כולבוטק הדיון הראשי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולבוטק הדיון הראשי

Born2Kill

Recommended Posts

למישהו מכם זה קרה קומבינת ה-Winner?

לי זה לא קרה, אבל אם זה קרה לאחד מכם תוכלו לקבל פיצויים אם אני לא טועה...

ראיתם בנוסף את התרגיל של הניברים?

זה תרגיל ענק, בקלות אפשר היה לעבוד עליו......

כבר הרוויחו ממנו 40,000$!-!-!

התחלה זה היה אמיתי ואח"כ הם עבדו עליו ברגע האחרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, 2 ניברים (אנשים שחורים) באו לאיזה מישהו מקיבוץ גלויות ליד תיכון הולץ ואז הם הביאו לו בשקית שטרות שחורותשזה למעשה דולרים אמיתיים, הם אמרו לו שהם הבריחו את זה מניברייה לישראל בכך שהם מרחו על זה חומר שחור כימי, אותו בנאדם שבאו אליו הניברים האמין בזה אחרי שהוא ראה שז כסף אמיתי לאחר שהם עשו והראו לו בדיקה שהכסף השחור באמת אמיתי, הוא הלך לבדוק את זה וגילה שזה באמת אמיתי...

אח"כ הוא הפך לחברם הטוב והאמין בהם, הם אמרו לו שיש להם חצי מיליון דולר והם אמרו שאם הוא ייביא להם כסף למחרת 40,000$ אז הם היתחלקו איתו, הבנאדם מישכן את דירתו והביא להם את הכסף באותו רגע הם הביאו לו מלא שטרות שחורות, הם ערכו את התרגיל להורדת הצבע השחור וכו'...

הוא קבע איתם למחרת שהוא ייפגוש אותם, הוא מתקשר וכו'... והם לא עונים.

הוא רצה לבדור האם הכסף הגדול שהם הביאו לו אמיתי, הלך ובדק וגילה שהם מזוייפים!!!

סתם ניירות שחורות שלא שווים כלום. והם ברחו עם 40,000$ שלו!

הייתי אומר שזה תרגיל מאוד ייפה! אבל חבל שקרה לו את זה, הוא נהג בטימטום :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לשפוט אף אחד אבל באמת שאני לא מבין את אותו הבן אדם, או שאני מחמיץ משהו בסיפור.

הרי המצב כזה: להם יש חצי מיליון דולר, לו יש פוטנציאל להשיג 40 אלף דולר בכדי להביא להם

מבחינת ההגיון, הגיון פשוט- למה שהם ייחלקו איתו את הכסף בתנאי שהוא יביא להם 40 אלף דולר כשיש להם חצי מיליון.

שוב אני לא אוהב לשפוט אנשים - אני מאמין שהמניע היחיד שהיה לבן אדם בכל זאת לעשות את זה זה העובדה שנוצר קשר ביניהם והם התיידדו וכו'(ומן הסתם להרוויח כסף)

אבל בכל זאת כפי שמתואר ההגיון פשוט צועק: "היי זה תרגיל עוקץ!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה היה עם הווינר!?

2 מוכרים שחיכו להימור שאין סיכוי שהוא יתממש ובמקום לשלוח את הטופס לווינר הם לקחו את כסף ההימור.

מסכן האיש עם השטרות השחורים.. ממש בן אדם מסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 מוכרים שחיכו להימור שאין סיכוי שהוא יתממש ובמקום לשלוח את הטופס לווינר הם לקחו את כסף ההימור.

מסכן האיש עם השטרות השחורים.. ממש בן אדם מסכן.

שמעו העולם כולו עומד על כמה דברים על רמאים רמאות כסף ואנשים טובים

הרמאים מוצאים אנשים טובים ודופקים אותם !

ומה נשאר אנשים שרימו אותם ואז מטובים הם הופכים לרעים ! וחבל :-[

ולמה זה זה בגלל תאוות בצע ל$$כסף$$

כסף זה רוע אבל מה לעשות שהיא אפשר לחיות בלעדיו :bash: :'(

אבל עם כבר כסף אז להשיג אותו לא בדרכים כאלה אנשים כאלה זה כלבים ולא בני אדם ! :pissed:

וגם כלבים לא מתנהגים ככה :pissed::nono::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

שני מוכרים ערבים שולחים ומיד מבטלים טפסים שהם יודעים שאין להם סיכוי לזכות ואז שומרים את כל הכסף לעצמם במקום להעביר אותו למועצה להסדר ההימורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...