בעיית פינגים דרך HUB - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית פינגים דרך HUB

TipX-Bomb

Recommended Posts

שלום לכם.

יש לי ADSL 0.5 ורשת של 3 מחשבים באמצעות HUB.

יש לי קצב הורדה נורמלי (ממוצע 65 קיי) אבל הבעייה שלי היא שבמשחקי יש לי 60 פינגים מעל הממוצע. (בשרתים ישראלים)

גם אם אני מנסה לכבות את שאר המחשבים אז הפינ לא עולה.

אני יודע שזה בגלל ההאב ולא בכלל סיבות אחרות כי כשניסיתי לחבר את המחשב ישירות דרך ה-ADSL ולא דרך ההאב, הפינג שלי היה בסדר.

עכשיו, יש לי כמה שאלות:

1. אם אפשר בדרך כלשהי לעשות שה-HUB לא יאט את הפינגים במחשב?

2. אם אני ישדרג את ה-ADSL שלי ל 1.5 אז זה ישפר את הפינגים?

3. אם יש דרך לקנות עוד מודם של ADSL, שהוא ישתמש באותו שם משתמש ובאותה סיסמה כדיי להתחבר לאינטרנט, אבל בלי לשלם חשבון חודשי כפול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם אפשר בדרך כלשהי לעשות שה-HUB לא יאט את הפינגים במחשב?

2. אם אני ישדרג את ה-ADSL שלי ל 1.5 אז זה ישפר את הפינגים?

3. אם יש דרך לקנות עוד מודם של ADSL, שהוא ישתמש באותו שם משתמש ובאותה סיסמה כדיי להתחבר לאינטרנט, אבל בלי לשלם חשבון חודשי כפול?

1) לפי דעתי הבעייה היא בגלל האופי של ההאב, אם זה בדוק שההאב הוא זה שגורם לפינגים לעלות, אז תצטרך להביא רכזת אחרת (אולי Switch) שעושה את העבודה בצורה יותר מהירה. זו דעתי לפחות.

2) לא בהכרח. הפינג הוא שכלול של כמה מדדים, אבל באופן כללי הוא נקבע לפי המהירות של הצד החלש, אז אם אתה מול שרת שעומד על T3, אז יכול להיות שתקבל פינגים יותר נמוכים, אבל לא בהכרח, יכול להיות שטיב הקישור שלך אליו מאפשר מקסימום של חיבור שנמוך מרוחב הפס שלך. כלומר זה תלוי גם בצד השני, אבל בהנחה שהוא יותר מהיר ממך (או בעל חיבור 1.5MB) אז כן.

3) לפי דעתי אי אפשר לעשות 2 DSL על אותו הקו, אבל אני לא בטוח, ובד"כ הספקיות מונעות כניסה של 2 משתמשים על אותו השם משתמש (בעצם אני חושב שכולן חוץ מClassnet שקרסה מזמן), בכל מקרה תצטרך לברר את זה עם ועם הספקית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) קניית סוויץ' תעזור לדעתי מכיוון ששדר שנשלח מהמחשב שלך לאידיאסאל עובר גם דרך שאר הפורטים בהאב גם הוא לא מיועד לשם.. וסויץ' עושה את ההפרדה- הוא שולח את החבילה ששלחת רק למקום שאליה היא צריכה להגיע...

2)כן

3)יש דרך אך הם לא יוכלו לעבוד במקביל...

לדעתי אין לך מה לדאוג מהפינגים.. פינג זה לא מה שמשקף את מהירות המשחק מכיוון שפינג זה כמה זמן לוקח לחבילה(שדר/אות) מהמחשב שלך להגיע לשרת שבו אתה משחק (ולכן הפינגים שלך גבוהים בגלל ההאב)

אבל פינגים זה לא המדד המדוייק.. מה שחשוב זה המהירות העלאה הורדה שלך עם השרת (וזה לא נמדד בפינגים- לדוגמא בקאונטר אפשר לבדוק את זה)

בקיצור אל תלחץ מהפינגים... זה שיש לך פינגים גבוהים זה לא אומר שאתה משחק לאט יותר.. זה אותו דבר כמו עם היית מנתק את ההאב והיו לך פינגים נמוכים.. זה אותה מהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(וזה לא נמדד בפינגים- לדוגמא בקאונטר אפשר לבדוק את זה)

יפה, יש לי קאונטר.

בגללו אני בעצם מברר את כל זה.

הפינג הממוצע שלי שם זה 80-90 וזו בעצם הבעייה.

לרוב האנשים שיש ADSL יש 20-40 פינגים, ואני, השיא שלי הוא 50 וזה היה בדיוק ל-3 שניות...

אז איך אני בודק את זה? (אפשר לבדוק את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(וזה לא נמדד בפינגים- לדוגמא בקאונטר אפשר לבדוק את זה)

יפה, יש לי קאונטר.

בגללו אני בעצם מברר את כל זה.

הפינג הממוצע שלי שם זה 80-90 וזו בעצם הבעייה.

לרוב האנשים שיש ADSL יש 20-40 פינגים, ואני, השיא שלי הוא 50 וזה היה בדיוק ל-3 שניות...

אז איך אני בודק את זה? (אפשר לבדוק את זה)

אתה מתכוון לזמן של פינג. לכתוב יש לי 20-40 פינגים זה דיי מבלבל...

תנסה לדייק ולרשום :"זמן הפינגים של הוא מינימום 20ms עד 40ms זמן ממוצע יהיה 30ms."

אם אתה משתמש ברשת מחשבים קטנה , שניים עד שלושה מחשבים , Hub יכול להספיק ולא יגרום לבעיות מהירות.

כמות מחשבים גדולה יותר תיצור עומס על ה-HUB ואכן יצריך שינוי ומעבר ל- Switch.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...