אתר HWzone נמכר למיקרוסופט ב-217 מיליון דולר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתר HWzone נמכר למיקרוסופט ב-217 מיליון דולר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי לחבר שלי את המתיחה עם האתר שהכנתי וזה חבר שבדרך כלל ממש קשה לעבוד עליו אבל הפעם הוא פשוט רץ לטלוויזיה להדליק חדשות...

ד"א עידכנתי את זה:

http://www.planetnana.co.il/wwalla/walla.co.il.htm?w=/mail

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח אחותי הזאת סוסה (באמת הנה תמונה שלה מספר מחזור)

80657117.jpg

סתם היא קוף(עזבו...אני קצת :screwy:) בכל מקרה אתם רואים היא התקשרה עכשיו לאבא שלי אמרה לו שהיא מצאה ארנק עם 2500 שקל והיא הולכת לקנות לה משהו... אבא שלי התעצבן צעק אליה בטלפון לבוא מהר הביתה היא באה אבא שלי התחיל לדבר היא איתה והיא אומרת לו מה זה כסף שלי עכשיו... לא הכפת לי....

אבאב שלי התעצבן אתם נקרעים! אחרי זה אמא שלי באה היא יש קלטה(ספור אמא אם מישהו זוכר) אבא שלי התפוצץ!

לפני שנה היא גם התקשרה לאבא שלי התחילה לבכות לו בטלפון שהוא קיבל צו מילואים ל20 יום (אבא שלי סמג"ד) והוא היה רק לפני חודשין במילואים היא בוכה לו בטלפון, עכשיו הוא על הקו מתקשר למגד שלו מדבר איתו... :lol: :lol: :lol: :lol:

איזה ענק זה היה! :lol: :lol:

לפני שנתים או שלוש לא זוכר, היא שמה קופסאת סיגריות במגירה ואז אמרה לאבא שלי להביא איזה מחרבת או משהו מהמגירה. הוא ראה את הסיגריות (היא הייתה בכיתה ז') הוא התחיל לדבר איתה איזה חצי שעה והיא כל הזמן אומרת לו :"טוב בסדר אבל תביא סגריה אחורנה..." ואבא שלי צועק אליה :lol: :lol: :lol:

איזה קטעים זה היה :lol: :lol:

[פשש....רשמתי סיפור]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקשו מאמא/אבא להביא לכם משהו מהמגירה / לחפש לכם משהו ושימו במגירה סיגריות/כדורים לבנים.....

ד"א חובה למחשב:

http://net.nana.co.il/Article/?ArticleID=179407&TypeID=1&sid=127

יש לי משו יותר טוב.

שומר מסך שהוא BLUE SCREEN בדיוק כמו של בעיה במחשב עם מספר סידורי והכל ואפילו עושה קולות דמה של תנועה ב-HD ואי אפשר לצאת ממנו בלי לחיצה על משו P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משו יותר טוב.

שומר מסך שהוא BLUE SCREEN בדיוק כמו של בעיה במחשב עם מספר סידורי והכל ואפילו עושה קולות דמה של תנועה ב-HD ואי אפשר לצאת ממנו בלי לחיצה על משו P:

איך עושים את זה?...

אני יעשה את זה לחבר, אתמול תיקנתי לו BLUE SCREEN, הוא ישתגע כשהוא יראה עוד אחד...

ועלי... זה לא יעבוד... אצלי התגובה הראשונית תיהיה לתת מכה במקלדת, דבר שלוחץ על כל הכפתורים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח אחותי הזאת סוסה (באמת הנה תמונה שלה מספר מחזור)

80657117.jpg

סתם היא קוף(עזבו...אני קצת :screwy:) בכל מקרה אתם רואים היא התקשרה עכשיו לאבא שלי אמרה לו שהיא מצאה ארנק עם 2500 שקל והיא הולכת לקנות לה משהו... אבא שלי התעצבן צעק אליה בטלפון לבוא מהר הביתה היא באה אבא שלי התחיל לדבר היא איתה והיא אומרת לו מה זה כסף שלי עכשיו... לא הכפת לי....

אבאב שלי התעצבן אתם נקרעים! אחרי זה אמא שלי באה היא יש קלטה(ספור אמא אם מישהו זוכר) אבא שלי התפוצץ!

לפני שנה היא גם התקשרה לאבא שלי התחילה לבכות לו בטלפון שהוא קיבל צו מילואים ל20 יום (אבא שלי סמג"ד) והוא היה רק לפני חודשין במילואים היא בוכה לו בטלפון, עכשיו הוא על הקו מתקשר למגד שלו מדבר איתו... :lol: :lol: :lol: :lol:

איזה ענק זה היה! :lol: :lol:

לפני שנתים או שלוש לא זוכר, היא שמה קופסאת סיגריות במגירה ואז אמרה לאבא שלי להביא איזה מחרבת או משהו מהמגירה. הוא ראה את הסיגריות (היא הייתה בכיתה ז') הוא התחיל לדבר איתה איזה חצי שעה והיא כל הזמן אומרת לו :"טוב בסדר אבל תביא סגריה אחורנה..." ואבא שלי צועק אליה :lol: :lol: :lol:

איזה קטעים זה היה :lol: :lol:

[פשש....רשמתי סיפור]

בסוף תצטרך לבוא לאמא שלך - אמא אבא מת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח :lol: :lol: :lol:

איך עושים את זה?...

אני יעשה את זה לחבר, אתמול תיקנתי לו BLUE SCREEN, הוא ישתגע כשהוא יראה עוד אחד...

ועלי... זה לא יעבוד... אצלי התגובה הראשונית תיהיה לתת מכה במקלדת, דבר שלוחץ על כל הכפתורים :silly:

אכן משהו טוב אבל נראה לי שמשתמש ממוצע לא ממש יבין מה זה......

ואיך אפשר להשוות אתזה לפלוצים וגרפסים... :-X ;)

רואים :'(

אחי למה אתה בוכה? אני אמור לבכות לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...