קונים מחשב חדש ? מתקינים לכם מערכת הפעלה ? (חוקית / לא חוקית זו בעייה אחרת ...) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונים מחשב חדש ? מתקינים לכם מערכת הפעלה ? (חוקית / לא חוקית זו בעייה אחרת ...)

udicol

Recommended Posts

ובכן חשוב להקפיד על מספר כללים חשובים !

לדוגמא המקרה שקרה לי לא מזמן ...

חברי רכש מחשב , כמובן עם מערכת הפעלה של Windows2000 והחל גולש באינטרנט.

כאדם שלא מבין עיניין, לא התקין Firewall וכמובן לא נתן סיסמאות לAdministrator. בעודי מסביר לו איך לסדר תוכנות שונות , ביקשתי ממנו את כתובת ה-IP של המחשב . שנינו מחוברים לבזק בינלאומי ולכן החלטתי לנסות להכנס אליו. איך בדיוק ? פשוט, בעזרת כתיבת כתובת UNC של עם כתובת ה-IP ושם השיתוף , כאשר שם השיתוף ברירת המחדל הוא C$ . ללא סיסמה אדמיניסטרטיבית הצלחתי בקלות לשנות , למחוק , ולעשות כרצוני. ולכן יעצתי לו אוטומטית להתקין תוכנת Firewall ולשנות את סיסמת האדמיניסטרציה של המחשב.

חשוב שמשתמשים חדשים שאין להם מושג במחשבים יבינו כי הם מוכרחים להגן על המידע במחשב שלהם.

שימו לב מדובר על מערכת 2000 - Windows2000 Pro.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חדש... המון אנשים מתקינים 2000 או כי זה נראה להם חדש ומה שחדש זה בטוח טוב. המון אנשים לא מכירים את ה-administrative shares וכל מיני פונקציות אחרות שלמנהלי רשת עושות את החיים קלים אבל לאותם אנשים יכולות להפוך את העבודה לגהינום. נכון להיום אם ישאלו אותי מה אני ממליץ להתקין למישהו שלא מבין כ"כ זה יהיה 98SE או מקסימום HOME EDITION.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן חשוב להקפיד על מספר כללים חשובים !

לדוגמא המקרה שקרה לי לא מזמן ...

חברי רכש מחשב , כמובן עם מערכת הפעלה של Windows2000 והחל גולש באינטרנט.

כאדם שלא מבין עיניין, לא התקין Firewall וכמובן לא נתן סיסמאות לAdministrator. בעודי מסביר לו איך לסדר תוכנות שונות , ביקשתי ממנו את כתובת ה-IP של המחשב . שנינו מחוברים לבזק בינלאומי ולכן החלטתי לנסות להכנס אליו. איך בדיוק ? פשוט, בעזרת כתיבת כתובת UNC של עם כתובת ה-IP ושם השיתוף , כאשר שם השיתוף ברירת המחדל הוא C$ . ללא סיסמה אדמיניסטרטיבית הצלחתי בקלות לשנות , למחוק , ולעשות כרצוני. ולכן יעצתי לו אוטומטית להתקין תוכנת Firewall ולשנות את סיסמת האדמיניסטרציה של המחשב.

חשוב שמשתמשים חדשים שאין להם מושג במחשבים יבינו כי הם מוכרחים להגן על המידע במחשב שלהם.

שימו לב מדובר על מערכת 2000 - Windows2000 Pro.

אני בXP PRO, יש לי סיסמא אבל הוא מתחבר אוטומטית. זה נחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בXP PRO, יש לי סיסמא אבל הוא מתחבר אוטומטית. זה נחשב ?

העיקר של-user שלך יש סיסמה... לוקאלית אתה יכול לקנפג את זה שלא יבקש אותה ממך אבל כשמישהו ינסה להתחבר מרחוק הוא יהיה חייב להקיש אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...