בעיה בבפיחת קובץ pst ... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בבפיחת קובץ pst ...

ISmile4U

Recommended Posts

יש לי בעיה אני עובד עם Windows XP Pro ו outlook xp עכשיו בהתקנה הקודמת שלי כלומר במחשב הקודם שלי בצעתי הצפנה (כזאת המובנת ב windows) לקובץ pst שהכיל את הדואר, השאלה שלי עכשיו במחשב החדש שלי (שידרגתי לוח מעבד וזיכרון) כשאני התקנתי מחדש כמובן את ה windows ו ה ובכל אינני מצליח לפתוח את קובץ ה pst , כיצד אפשר לפתוח אותו? כיצד אני מבטל את ההרשאה שבו כך שכן הוכל לפתוח, הדרך היחידה שהצלחתי היתה כשהשתמשתי באשף של העברת ההגדרות ממחשב למחשב רק שאז הוא עזה לי בלאגן בכל אופן חשבתי שאז אולי אני יעתיק את קובץ ה PST ל cd אך גם זה לא עוזר.

אז שאלתי היא כיצד אני כן יכול לפתוח את הקובץ ???

אודה לעזרה בנידון. :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשלמדתי לפני חצי שנה ל-MCP שלי חשבתי "Why would ANYONE wanna use this encryption?!".

ב-win2k זה די פשוט (לא שאני זוכר ממש את הדרך...), ב-XP זה כבר יותר מסובך לפי מה שהבנתי...

הנה בכל מקרה מסמך של מיקרוסופט שיכול לעזור לך להבין איך זה עובד ואיך יוצאים ממצבים כמו שלך:

http://www.microsoft.com/WINDOWSXP/pro/techinfo/administration/recovery/EncryptingFileSystem.doc

אם עדיין אתה לא בטוח או לא יודע, אני חושב שכדאי לך לשאול ב-msforum.co.il, תציג את הבעיה שלך בפשטותה וסביר להניח שאחד מה-MCT-ים שמסתובבים שם יוכל לתת לך תשובה מדוייקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...