בתי ספר באנגליה מתחילים להוריד את השואה ממתכונת הלימודים-כי זה פוגע במוסלמים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בתי ספר באנגליה מתחילים להוריד את השואה ממתכונת הלימודים-כי זה פוגע במוסלמים

rikus

Recommended Posts

כעקרון, זה שמורידים את לימודי השואה מחו"ל לא מפריע לי יותר מדיי. הרי אנחנו לא למדים על שואת הארמנים או על הירושימה ונגאסאקי (גם ילדים ביפן לומדים על השואה) אז אין לנו למה לצפות שאחרים ילמדו על שלנו. מה שכן מפריע לי, זאת הסיבה שמסירים את לימודי השואה.

איך זה בדיוק פוגע במוסלמים? בזה שהם מכחישים את זה? :pissed: :2gunsfiring: :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא לומדים על הירושימה ונגסקי...

איפה את חיה, לעזאזל. בכתה ח' כיסינו את החומר הזה.

ועל שואת הארמנים יצא לי לדבר יותר מפעם אחת.

ועל הטבח באינדינים.

ובטיבט. ובסין. וקוריאה.

....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו פה לומדים על השואה שלנו אבל עושים אותה בו זמנית לאחרים, לא ממש תורם לנו הלימודים האלו.

הם אולי לא לומדים על השואה אבל לא עושים אותה לאף אחד - אם משהוא צריך ללמוד משהוא זה אנחנו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

אני לא מתכוון להגיב על זה אפילו.

אגב, לא כתוב שם שזה פוגע במוסלמים. כתוב שם שזה פוגע בתלמידים ללמוד את זה. יכול להיות שזה פוגע דווקא ביהודים, ללמוד על זה ולהרגיש "לא בנוח" כי הם יהודים, בעצם...

בכל מקרה, אני חושב שזה טיפשי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, שואה ושואת העמים האחרים זה חומר שחייבים ללמד אותו, כדי שילדים ילמדו וידעו, כי רק ככה אנחנו נצליח לא לחזור לתעויות של העבר. הרי אלה היו מכות לא רק לעמים שסבלו, אלא לכל העולם, רק שהם הבינו את זה יותר מאוחר, וחבל.

הדבר מראה פשוט עד כמה המנהיגים לא "רחוקי לכת" , עד כמה הם טיפשים, כי ההיסטוריה זה כמו קפיץ, הכל חוזר במעגלים, ואני לא זוכר מי, אבל אחד הפילוסופים אמר, שאם אנו רוצים לדעת מה יהיה בעתיד, עלינו ללמוד טוב את העבר.

הכתבה מוכיחה עוד פעם נוספת את האמת המרה: שלמנהיגים לא אכפת באמת מעמם, שאנושות אף פעם לא למדה מטעויות של עצמה, ושהכל עוד הולך לחזור ובגדול, לצערינו ולצער כל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא לומדים על הירושימה ונגסקי...

איפה את חיה, לעזאזל. בכתה ח' כיסינו את החומר הזה.

ועל שואת הארמנים יצא לי לדבר יותר מפעם אחת.

ועל הטבח באינדינים.

ובטיבט. ובסין. וקוריאה.

....

כנראה שאתה למדת בחטיבת ביניים טובה מזאת שאני למדתי בה. אנחנו בקושי טחנו קצת את המהפיכה התעשייתית. לא למדנו כלום חוץ מהיסטוריה יהודית, מלבד לכיתה ו' שם למדנו קצת על יוון העתיקה מספרים עם ציורים של אנשים ערומים זורקים דיסקוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אמרתי שאני מציאותי ואני יודע שאי אפשר לנקוש בעקבים והבעיה תעלם.

ואני ישראלי, אז לא אכפת לי מה יפתור את הבעיות של הערבים, אלא מה יפתור את הבעיות שלנו.

ואתה יודע מה, אם לא היו ערבים גם לרוב העולם היו פחות בעיות, אתה חייב להסכים שהתרבות שלהם פשוט לא מסתדרת עם העולם.

ובקשר לבעיות של הערבים, זה לא מסתכם בישראלים, אלא גם באמריקאים, בבריטים, באיטלקים וכו' וכו'....

ועוד משהו, שאני אומר ערבים, אני מדבר על הקבוצה הבעייתית המסויימת הזו של הטרוריסטים, התומכים בטרור, המתנגדים לעולם המערבי, וכו'....

אני לא מכליל ואני מוכן לחיות בלי בעיות עם הקבוצה השניה.

שזה בערך 99% מהערבים בעולם, ומשהו כמו 90% מהמוסלמים

בלי להכליל...

"אין ערבים, אין בעיות" - ועוד בכלל מה החוכמה להביא מוסלמים לבית כנסת יהודי ? אין להם שמה שום קדושה מהדת שלהם , יש עשרות מקומות .

" הם טמאו את בית הכנסת " - צודק

וזה מנושא שנפתח ביום השואה.

אז יפה מאוד שלומדים בישראל על נאצים בבתי ספר בזמן שגדלים בקירבינו קבוצה לא מבוטלת של נאצים.

הקיצר, תעשה קצת סדר בית לפני שאתה הולך ובודק מדינות אחרות.

ובקשר למוסלמים, למוסלמים יש רוב עצום באירופה, כזה שגם אם ירכזו את כל היהודים בעולם באירופה לא יהיה להם, מה לעשות, אירופה דמוקרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה למדת בחטיבת ביניים טובה מזאת שאני למדתי בה. אנחנו בקושי טחנו קצת את המהפיכה התעשייתית. לא למדנו כלום חוץ מהיסטוריה יהודית, מלבד לכיתה ו' שם למדנו קצת על יוון העתיקה מספרים עם ציורים של אנשים ערומים זורקים דיסקוס.

אמנם למדתי במחוננים, אבל הייתה לי מודעות לזה גם לפני... עניין של ידע כללי.

אנחנו פה לומדים על השואה שלנו אבל עושים אותה בו זמנית לאחרים, לא ממש תורם לנו הלימודים האלו.

הם אולי לא לומדים על השואה אבל לא עושים אותה לאף אחד - אם משהוא צריך ללמוד משהוא זה אנחנו מהם.

LAWL!

בכל מקרה, חשבתי שלמוסלמים יש קצת פחות השפעה על בריטניה, משאר לשנות את ספרי הלימוד שלה.

כזה כח, ליהודים אף פעם לא היה.

אתה צוחק עליי? מספיק לראות את הפגנות ההמונים שלהם שם.. כדי להבין כמה כוח יש להם

נהדר. Everything goes according to my master plan

עכשיו אפשר להאשים את המוסלמים בצרות של העולם ובנסיון לחולל מהפיכות ולהשתלט עליו - ובצדק.

לא, הכל הולך לפי המאסטר פלאן האיסלאמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הכל הולך לפי המאסטר פלאן האיסלאמי.

אם לשבת על התחת ולא לעשות כלום, בטח. אבל תזכור שהמוסלמים מהווים כשישית מאוכלוסיית העולם, לא 60%. כעקרון, התקוה שלי היא להסית את דעת הקהל העולמית נגד המוסלמים וזה צרייך להיות קל יותר משלהיטלר היה קל להשניא את היהודים, שכן, המוסלמים עושים פיגועים והספר הטמא שלהם מכתיב לשנאת חינם, כפיית הדת החולנית והמעוותת שלהם, להרוג את כל מי שאיננו מוסלמי ועוד דברים חולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...