חבל שהמשטרה לא מתאמצת כל השנה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבל שהמשטרה לא מתאמצת כל השנה

maverick

Recommended Posts

מיום ו' המשטרה בפיקוד הצפון בכוננות שיא. לא זה לא עוד התראה לפיגוע באחד מיישובי הצפון אלא אסיר מסוכן שנמלט. אנשים הוזעקו מהבית, מחסומים נפרשו ועוד. הכל בכדי לחפות על הפאשלה, שבה נמלט אותו אסיר מסוכן ישר מתחת לאפה של המשטרה.

לבסוף, נתפס האסיר המסוכן לאחר שאזרח הבחין בו.

אני שואל את עצמי מדוע המשטרה לא מרכזת מאמצים כאלו גדולים בכדי לתפוס גנבי (שהם כבר מכת מדינה) ושאר פושעים (רוצחים, אנסים וכו')? האם צריך רק פאשלה גדולה בכדי להניע את המשטרה לעשות את עבודתה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיתחילו עכשיו לדבר על זה שלמה היא לא עושה מאמץ והכל אבל:

אין מספיק כוח אדם, אולי בגלל שאין מספיק תקציב למשכורות נורמליות, אבל העובדה היא שאין כוח אדם. ולשים כוח ביחס של מיליון שוטרים לאדם זה פשוט על אדם אחד, אבל לא כשיש לך אלפים על אלפים של מקרי גניבות רכב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה לא אשמה (ברוב הדברים)

סדרי העדיפויות של המשטרה נקבעים ע"י הממשלה שאתה ואני בוחרים.

וכך נקבע כמה שוטר ירוויח(=איכות כ"א) סדרי עדיפויות(סחר בנשים=OK) מספר השוטרים(=בכמה דברים אפשר לטפל) ושאר ירקות.

שוטרים עובדים מאד מאד קשה ופעמים רבות ללא תגמול הולם (כספי או לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה לא אשמה (ברוב הדברים)

סדרי העדיפויות של המשטרה נקבעים ע"י הממשלה שאתה ואני בוחרים.

וכך נקבע כמה שוטר ירוויח(=איכות כ"א) סדרי עדיפויות(סחר בנשים=OK) מספר השוטרים(=בכמה דברים אפשר לטפל) ושאר ירקות.

שוטרים עובדים מאד מאד קשה ופעמים רבות ללא תגמול הולם (כספי או לא)

בחייך! רק כשמדובר בפאשלה שלהם הם מוכנים למתוח את ה"שמיכה הקצרה" ולטפל בעניין. תתקשר עכשיו למשטרה ותגיד להם שאתה רואה דרך חלון הבית שלך מישהו שמנסה לגנוב לך את הרכב ונראה מה יגידו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ועוד בעלילות המשטרה: כאשר פרצים לביתו של מנהל לשכת ראש הממשלה, הגנבים נתפסים באותו היום. חבל שהם לא מרכזים מאמץ גם לתפוס את אלו שגנבו לי את המיצובישי לפני שנתיים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2514954,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...