מסך הLCD הטוב ביותר שאפשר לקנות בטווח מחיר של עד 5000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך הLCD הטוב ביותר שאפשר לקנות בטווח מחיר של עד 5000 ש"ח

gadits

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מעוניין לרכוש מסך LCD בגודל של 32 אינטש בטווח מחיר של עד 5000 ש"ח

רוב שימושו יהיה לחיבור למחשב על מנת שאוכל לשחק במשחקים (המסך יהיה תלוי על הקיר ובמרחק של מטר ממני)

וקצת לראות דרך HOT

ממתין להמלצות שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dell 2407WFP, אמנם הוא 'רק' 24 אינץ', אבל אם אתה רוצה מסך למחשב ולא בגודל של 30 אינץ', תצטרך להיפרד מ8000 ש"ח או יותר.

ה2407 יעלה לך 4400 בערך היום (תלוי בחנות) ותומך בFull HD, מה גם תוכל לחבר את הממיר של HOT אליו דרך יציאת קומפוזיט אם אני לא טועה. עד כמה זה איכותי, זה אני כבר לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוציא 4400 ש"ח על מסך בגודל 24 אינטש זה טירוף!!!!......כשראיתי מסכי 32 אינטש שעולים הרבה יותר זול!!!!

אני לא רוצה מסך 24 אני רוצה מסך 32 שיהיה מצויין לחיבור למחשב וגם קצת לראות בHOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה בין ה-24' ל-32' לא מסתכמת רק בגודל.

ל- 2407WFP יש רזולוציה של 1920X1200 לעומת רזולוציה עלובה של 1366x768 במסכי 32' בטווח המחירים שציינת.

רזולוציה כזו עלובה שפרושה על מסך כל כך גדול לא מתאימה כלל לעבודה מול מחשב - רק לצפיה בסרטים ממרחק רב יחסית. בכל מצב אחר התמונה תיראה מפוקסלת לגמרי ומתוחה שכן זו אינה הרזולוציה הטבעית למרבית האפליקציות למחשב וגם לא למרבית המשחקים.

בגלל הרזולוציה הנמוכה גם לא תוכל להציג באיכות גבוהה וודאי לא באיכות HD. בשביל זה צריך רזולוציה של כמו של ה-2407WFP או 1650X1080 לפחות.

וגם קצת לראות בHOT

זה בערך הדבר היחיד שתוכל לעשות עם המסך + לראות באיכות קידוד ממוצעת ממרחק סביר (כ-2 מטר) מהמסך. מרחק של מטר הוא ממש לא מספק במקרה זה.

רוב שימושו יהיה לחיבור למחשב על מנת שאוכל לשחק במשחקים
:nono:

לשימוש כזה ה-32' ממש ממש ממש לא מומלץ, כי הרזולוציה שלו נחשבת מאוד נמוכה למשחקים וממרחק מטר אתה תסבול מאיכות תמונה מפוקסלת (אבל ג-ד-ו-ל-ה). לדעתי טעות פטאלית!

אני גם לא בטוח שהרבה משחקים תומכים ברזולוציה הזו בקלות - זו לא רזולוציה טבעית למשחקי מחשב.... תבדוק קודם.

בגודל הזה יש את ה- 3007WFP שהוא מסך 30' מעולה ברזולוציה של 2560x1600 אבל זה כבר 8000 ש"ח.

לסיכום... "לא רק הגודל קובע". ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי עם tmpusr !!

אין מה להשוות במבחינת איכות.. מה גם שלדעתי להסתכל על מסך 32" ממרחק מטר זה קצת מוגזם מה גם שהתוצאה תהיה שכל מה שתראה יהיה "אוסף נקודות"...

מחשב וטלויזיה אלו שני דברים שונים לחלוטין.. תנסה לעמוד במרחק מטר ממסך LCD 32" בחנות ותסתכל למשל על הכתוביות ותבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוציא 4400 ש"ח על מסך בגודל 24 אינטש זה טירוף!!!!......כשראיתי מסכי 32 אינטש שעולים הרבה יותר זול!!!!

אני לא רוצה מסך 24 אני רוצה מסך 32 שיהיה מצויין לחיבור למחשב וגם קצת לראות טלוויזיה בHOT

מסך 24" שעולה 4000 ש"ח הרבה יותר איכותי ממסך 32" שעולה 4000.

סבבה, לך תקנה באייבורי מסך של 32", יעלה לך 3500.

ואז תבוא ותדווח לנו איך הגלישה באינטרנט, או משחקי מחשב.

רק תוכל לראות וגם ממרחק של לפחות 2-3 מ' מהמסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...