IQPC חנות אמינה? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IQPC חנות אמינה?

Idanbs

Recommended Posts

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=255&Pname=DELL

הם מוכרים את המסך יחסית בזול..

שלחתי להם אימייל אתמול לגבי המסך איזה גרסא הוא ואיזה פאנל..

עוד לא קיבלתי תשובה אולי הם לא עונים בשבת נראה אם מחר אני אקבל תשובה..

למישהו יש נסיון איתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

IQPC חנות מוכרת מאוד בפורום ורבים קונים בה..

היה על העניין דיון אחד ארוך מאוד ואני בטוח שעוד כמה וכמה דיונים קטנים,ויש לי שתי מילים בישבילך:

תריץ חיפוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הרצתי חיפוש..

רק אני לא מבין מה כואב לאנשים ששואלים שוב.. באותה מידה שאמרת לי "בצע חיפוש" אם כבר הגבת יכולת לענות על השאלה..

בכל אופן חיפשתי ולפי מה שהבנתי אין אפשרות לדעת איתם האם המסך S- אבל לפי מה שהבנתי בגרסא A04 יש רק נכון?

אז אם הם מבטיחים לי גרסא A04 אין מה לדאוג?

בבקשה לזה תענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה קשור לאשכול?! :s05:

FPS הוא לא יעלה לך, אבל הוא יכול בהחלט לשפר זמני טעינה, ולמנוע לאגים קטנים במידה ונדרשת טעינת טקסטורות וכד' במהלך המשחק מה HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי היה להם פאנל אך המלאי נגמר והם מחכים ליבוא חדש.איזה יגיע ?

קשה לדעת אך לדעתי אותו דבר שהיה קודם.השאלה רק מתי?הם אומרים (באתר) שבקרוב .

כן, גם לי אנשים משם הבטיחו שבקרוב יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם גם ככה בודקים איתך שזה הפאנל הזה. למרות שלדעתי הוא בכלל לא רלוונטי כיום.

לגבי החנות, מספרים עליה דברים טובים ורעים. הם נחמדים אבל תפקח מקרוב. תמיד טוב להיות זהיר. יש חנויות אחרות טובות מאוד, לא צריך להיות מקובע סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החנות, מספרים עליה דברים טובים ורעים.

תוכל להביא לינק ל"רעים" - אני לא נתקלתי עדיין בביקורת כזו ואם יש, חשוב להביא אותה לידיעת כולם...

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינקים אין, זה מסיפורים של אנשים שקנו שם לפני זמן מה. בעיקר שמעתי על חומרה שכשלה אחרי כמה ימים (טוען שהרכיב לא היה חדש או התקנה לא טובה).

אלו סיפורים שקיימים בכל מקום. אל תסתכל על החנות הזאת ספציפית, אתה יכול להדפק שם כמו גם במקומות אחרים. מה שכן חשוב השירות, שיתקנו אם קרה מקרה.

IQPC אמינים אבל קמצנים קצת, ויעדיפו (כמו חברות אחרות) לחסוך כמה שקלים על חשבונך.

שיטה שלי - לך למקום, תתרשם בעצמך. שמוציאים כסף על מחשב חדש זה מאוד מאוד חשוב. KSP למשל פישלו מבחינתי עם הרושם, שניסו לדחוף לי רכיבים יותר זולים שהם "אותו דבר" כמו מה שאני ביקשתי, ועלק עושים לך הנחה (הרי נתנו לך רכיבים פחות טובים גם ככה, וזה פחות כסף).

שמעתי גם שנועה מאוד טובים, אם אתה גר בסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינקים אין, זה מסיפורים של אנשים שקנו שם לפני זמן מה. בעיקר שמעתי על חומרה שכשלה אחרי כמה ימים (טוען שהרכיב לא היה חדש או התקנה לא טובה).

אלו סיפורים שקיימים בכל מקום. אל תסתכל על החנות הזאת ספציפית, אתה יכול להדפק שם כמו גם במקומות אחרים. מה שכן חשוב השירות, שיתקנו אם קרה מקרה.

תקלות חומרה תמיד יש, בלי קשר לחנות. אני קניתי מהם 4 סטיקים של 1GB. שניים מהם לא עברו MEMTEST והוחלפו אצלי בב"ש תוך יומיים מרגע שדיווחתי להם - ללא ויכוחים או שאלות מיותרות. לדעתי שירות מצויין.

IQPC אמינים אבל קמצנים קצת, ויעדיפו (כמו חברות אחרות) לחסוך כמה שקלים על חשבונך.

למה הכוונה? לא הבנתי איך חנות שמקבלת ממך כסף יכולה להיות קמצנית? :o תוכל להסביר?

שיטה שלי - לך למקום, תתרשם בעצמך. שמוציאים כסף על מחשב חדש זה מאוד מאוד חשוב.

זה תמיד חשוב ומומלץ - עם כל חנות, בכל תחום.

שמעתי גם שנועה מאוד טובים, אם אתה גר בסביבה.

דווקא פה בפורום יש דעות חלוקות על נעה מחשבים, ביחוד לגבי השירות. לי היתה חוויה מעורבת איתם - קניתי מהם MX518 והם התפתלו והתחמקו עד שהודו בפני שאין להם תעודת אחריות לתת וזה יבוא מקביל והמקסימום שאני אקבל זה "סמוך עלינו אם תהיה בעיה". זה לרעתם אבל לזכותם יאמר שהם הודו בכך ולא ניסו למרוח אותי.

LOADSTONE - אם אתה באמת רוצה לתרום פה, לא מספיק לזרוק "שמעתי" ו"נראה לי" כי אין לזה ערך ממשי לאף אחד.

תן דוגמאות קונקרטיות מניסיונך או הבא לינקים אמינים לדוגמאות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם IQPC שאם יש חלק מקולקל אני צריך שהם יבואו וייקחו אותו כי אני מרעננה ולשלם להם 45 שקל על צד אחד של הובלה,הצד השני עליהם,לכן נראה לי שעדיף להוסיף עוד 200-300 שקל ולקנות במקום טוב קרוב לבית.

אגב אני רוצה לקנות מחשב ואני מרעננה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם IQPC שאם יש חלק מקולקל אני צריך שהם יבואו וייקחו אותו כי אני מרעננה ולשלם להם 45 שקל על צד אחד של הובלה,הצד השני עליהם,לכן נראה לי שעדיף להוסיף עוד 200-300 שקל ולקנות במקום טוב קרוב לבית.

אגב אני רוצה לקנות מחשב ואני מרעננה

אין דבר כזה אני סוגר איתם שאם אני מקבל את המוצר ויש בו איזה בעייה הם באים לקחת וללא תשלום נוסף שאני משלם כי אני שילמתי כבר על משלוח ובדיקה בחנות ואם יש בעייה במוצר זה בעייה שלהם שהם לא בדקו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...