול להיות באמת שעדיף PCI , אבל אם הם כבר מציעים לי USB לא נראה לי שזה יהיה כל כך נוראי , אולי פחות טוב , אבל אני מאמין שהמהירות עדיין תספיק לי.

בנוסף , לא הבנתי מה זה "מודם חיצוני עם ממשק רשת חיצוני RJ-45". והאם אני אצטרך בכל מקרה כרטיס רשת?

תודה רבה שוב על התשובות. צריכים להתקשר אלי שוב ביום שני , אני אקח מהם עוד פרטים ואבוא איתם לפה. בנתיים אתם כמובן מוזמנים לענות על השאלות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתי להגיד למה אני בכלל רוצה מהיר.

אני לא מוריד הרבה דברים , מדי פעם דמואים וסירטונים קצרים , אבל ממש לא משהו רציני. הכי חשוב לי זה שיהיו לי פינגים טובים. חבילה של חצי מגה תספיק לי לאינטרנט מהיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99 שקל לספקית לחבילת 0.5 מגה זה יקר.

"מודם חיצוני עם ממשק רשת חיצוני RJ-45" זה מודם חיצוני שמתחבר לכרטיס רשת. רק אם אתה תיקח את המודם הזה שהוא במילא הכי מומלץ לאינטרנט מהיר ADSL אתה תצטרך כרטיס רשת כי כמו שאתה מבין מההגדרה שלו הוא מתחבר לכרטיס רשת ובלעדי זה המודם לא יכול לעבוד. אני חייב לציין שבמילא לא יהיה לך את המודם הזה כי הספקיות מציעות רק מודמי או PCI .

חבילה של חצי מגה תספיק לך לאינטרנט מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות כבר לא מספקות מודם שצורך כרטיס רשת? באמת? למה? זה יוצא להן יקר מדי?

בקשר למחיר , אני רוצה לעשות קצת סדר . המחיר שאני משלם עבור קו הטלפון הוא 99 שקל לבזק לגלישה חופשית. בזק היא גם הספקית שלי ואני משלם לה 99 שקל עבור האינטרנט. המחיר הזה ישאר אותו מחיר גם כאשר אני אעבור לADSL , לכן זה נראה לי כל כך משתלם לעבור לADSL. קצת מפתיע אותי שהמחיר של 99 שקל לחודש הוא יקר . יש לכם ספקיויות אחרות שאתם ממליצים לי עליהן שיתנו מהירות טובה (בעיקר פינגים טובים , זה בעצמם מה שהכי חשוב) וגם מחיר יותר זול?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...