אחרי התיעצות עם אנשי מקצוע בתחום המסכים הגעתי למסקנה: - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי התיעצות עם אנשי מקצוע בתחום המסכים הגעתי למסקנה:

asafasaf29

Recommended Posts

היו לי שני VP930 ואלה היו מסכים תענוג, הסיבה היחידה שהחלפתי אותם הייתה כי הייתי זקוק ליותר שטח עובדה

מלא ולא חצוי באמצע(כי אני לא ערוך וידאו אלא גרפיקאי) ולכן הרזולוציה הגבוהה של מסך 24" הייתה עדיפה בשבילי.

אין במסכים מריחות וכמו שTomersoni אומר את ההבדלים בין TN ל VA ניתן לראות בבירור כמו שמוצג במדריך באתר

בייחוד בזויות הצפיה ורווית הצבעים. כל מי שבא אליי עד היום הסכים שאין בכלל מה לשוות ומשם הדרך לקניית מסך מבוסס פאנל

איכותי הייתה קצרה מאוד. לצערי קשה ואף בלתי אפשרי לראות מסכים איכותיים בתצוגה ולכן כל ה TN's למינהם נראים מדהים בחנות.

רוב האנשים גם לא יודעים שיש תחלופה יותר איכותית וזו בעיה בפני עצמה.

אני מציע למי שיכול שיחפש סניף של אופיס דיפו שמציג את ה 971P ויראה מה זה פאנל S-PVA בהשוואה ל TN, לא מבחינת חדות

או תמונה (כי הוא בטח יהיה מחובר ב VGA) אלא מבחינת זויות צפיה ואחידות, הוא תמיד מתבלט בהשוואה למסכים האחרים.

------------------------------------------------

מה לגב 971 יש לו פאנל יותר טוב לא עדיף אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמובן שעדיף! ארז גם אמר עליו שתי מילים בתגובה שציטטת

אם לא שמת לב.

הסמסונג מסך בעל פאנל איכותי שדווחו עליו מריחות למרות שחלק

מהאנשים משחקים עליו ומדווחים שהם לא שמים לב למריחות.

ושוב, לדעתי מסך בעל פאנל איכותי ייתן הנאה גדולה יותר גם ממשחקים

משום שנותן צבעים חיים יותר וניגודיות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה...אתה מדבר על הסמסונג לעומת הוויוסוניק.

יתרונותיהם וחסרונותיהם צויינו כבר, אזכור:

הסמסונג מגיע מכוייל מעט יותר מהמפעל (צבעים מעט מדוייקים יותר),

דווחו בו מריחוחת אך יש סיכוי שאתה לא תשים לב אליהם משום שדווחו

גם חוסר מריחות. ;D

הוויוסוניק מגיע עם ארגונומיה טוב יותר אך מציב קורונה (הילה אדומה מסביב לדמות)

במשחקים אך שוב,יש אנשים שאמרו שהם נהנים מאוד ולא שמים לב.

ובקיצור, את רואה שהכל סובייקטיבי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב VP930 אין מריחות, יש קורונה וזה דבר אחר. זה יכול להציק בסטיואציות מסוימות ובייחוד בבהירות גבוהה שמובילה

ליחס ניגודיות גבוה. מי שטוען שהוא רואה מריחות במסך הזה מתבלבל(עם קורונה) או שהוא רגיש במיוחד לאפקט של Retinal Persistence.

קורונה בהחלט יכולה להרגיז יותר מאשר מריחות אבל קחו בחשבון שרוב המסכים המאוד מהירים מסוג TN סובלים בדיוק מאותה הקורונה.

ה VX922 הוא מסך מהיר מאוד אבל למהירות הזו אין יותר מידי משמעות, ברוב הסיטואציות לא רואים מריחות עם מסכי VA או S- מודרניים.

בדגם הראשון של המסך היה פחות קורונה לפי מה שאני מבין ולפי ההשוואה שעשית ביניהם בעבר כן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...