שוב "גזענות" כלפי ערבים... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב "גזענות" כלפי ערבים...

IG

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3381836,00.html

לא נעים בהחלט... אבל הסיבה העיקרית לתוצאות נמצאת בכול ערבי וערבי, ואני מתכוון להאשמה של כל העולם בדפיקות שלהם, רק לא את עצמם:

מנכ"ל המרכז, בכר עואודה אמר כי "מדובר בממצאים קשים ומדאיגים המחייבים התערבות מערכתית מיידית מצד ממשלת ישראל. אנחנו קוראים לשרת החינוך להרים את הכפפה ולקחת את הנושא ברצינות משום שהוא מסוכן לחיים המשותפים בארץ. אנחנו קוראים לפרקליטות המדינה וליועץ המשפטי לממשלה לנקוט בצעדי מניעה".

וחס וחלילה לא להאשים את הח"כים הערבים שיוצרים לפחות חצי מהאנטיגוניזם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי עצוב אבל זה שיש ישארלים שאשכרה קונים את הסיפורים שלהם על הפלייה ועל התמימות שלהם- ושהאנטי שלהם זה רק בגלל שהמערכת "מזניחה" אותם... ושניסיונות ההפיכה ותמיכה בטרור זה הפיתרון היחיד שלהם כנגד משטר הדיכוי הציוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזאת לא רק אשמתינו, אבל יש לא מעט אנשים שלא יזיק להם להיות יותר 'סובלנים'.

כמובן שגם לערבים הישראלים לא חסרה התופעה של 'דו-לאום' (דימוי עצמי לפלסטינאים עם אזרחות ישראלית), סלידה מהחברה הישראלית ומסגרת חיים מסורתית. (למרות שזה דבר שקיים גם אצלנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דו לאום?!

עדיין לא שמעתי ערבי ישראלי אחד שאומר שהוא ישראלי ותומך במשטר הישראלי... הם כולם "פלסטינאים" שחיים על הכסף של הממשלה הישראלית. אין פה שום דו לאום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להם יש את הפריבילגיה לבחור..

כשאנחנו מפציצים שם או כשהם לא רוצים שיערפו להם ת'ראש כמו לבוגדים אז הם פלשתינאים...

כשהם צריכים כסף או כל מיני הטבות אז הם ישראלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מועט מספרם אבל יש ערבים שרואים את עצמם כאזרחים נאמנים של המדינה. במיוחד אלה שנהנים מתיירות.

לדוגמה הערבים שחיים באבו-גוש (ממערב לירושלים) ובבית צפפה. (זה לפחות מה שאני מכיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובעכו..

אבל תאמין לי שמה שאמרתי קודם לכן נכון...כשיש תירות והכל בסדר הם ישראלים לכל דבר אבל כשעושים משהו שלא טוב להם הם פתאום פלשתינאים שונאי ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בקשה"? אתה ראית מילת בקשה איפושהו?

זו לא בקשה, זו דרישה, או לחילופין- ציווי

אלא אם כן אתה רוצה להתווכח שוב עם כל העולם, אני לא הולך להיות זה שיעצור אותך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...